چه اتفاقی می افتد به کروناویروس بیماران در بخش مراقبت های ویژه – و به همین دلیل است که بوریس جانسون وجود دارد ؟

تصمیم به حرکت coronavirus بیمار به مراقبت های ویژه است هرگز به آرامی گرفته شده است و نشانه روشن است که آنها نیاز به حمایت مصنوعی برای کمک به بدن خود را دیدن کردن ویروس.

مدرن و واحد مراقبت های ویژه را فراهم می کند طیف گسترده ای از سیستم های پشتیبانی حیات که اکسیژن و تهویه مکانیکی هستند و فقط دو گزینه.

نخست وزیر داده شده اکسیژن است اما نه قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهويه مکانيکی. به احتمال زیاد او است که با داشتن علائم حیاتی خود را به دقت بررسی شود در حالی که دریافت اکسیژن لوله کشی از طریق یک ماسک.

در حالی که تحت تهويه مکانيکی در بيماران به طور معمول ناخودآگاه اکسیژن درمانی – یکی از چهار مرحله از coronavirus بیمارستان درمان – به این نیاز ندارد.

این مهم است که توجه داشته باشید که مراقبت های ویژه است و نه یک “درمان” برای coronavirus. در صورت عدم وجود داروهای خاص است که مبارزه با این بیماری را فراهم می کند و آنچه پزشکان به “مراقبت های حمایتی”.

در موارد شدید این حملات ویروس ریه و علل پنومونی ویروسی. این می تواند پیشرفت بسیار سریع و گرفتن هر دو گروه بيماران و پزشکان ،

آن را غیر محتمل به نظر می رسد که پزشکان به دنبال پس از بوریس جانسون را پیش بینی این را به عنوان یک امکان در پیشبرد – و آن را ممکن است او به سادگی منتقل شده است و به مراقبت های ویژه به عنوان یک احتیاط.

Dr بهارات Pankhania ارشد بالینی مدرس در دانشگاه اکستر دانشکده پزشکی به تلگراف گفت: “آن را دشوار است به دانستن است. به عنوان یک نخست وزیر هر کس می خواهد در لبه آنها خواهد بود فوق العاده احتیاطی.”

در موارد شدید اکسیژن و بعد, تهویه, در صورت لزوم به طور موثر فشار بیمار حیاتی سیستم به آنها شانس بهتری برای مبارزه با به عقب.

در موارد جدی ترین coronavirus بیماران بیش از حد قدرتمند پاسخ ایمنی به ویروس است که می تواند باعث التهاب شديد و آسیب به بافت ریه ها. در غیر این صورت سالم و بیماران مبتلا به آن است که این پاسخ که پزشکان در حال حاضر نه به طور کامل درک کنند که می تواند خطرناک ترین.

پروفسور پل هانتر استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا قبلا با اشاره به آمار اولیه جمع آوری شده توسط بخش مراقبت های ملی حسابرسی و مرکز تحقیقاتی است که نشان می دهد مهم برای مراقبت از Covid-19 بيمار است کمتر موثر تر از دیگر انواع پنومونی ویروسی.

“متاسفانه حدود نیمی از موارد (50.1 درصد) است که به مراقبت ويژه [با Covid-19] هنوز هم می میرند. این است که بسیار بالاتر از دیگر ویروسی سینه (22.4 درصد). چرا این مورد است و چقدر بالاتر از این رقم خواهد بود و بدون مراقبت ويژه تخت روشن نیست.”

احتمال افزایش به 54 درصد بقا برای کسی در سن و سال او.

تام سلیمان مدیر موسسه عفونت و بهداشت جهانی در دانشگاه لیورپول گفت که برخی از بیماران منتقل شده به بخش مراقبت های تخت به سادگی به صورت فشرده تر نظارت از عملکردهای حیاتی است.

او افزود: “بسیاری از بیماران مبتلا به Covid-19 که به مراقبت های ویژه انجام این کار به دلیل مشکل تنفس به عنوان یک نتیجه مستقیم از ویروس با عفونت و یا ایمنی بدن دفاع که در حال تلاش برای مبارزه با آن است.

“در شدید ترین پایان یک بیمار ساخته شده است ناخودآگاه با مواد مخدر و سپس یک لوله قرار داده شده است تمام راه را به ریه ها برای انجام تنفس برای بیمار است. در حال حاضر ما درک می کنیم این است که در حال استفاده هستم.

“در خفیف ترین end بیمار بیدار است و فقط برخی از پشتیبانی با اتصالات محکم و بالاتر فشار اعمال شده به خطوط هوایی از طریق ماسک برای مثال CPAP است که فشار مثبت مداوم.”

پروفسور درک هیل استاد تصویربرداری پزشکی در دانشگاه کالج لندن (UCL) گفت: این احتمال وجود دارد نخست وزیر در بیمارستان بستری شد پس از تبدیل شدن به نفس. او گفت: اگر وضعیت او رو به وخامت گذاشته و بیشتر تهویه مکانیکی ممکن است مورد نیاز است.”

مراقبت های ویژه هواکش باید نرم افزار پیچیده و سنسور به آنها را قادر به تنظیم راه کار می کنند در اطراف نیازهای بیمار و برای تغییر مقدار اکسیژن استنشاق با هوا.

یکی از ویژگی های Covid-19 در همه کشورها به نظر می رسد که بسیاری از مردان جدی تبدیل شده بیمار از زنان – به خصوص در بیش از 40 گروه سنی است. ما همچنین می دانیم که مردم تحت حدود 60 به نظر می رسد که شانس بالاتری از بهبودی از بیماری بحرانی با Covid-19 از افراد مسن است.

نخست وزیر است که 55 سال است. دومینیک Raab زیر را مرحله به عنوان معاون او.

پروفسور هیل افزود: “این نشان می دهد سه نفر از مهم بهداشت و درمان نیازهای Covid-19: اولا بسیاری از بیماران نیاز به کمک تنفس و کمبود وجود دارد از ونتیلاتورهای مکانیکی است که می تواند انجام این کار – و به ویژه کمبود کیفیت مراقبت های ویژه هواکش مناسب برای Covid-19 بيمار که ممکن است نیاز به کمک تنفس برای بیش از یک هفته است.

“ثانیا Covid-19 بیماران نیاز به یک مقدار زیادی از اکسیژن برای کمک به آنها در نفس است که به طور بالقوه برای رفتن به در تامین کوتاه مدت.

“ثالثا به دنبال پس از مردم در مراقبت های ویژه نیاز به پرسنل ماهر و با تجربه نیویورک شده است که پیدا کردن به اندازه کافی کارکنان ماهر شده است بزرگترین چالش است.”

پروفسور لیندا Bauld در دانشگاه ادینبورگ گفت: ورود نخست وزیر به مراقبت های ویژه بود از “نگرانی بزرگ و نشان می دهد چقدر بی رویه این ویروس است”.

“هر کسی از جمله مهمترین و ممتاز در جامعه ما می شود و می تواند به طور جدی بیمار” او گفت:.

او افزود: “سوال خواسته خواهد شد که در آینده در مورد اینکه آیا دولت بریتانیا عمل مناسب در حفظ مجلس باز و چهره به چهره جلسات رفتن در حالی که بقیه کشور شد و در حال حاضر توصیه های زیر را تعطیل.

“در حال حاضر تمام افکار ما خواهد بود با نخست وزیر و خانواده اش و بسیاری از خانواده های دیگر که در مواجهه با شرایط مشابه با شدت بیمار و بستگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de