چه Facebook را نظارت هیئت مدیره ؟ شرکت نصب و در تلاش برای مبارزه با اطلاعات غلط در سایت

Facebook پرده برداری کرده است جزئیات بیشتر در مورد جدید آن نظارت هیئت مدیره که بررسی خواهد شد ستیز محتوا در حالی که عامل به طور مستقل از شبکه اجتماعی است.

در نظر قطعه منتشر شده توسط نیویورک تایمزهیئت خود را اعلام کرد اولین co-صندلی کاتالینا Botero-مارینو جمال گرین مایکل Q. مک کانل و هله تورنینگ-اشمیت.

با توجه به قطعه هیئت مدیره برای اولین بار مورد بحث در نوامبر 2018 اما بیش از 18 ماه گذشته “بیش از 2,00 کارشناسان و اشخاص مربوطه از 88 کشور کمک کرده بازخورد است که به شکل توسعه این نظارت هیئت مدیره که باید 20 اعضا و برنامه ریزی برای عملیاتی شدن این سال است.” به وب سایت هیئت مدیره آمده است که 20 نفر که در نهایت افزایش 40 “تجربه در مطبوعات, آزادی, حقوق دیجیتال, آزادی مذهبی, مطالب اعتدال آنلاین, ایمنی, اینترنت, سانسور, پلت فرم شفافیت و فن آوری است.”

“هیئت مدیره بررسی خواهد شد که آیا محتوای سازگار با Facebook و Instagram را از سیاست ها و ارزش ها و همچنین به عنوان یک تعهد به رعایت آزادی بیان در چارچوب هنجارهای بین المللی حقوق بشر” این تخته نوشت: در وب سایت خود. “ما تصمیم گیری مبتنی بر این اصول و تاثیر بر کاربران و جامعه بدون توجه به Facebook سیاسی و یا اعتباری ، Facebook باید پیاده سازی تصمیم گیری های ما مگر می تواند به اجرای نقض قانون است.”

Facebook
در این تصویر عکس the Facebook logo دیده می شود بر روی صفحه نمایش از آی فون در تاریخ 31 ژانویه 2019 در پاریس, فرانسه.
Chesnot/گتی

هیئت مدیره بررسی خواهد کرد موارد ارسال شده به یک سیستم مدیریت محتوا خواهد شد که مرتبط با Facebook پلت فرم. اعضای هیئت مدیره پس بحث در این مورد خاص و تصمیم بگیرید که آیا این محتوا باید در نظر گرفته شود و یا می تواند به ماندن در سایت های رسانه های اجتماعی.

Facebook به مدت طولانی اقدام به پاک کردن آن از پلت فرم های ناخواسته و یا سیاست شکستن محتوا اما آن مواجه شده است به یک نبرد دشوار در سال های اخیر است.

مانند دیگر شبکه های اجتماعی به صورت گسترده بهره برداری توسط روسیه-مرتبط با عضو شورای نظارت مدت در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. در مارس 2019 آن زندگی می کنند جریان از ویژگی های استفاده شد میزبان در زمان واقعی ویدیو تروریستی و تیراندازی در نیوزیلند. اخیرا از آن شده است دفع ظهور COVID-19 اطلاعات غلط و 5G تئوری های توطئه است.

مارک زوکربرگ-led پلت فرم است درگیر در رسوایی با مشخصات بالا پرداخت بیش از انتخابات, تبلیغات اطلاعات نقض اتهامات از تعصب سیاسی و اختلافات داخلی.

در 2018, زوکربرگ مواجه شدید واکنش پس از آن کشف شد که کمبریج Analytica سیاسی شرکت مشاوره که کار می کرد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین با استفاده از داده های خام از تا 87 میلیون Facebook پروفایل. کمبریج Analytica مورد استفاده قرار داده و بدون رضایت کاربران برای تبلیغات سیاسی و دخالت در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری.

زوکربرگ نیز مواجه انتقاد Facebook تصمیم به واقعیت-بررسی تبلیغات سیاسی که منجر به ایجاد مستقل نظارت هیئت مدیره.

در نوامبر 2018, زوکربرگ گفت: هیئت مدیره یک راه برای “رعایت اصل صدا دادن به مردم در حالی که همچنین به رسمیت شناختن واقعیت نگه داشتن مردم امن است.”

مارک استفنز CBE یک وکیل حقوق بشر در هوارد کندی LLP گفت: انتخاب این طرح منتشر شده توسط هیئت مدیره بود “چشمگیر” و تا به حال بالقوه به “پاسخ بسیاری از مشکلات در مورد اطلاعات غلط روسیه COVID-19 و… از دیگر مشکلات در گذشته بوده است.”

“آنها در حال راه اندازی مستقل بنیاد است که آن را کامل استقلال مالی. آنها را تعیین شناخته شده در جهان آمار و ارقام از سراسر جهان” استفن گفت. “یک صلح نوبل, برنده جایزه روزنامه نگاران ارشد سابق و فعلی و وکلا و قضات که نشستن در دادگاه عالی. این نوع از مردم است.”

استفن اضافه شده است که او فکر می کند که هیئت مدیره “را کار” برای کمک به جلوگیری از گسترش اطلاعات در سراسر شبکه های اجتماعی است.

“هر کسی می توانید موافقت کنید که اطلاعات غلط باید گرفته شود اما در جایی که وجود دارد یک بحث مهم است که شخص ثالث در آن نگاه و هدایت مدیران” استفن گفت: عصر ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر