چه پشتیبانی حباب و چگونه آن را جا به اجتماعی فاصله قوانین ؟

بوریس جانسون دارای مجموعه ای از نقشه راه خود را برای کاستن از coronavirus مستند و چگونه قوانین اجتماعی فاصله در حال آرام بودن ،

گروه تا به شش نفر از خانواده ها در حال حاضر قادر به پاسخگویی در خارج از منزل و یا در یک باغ در حالی که همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله با کسانی که زندگی نمی کنند در همان خانواده است.

این اجازه خواهد داد که مردم دوباره با هر دو پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ ارائه شده است که آنها نه محافظ و یا برای دیدن متعدد دوستان از متفاوت خانواده, در حالی که نگه داشتن امن اجتماعی فاصله.

کسانی که شناسایی شده اند که از نظر بالینی آسیب پذیر و در حال حاضر محافظ خواسته شده است برای ادامه به انجام این کار.

این ارائه می دهد امید برای خانواده هایی که تلاش کرده اند به غیر از دوست داشتنی خود را آنهایی که در حالی که محدودیت در محل بوده است. پس May 13, مردم باید تنها قادر به ملاقات با یک فرد از خارج از خود, خانواده, خارج از منزل. قبل از این که آنها را از هر کسی از خارج از خانواده خود را.

وزیران می تواند استراحت دو متر مقررات اگر مردم عادت به پوشیدن ماسک صورت در تمام اماکن عمومی.

چه جدید اجتماعی-دورى قوانین ؟

جدید مستند قوانین می گویند که آرام در جمعه, ژوئن 1, اجازه می دهد تا برای شش نفر به دیدار خارج ارائه شده است که کسانی که از خانواده ها همچنان به شدت به دنبال اجتماعی فاصله قوانین اقامت دو متر از هم جدا.

و همچنین در پارک و دیگر فضاهای باز مردم هم اکنون می توانید ملاقات در باغ و خصوصی دیگر فضاهای باز و همچنین در فضاهای باز مانند پارک ها در حالی که دو متر فاصله از کسانی که با آنها زندگی نمی کنند ،

در یک جلسه مطبوعاتی در مارس 28, نخست وزیر اذعان کرد که بسیاری از مردم باید سوال در مورد قوانین جدید و دولت تنظیم شده است به انتشار رهنمود به منظور کمک به مردم برای درک آنها.

استراتژی دولت می گوید که آن علمی مشاوران – مریم گلی – باید گفت که “خطر عفونت خارج است به طور قابل توجهی پایین تر از در داخل”. این بدان معنی است که مستند به قوانین به روز شده بر اساس “ادامه داد: با رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل”.

من می توانید ببینید من با خانواده و دوستان ؟

مردم قادر خواهد بود برای دیدن خانواده و دوستان خود را در گروه بیش از شش به عنوان طولانی به عنوان آنها دستور داده شده است برای محافظت توسط دولت و باید باقی می ماند در خارج از منزل.

آن است که هنوز هم ممنوع برای دیدار با دوستان و خانواده در داخل یک خانه است. مردم باید تنها با وارد کردن یک خانه است که خود را اگر آنها نیاز به انجام این کار برای رسیدن به باغ.

آقای جانسون گفت: “این تغییرات به این معنی است که دوستان و خانواده می تواند شروع به دیدار با عزیزان خود شاید دیدن پدر و مادر هر دو در یک بار و یا هر دو پدربزرگ و مادربزرگ در یک بار و من می دانم که برای بسیاری از مردم این خواهد بود که یک انتظار طولانی و شاد لحظه.

“اما من باید استرس است که برای کنترل این ویروس هر کس نیاز به ماندن هشدار عمل مسئولانه به شدت رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و اقامت دو متر به غیر از کسانی که با شما زندگی نمی کنند ،

گروه شش نیست و باید فقط از دو خانواده اما نخست وزیر گفت: در این اطلاعیه که به حداقل رساندن تماس با دیگران است که هنوز هم بهترین راه برای جلوگیری از انتقال.

او افزود: “شما باید به جلوگیری از دیدن بیش از حد بسیاری از مردم از خانواده ها در جانشینی سریع.”

مردم می توانند در حال حاضر نیز دیدن دوستان و یا خانواده تحت شرایط محدود به عنوان بخشی از به تازگی معرفی شده ‘پشتیبانی حباب’.

چه پشتیبانی حباب است ؟

نخست وزیر بوریس جانسون در 10 ژوئن اعلام کرد که از آخر هفته از ژوئن 13 و 14, تک بالغ خانواده – بزرگسالان به تنهایی زندگی می کنند و یا تنها پدر و مادر که دارای فرزندان زیر سن 18 – قادر خواهد بود به شکل ‘پشتیبانی حباب’ با یکی دیگر خانواده است.

“همه کسانی که در حمایت از حباب خواهد بود قادر به عمل به عنوان اگر آنها در همان خانواده به معنی آنها می توانید زمان را صرف در داخل هر یک از دیگر خانه ها و نیاز نیست ماندن دو متر از هم جدا” آقای جانسون گفت.

او افزود که حمایت حباب باید منحصر به فرد به این معنی است که مردم می توانند سوئیچ خانه است که آنها در یک حباب و نمی تواند در ارتباط با چند خانواده است. اگر یک نفر در حباب توسعه علائم تمام اعضا نیاز به دنبال مشاوره خود در انزوا به زیر دو هفته.

هر کسی که در حال حاضر محافظ با توجه به آسیب پذیری مجاز نیست به فرم و یا در حمایت از یک حباب در این مرحله است.

ممکن است وجود داشته باشد تغییرات بیشتر به آمده – و آنچه خواهد بود را تحت تاثیر قرار?

قوانین تنظیم شده برای آرامش بیشتر در خط با کروناویروس عفونت در سراسر کشور در ادامه به سقوط.

آقای جانسون گفت که تغییرات جدید که آمد به اثر از ژوئن 1 “محدود و محتاط” و اضافه کرد که او “نمی تواند و نمی خواهد دور انداختن” پیشرفت هایی که تا کنون ساخته شده است در محدود کردن گسترش ویروس.جدید ترین تغییرات بر اساس یک طرح trialled در نیوزیلند که در آن متفاوت خانواده “حباب” می تواند ترکیب.

همان قوانین در حال حاضر نیز در محل در شمال ایرلند که در آن گروه به شش نفر از خانواده ها را برآورده می تواند تا زمانی که آنها به دنبال اجتماعی فاصله.

قبل از هر گونه تغییرات بیشتر در حال معرفی, تاثیر, تازه, آرام, محدودیت, مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این استراتژی می افزاید: “علاوه بر این دولت نیز بررسی نحوه فعال کردن مردم برای جمع آوری در کمی بزرگتر از گروه به بهتر تسهیل کوچک عروسی.

“در طول هفته های آینده دولت را درگیر در طبیعت و زمان اقدامات در این مرحله به منظور در نظر گرفتن وسیع ترین شکل ممکن آرایه دیدگاه در چگونه به بهترین تعادل سلامت اقتصادی و اجتماعی اثر است.”

فعالیت در فضای باز و ورزش

برای اولین بار هفت ماه از مستند, انگلستان گفته شد به صراحت آن است که آنها فقط می تواند به خارج به ورزش یک بار در روز.

اما اکنون نخست وزیر است که تشویق مردم به “بیشتر و حتی مقدار نامحدودی از ورزش در فضای باز”.

همچنین در حال حاضر مجاز به نشستن در آفتاب در پارک محلی خود رانندگی به مقصد دیگر برای ورزش بدون در نظر گرفتن فاصله از صفحه اصلی خود و به بازی های ورزشی – اما همه این را می توان به پنج نفر دیگر به صورت اجتماعی دور فعالیت هایی مانند تنیس و گلف.

اجتماعی فاصله در طی ورزش باید همچنان در بین افرادی که با هم زندگی می کنند. محدودیت در هوای آزاد, ورزش شده اند کاسته در خط با مشاوره از مریم گلی دولت علمی مشاوران.

آقای جانسون گفت: “مهمتر انتقال این ویروس است که به مراتب پایین تر در خارج از منزل بنابراین ما با اطمینان می دهد تعامل بیشتر خارج است.”

او تاکید کرد که با وجود اقدامات آرام مردم باید همچنان به “اطاعت از قوانین اجتماعی فاصله” و به منظور اجرای این قوانین وجود خواهد داشت افزایش جریمه برای افرادی که آنها را شکستن.

حفاظت از بالینی آسیب پذیر

دولت را به ادامه به اطمینان حاصل شود که افرادی که بیشتر بالینی آسیب پذیر به کروناویروس بیش از دیگران رعایت احتیاط و به حداقل رساندن تماس با افراد خارج از خانواده خود را.

این گروه است که به شدت توصیه به ماندن در خانه در همه زمان ها و جلوگیری از هر گونه چهره به چهره و تماس به نام ‘محافظ’. به این معنی نیست که ترک خانه و یا حضور در مجالس و در همه حال با بسیار محدود استثنا.

کسانی که به عنوان آسیب پذیر خواسته شده است به سپر حداقل تا 30 ژوئن به عنوان بخشی از 12 هفته دوره زمانی طراحی شده برای محافظت از آنها را در اوج ویروس.

به عنوان یک نتیجه از این قوانین جدید در دیدن بیشتر افراد خارج از خانواده شما اعمال نمی شود به همه کسانی که در حال حاضر محافظ.

“من می ترسم که کسانی که خواسته شده است برای محافظت از خود باید همچنان به انجام این کار” نخست وزیر گفت که دولت این است که “به دنبال دقت” در چگونگی حمایت بهتر از کسانی که محافظ.

بیماران دیابتی می تواند مجبور به محافظت در برابر Covid-19 پس از بررسی توسط دانشمندان دولت پس از ظهور آن مبتلا هستند به طور قابل توجهی در معرض خطر بیشتر مرگ اگر آنها گرفتن ویروس.

حمل و نقل عمومی

در آدرس on May 10, نخست وزیر خواست اعضای عمومی به “جلوگیری از حمل و نقل عمومی اگر در همه ممکن است” به دلیل نیاز به حفظ اجتماعی فاصله و به عنوان یک نتیجه از این ظرفیت در حمل و نقل عمومی خواهد شد و در نتیجه محدود شود. نخست وزیر اضافه شده است که حمل و نقل عمومی اپراتور خواهد بود پس “Covid-secure استانداردهای”.

او نیز خواست کسانی که باید به کار برای به دست آوردن وجود دارد با پیاده روی یا دوچرخه سواری که در آن ممکن است.

دولت با افزایش بودجه و ارائه جدید قانونی راهنمایی برای تشویق مقامات محلی برای گسترش پیاده رو ایجاد پاپ آپ چرخه خطوط و برخی از جاده ها در شهرستانها به ترافیک (به غیر از اتوبوس) به عنوان برخی از شوراها در حال حاضر پیشنهاد.

اجتماعی فاصله راهنمایی در حمل و نقل عمومی باید به دنبال و پوشش صورت اجباری خواهد بود در تمام حمل و نقل عمومی از 15 ژوئن.

هر کسی بدون پوشش چهره از آن تاریخ می توانید انتظار به پرداخت جریمه یا متوقف شود از سوار شدن به اتوبوس, قطار, لوله, تراموا, هواپیما و یا کشتی.
مسافران در خط منطقه به عنوان کار صبح


اعتبار: Geoff Pugh

در اوایل ماه گذشته وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت که حتی اگر انگلستان شبکه حمل و نقل در حال اجرا در ظرفیت کامل دو متری اجتماعی فاصله حکومت را به معنای تنها یک در 10 مسافر می تواند سفر.

او گفت: دولت با همکاری با شرکت فنی برای توسعه نرم افزار اجازه می دهد تا مردم را به “پیدا کردن چه بخش هایی از شبکه حمل و نقل به سر می برند و اجتناب از آنها” اجتماعی را حفظ فاصله پس از مستند.

مسافرت های بین المللی

دولت خواهد شد مدیریت خطر انتقال از خارج از کشور به منظور نگه داشتن به طور کلی سطح عفونت پایین.

دولت نیاز بین المللی ورود به افشای اطلاعات در مورد تماس خود را و محل اقامت. آنها همچنین به شدت توصیه می شود برای دانلود و استفاده از بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی برنامه به پیش می رود و نورد از سراسر کشور در ماه ژوئن.

دوم دولت نیاز ورود بین المللی نه در یک لیست کوتاه از معافیت به خود منزوی در محل اقامت خود را به مدت 14 روز در هنگام ورود به انگلستان از ژوئن 8 و یا آنها می تواند 1000 پوند جریمه. که در آن مسافران بین المللی قادر به نشان می دهد که در آن آنها خواهد خود منزوی کردن آنها مورد نیاز خواهد بود به انجام این کار در محل اقامت مرتب توسط دولت است.

دولت با همکاری نزدیک با تفویض ادارات به منظور هماهنگی اجرای در سراسر انگلستان است. کوچک معافیت به این اقدامات خواهد بود در محل به ارائه ادامه داد: امنیت عرضه به انگلستان است.

مسافرت های بین المللی اقدامات را نمی خواهد آمد به اجرا در مارس 13 اما معرفی خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

کار

یکی از مهم ترین تغییرات اعلام شده توسط نخست وزیر به تازگی شده است که دولت معتقد است در حال حاضر باید برای رفتن به محل کار.

قبلا راهنمایی بود که شما باید از خانه کار می کنند اگر شما می توانید و فقط رفتن به محل کار اگر شما کاملا باید.

با این حال آقای جانسون در حال حاضر گفت که هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند – کسانی که در کار ساخت و ساز و یا ساخت مثلا – باید “به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار”.

بازار و نمایشگاه ماشین شروع به بازگشایی با تمام غیر ضروری دیگر مغازه ها مجموعه ای به بازگشایی در 15 ژوئن به عنوان بخشی از بزرگترین کاهش از مستند محدودیت برای تاریخ.
سازه های کارگران در محل ساختمان در بلفاست


اعتبار: Liam McBurney /PA

نخست وزیر گفته است که به منظور اطمینان از محل امن دولت کار کرده است برای ایجاد راهنمایی های جدید برای کارفرمایان را به محل “Covid-19 امن”.

دولت بوده است مشاوره مربوط به بخش تعاونی و مقامات از جمله بهداشت عمومی انگلستان برای توسعه جدید دستورالعمل های ایمنی است که می توان برای محل کار به کار با خیال راحت و انتشار دستورالعمل های این هفته است.

آن را نیز شامل اقداماتی است که بعید است موثر باشد که این ویروس آنقدر گسترده است که ماندن در خانه و اقدامات مورد نیاز بود اما در حال حاضر ممکن است برخی از اثر به عنوان عمومی افزایش تعداد تماس های اجتماعی است.

دولت نیاز به ادامه به درخواست کارفرمایان و اپراتورها از فضاهای جمعی برای نوآوری در توسعه رمان رویکردهای; انگلستان تحقیقات و نوآوری (UKRI) به استقبال برنامه های کاربردی کمک برای پیشنهاد به توسعه فن آوری های جدید و روش های است که کمک به انگلستان کاهش تاثیر این ویروس.

توصیه های دیگر شامل نصب پلکسی گلاس صفحه نمایش بین میز در دفاتر و نیاز به کارگران نه به نشستن چهره به چهره اما پشت به پشت یا پهلو به سمت آسانسور تنها استفاده می شود اگر نیمه خالی hot desking لغو و کارگران نمی های تجهیزات.

مبهوت ورود و خروج بار برای کارکنان نیز در نظر گرفته شده و همچنین ارائه کارکنان با بسته بندی وعده های غذایی برای جلوگیری از باز کردن محیط های اغذیه فروشی.

این پیش نویس اجتماعی فاصله ارشاد باقی مانده است کاملا دقیق برای غیر کارگران دفتر. برای مثال راهنمایی برای پیک و رانندگان کامیون نشان می دهد پیدا کردن جایگزین برای دو فرد تحویل و سایت های ساختمان و مزارع باید از هم جدا را به “مناطق” گروههای کارگری مختلف با مبهوت شده.

مجالس ترحیم

اگر چه دولت فعلی دستورالعمل اجازه می دهد عزاداران برای شرکت در مجالس ترحیم هیچ شماره های خاص تعیین شده است توسط دولت برای حداکثر تعداد بازدید کنندگان مجاز در هر زمان.

مدیران مراسم تشییع جنازه و محل مدیران باید این اختیار را به تعیین که چگونه بسیاری از مردم می تواند در حضور و اعمال محدودیت بر اساس توانایی عزاداران به موقف اجتماعی فاصله گرفته است.

سفر یک فاصله طولانی برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه به عنوان یک عضو خانواده واجد شرایط به عنوان یک ” بهانه ای مناسب و مجاز است توسط دولت است.

انجمن ملی مدیران مراسم تشییع جنازه (NAFD) باید گفت که مجالس ترحیم باید ادامه داشته باشد تنها با حضور و زیر دسته از مردم:

  • اعضای فرد خانواده است.
  • اعضای خانواده از جمله کسانی که در معرض خطر دسته بندی و یا خود جدا.
  • متوسط تعداد دوستان اگر هیچ خانواده یا اعضای خانواده در حال حاضر.کارکنان نگهبان مجالس ترحیم با پوشیدن ماسک و دستکش حمل و نقل تابوت در یورکشایر


اعتبار: Getty Images Europe

این NAFD نیز گفت که خانواده های علاقمند به ترتیب مجالس ترحیم باید انجام دهید تا از طریق تلفن و یا آنلاین و نه در فرد.

اگر یک جنازه است که به طور مرتب در فرد و سپس تمام کسانی که نیاز به نگه داشتن 2 متر از هم جدا شستن دست های خود را اغلب و باید سرفه یا عطسه به خم کردن آرنج خود را و یا بافت.

در طول خدمت خود عزاداران باید 2 متر از هم جدا از هر کسی که زندگی خود را در خانواده و باید خودداری از تماس فیزیکی

مراسم تشییع جنازه مقامات هشدار داده اند که محدودیت های دیگر ممکن است در محل (بسته به شرایط فردی) با مردم ممنوع به لمس تابوت و بسته شدن مراسم تشییع جنازه باغ. کمک های خیریه باید آنلاین انجام می شود.

برای cremations مجموعه و پراکندگی/ دفن خاکستر در باغ یادبود یا محدود و یا به طور موقت به حالت تعلیق در بسیاری از نقاط.

Crematoriums در حال ارائه به برگزاری خاکستر برای خانواده متوفی که قادر به سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de