چه همیلتون? راهنمای آمار موسیقی آمدن به دیزنی+

بسته به نوع شرکت شما نگه داشتن شما ممکن است شنیده ام تحریکی پچ پچ در مورد همیلتون و آن را قریب الوقوع در صفحه ورود. این بدان معنی نیست که شما آگاه از آنچه در آن است – و یا در واقع به همین دلیل آن را القا کاملا یک سر و صدا. ما اجازه می دهد به شما یک درس تاریخ.

چه همیلتون?

رسما با عنوان همیلتون: آمریکایی, موسیقی, این موسیقی تولید تئاتر. به طور خاص است که می گوید داستان از فراموش آمریکا تاسیس پدر الکساندر همیلتون و صعود خود را از فقر و قدرت در برابر پس زمینه از آمریکا جنگ استقلال.

برای تلفن های موبایل خشک

که یک واکنش قابل فهم. بخشی از همیلتون فراری موفقیت این است که با توجه به چگونگی آن ارائه این روایت یعنی در فرم خوبی گردد hip-hop و RnB آهنگ. در واقع اکثر همیلتون طرفداران هرگز حتی دیده می شود که تولید – آنها فقط تبدیل به قلاب در برادوی بازیگران اصلی ضبط نمره با وجود آن در حال اجرا برای بیش از دو ساعت است.

فقط چه قدر است ؟

آن سخت است برای مبالغه همیلتون فرهنگی تاثیر است. این مجموعه برادوی در باکس آفیس رکورد بیشترین پول فروش در یک هفته در شهر نیویورک در اواخر ماه نوامبر سال 2016 در نظر گرفتن $3.3 میلیون نفر است. به تاریخ آن موفق به کسب 11 تونی جایزه گرمی و جایزه پولیتزر برای درام. اولین نیویورک تایمز نقد و بررسی گفت: “من میلی به مردم بگویید به وام مسکن خود را در خانه و اجاره فرزندان خود را برای به دست آوردن بلیط به یک ضربه برادوی نشان می دهد. اما…” با توجه به فوربس نشان می دهد به دست آورده بیش از 1 میلیارد دلار است.

چه کسی مغز متفکر پشت این همه ؟




همیلتون ستاره و خالق Lin-مانوئل میراندا


اعتبار: ایسنا

هیچ یک دیگر از تالار با استعداد Lin-مانوئل میراندا, نیویورکر از پورتوریکویی تبار که موفق به کسب جایزه پولیتزر سه جوایز تونی سه جایزه گرمی و دو Oliviers و امی. او حتی نامزد دریافت جایزه اسکار در سال 2016 برای بهترین آهنگ اصلی در Moana (بله میراندا به طور فزاینده ای در ساخت یک نام برای خود در هالیوود).

میراندا ایجاد همیلتون پس از تبدیل شدن به شیفته با ران News بیوگرافی از پدر و بنیانگذار در تعطیلات و شروع کرد به نوشتن آهنگ ها به صورت یک آلبوم به نام همیلتون Mixtape. آن را نشانه ای از جسارت او که او انجام شده برای اولین بار از این آثار اولیه در کاخ سفید در سال 2009 با وجود اینکه دعوت به انجام بازدید از قبلی موسیقی در ارتفاعات است. اما آن پرداخت: آهنگ هموار راه را برای موسیقی را درب بازکن, الکساندر همیلتون.


میراندا همچنین نوشت: این کتاب از موسیقی و بازیگران خود را به عنوان شخصیت. ما می تواند عمیقا حسادت استعداد خود را اگر او نبود بنابراین شایان ستایش. در چند سال گذشته او در موسیقی به دو جنگ ستارگان سینما و به نظر می رسد در مری پاپینز را برمی گرداند و این اقتباس از مواد تیره. یک فیلم اقتباسی از در ارتفاعات به کارگردانی Jon M. Chu است در این خط لوله برای تابستان آینده است. او همچنین کار بر روی یک انیمیشن دیزنی مجموعه در کلمبیا.

پس از همه گیر او شده است مکرر شاد حضور در اینترنت نشان می دهد بحث و زوم آواز خواندن-پابه در حالی که همیلتون شعر به نظر می رسد در پوستر در زندگی ماده تظاهرات که جاروب در سراسر جهان است.

بنابراین همیلتون شده است به لندن ؟

در واقع. آغاز شده نشان می دهد آف-برادوی در اوایل سال 2015 و قبل از انتقال به منهتن اصلی نوار چند ماه بعد. آن را به طور مداوم به فروش می رسد با بلیط برای میراندا عملکرد گذشته در ماه جولای سال 2016 گزارش درآمد $10,000 پاپ در بازار ثانویه است.

لندن انتقال مواجه شد با شور و شوق زیادی توسط انگلستان تئاتر صحنه زمانی که این عرضه در ماه دسامبر 2019. خوش شانس theatregoers در زمان به توییتر به ستایش نشان می دهد: “همیلتون با هم قرار داده است و با مهارت بر خلاف هر چیزی من قبل از دیده می شود” یکی نوشت. “هر جزء مشخصات فنی, موسیقی مناسب است. وجود دارد هیچ کلمه ای برای آن است.”

تولید کننده کامرون مکینتاش حتی در مورد بازسازی ویکتوریا قصر تئاتر به ویژه برای این مناسبت است. بسیار محبوب در اجرا دنبال کرد تا مثل بقیه از پایان غرب همیلتون نزدیک مجبور شد در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. از آن پس Mackintosh گفت: آن را نمی خواهد بازگشایی تا 2021 در اولین.

اگر آن را بسته چرا من خواندن این ؟

یکی دیگر از سوال معتبر است. یک مشکل با همیلتون پدیده بوده است که چگونه تعداد کمی از مردم در واقع می تواند آن را ببینید – اجرا شده محدود به آمریکا و لندن و بلیط های گران قیمت بودند; top قیمت صندلی به طور معمول به فروش می رسد برای بیش از 800 پوند. با توجه به این که این نمایش درگیر با یک چشم انداز عادلانه تر آمریکا با فرصت برای همه است که آن را پایه فن است که عمدتا جوان و بنابراین کمتر احتمال دارد به ثروتمند مالی و موانع جغرافیایی به تماشای آن مشکل بود میراندا شده اند باید آگاه از.

پس از بازگشت در سال 2016 او و مدیر توماس Kail شات این فیلم بیش از سه روز تسخیر اصلی بازیگران را نهایی اجرای برنامه از جمله میراندا در نقش عنوان. مدیر عکاسی Declan Quin نصب دوربین در اطراف ریچارد راجرز تئاتر و صدا ضبط شده از طریق 100 میکروفن. نتیجه این شد یک 161 دقیقه فیلم است. دو سه فحاشی در شعر ارائه شد نامفهوم برای دریافت این فیلم PG-13 امتیاز.

طرح اصلی بود برای نگه داشتن فیلم برای پنج یا شش سال اما زمانی که میراندا را دیدم فاینال کات در سال 2017, او خیلی خوشحال (ظاهرا او در زمان خاموش کفش و پرتاب آن در هوا) که او آورده انتشار رو به جلو است. پس از یک جنگ مناقصه دیزنی پرداخت £75 میلیون دلار برای حقوق. در یک نقطه, Bob Iger خود را و سپس مدیر عامل شرکت پرواز به نیویورک به منظور شخصا زمین میراندا برای آن است.

این در اصل برنامه ریزی شده برای سینما آزادی در ماه اکتبر 2021. اما زمانی که این بیماری همه گیر ضربه Iger خواسته میراندا و Kail اگر آنها می خواهم نظر قرار دادن آن را مستقیما در دیزنی جریان پلت فرم. در ابتدا آنها خودداری کرد اما به عنوان ماه کشیده و بیشتر نا امید دارندگان بلیط به تماشای تاریخ خود را لغو تولیدات اسلاید توسط آنها کوتاه آمد. همیلتون را در جریان دیزنی+ از جولای 3.

 

بنابراین من باید اسکراب در تاریخ ایالات متحده?

این درست است که متوسط انگلیسی, توپ زن دارای مقدار زیادی برای یادگیری در مورد این بنیاد از ایالات متحده بله – بعد از همه, میراندا تحصیل خوب چند آمریکایی در مورد پرتره خود را 10 دلار ، و آن را عادلانه می گویند که قطعا اگر شما فقط از غرقه شدن در نمره شما ممکن است اشتباه کنید چه چیز قابل توجهی واضح تر بر روی صحنه است.

در اینجا بازیکنان کلیدی آشنا شوید با:

الکساندر همیلتون

به عنوان خط باز از موسیقی می گوید: “یک حرامزاده یتیم پسر یک فاحشه و یک اسکاتلندی” که در سنت کریکس یک جزیره کارائیب در فقر است. او با کار سخت به تنهایی ساخته شده و آن را به نیویورک است. همیلتون بود polymath نوشت که اکثریت Federalist Papers که کمک به تصویب قانون اساسی ایالات متحده و تاسیس بانکی کشور سیستم coastguard و نیویورک پست.

او بی عیب و نقص, هر چند: همیلتون سقوط (اسپویلر!) آمد در فرم اول کشور عمده اسباب رسوایی و مرگ او در دهه پنجاه پس از رقیب خود Aaron Burr شات او را در یک دوئل است.

Aaron Burr

“لعنت احمق که او را به گلوله بست!” حرفه ای سیاستمدار بود با مته سوراخ کردن گردن و گردن با همیلتون در طول زندگی حرفه ای خود به خصوص در حالی که این جفت ارز شد وکلا پس از جنگ و انقلاب.




لسلی Odum به عنوان Aaron Burr


اعتبار: جوآن مارکوس

او, با این حال صعود به رده های بالای تبدیل شدن به سومین معاون رئیس جمهور آمریکا به توماس جفرسون که دیدگاه های او معروف نیست برای ایستادن.

جورج واشنگتن

اولین رئیس جمهور ایالات متحده است. قبل از آن هر دو خار در همیلتون سمت و مسلما بزرگترین مربی.

این Schuyler, خواهر

“حسادت” همانطور که ما یاد بگیرند که “اگر شما می توانید ازدواج یک خواهر شما پولدار پسر”. 12 Schuyler خواهر و برادر بودند و آب پز کردن به سه فریبنده خواهر برای مانوئل را برگزيده است.




Rachelle ان بروید (الیزا), راشل جان (گلپر) و کریستین Allado (پگی)


اعتبار: Matthew مورفی

در واقع آنها socialites در نیویورک به دنیا آمد اما به طور فزاینده ای در سطح بین المللی سفر به عنوان آنها در اطراف نقل مکان کرد برای ازدواج و به طور کلی علاقه داشتن به انجام gooding. الیزا واقعا یافت اولین پرورشگاه خصوصی در نیویورک است.

توماس جفرسون

سومین رئیس جمهور ایالات متحده پس از خدمت به عنوان اولین وزیر امور خارجه تحت واشنگتن است. او یک لیبرال جمهور و اصلی نویسنده اعلامیه استقلال. او همچنین یک صاحب مزرعه که در مانوئل کلمات “بدهی ها پرداخت می شود چون شما نمی پرداخت برای کار”. در موسیقی همیلتون و جفرسون به حال رپ نبرد در کابینه.

به عنوان یک فرد خواهد من جرم ؟

این درست است که جرج سوم بسیار پانتومیم baddie در همیلتون. به عنوان Simon Schama نوشت: در مهر سال گذشته: “هر کسی که می داند هر چیزی در مورد سودا وجدان جورج سوم ممکن است یک زمان سخت با دیدن او اردوگاه آن را در نشان می دهد توقف شما خواهید بود”.




Michael Jibson به عنوان شاه جورج در لندن تولید همیلتون


اعتبار: Matthew مورفی

اما شما می خواهم که به یک شديد حس شوخ طبعی عدم تلاش برای پیدا کردن سلطنتی تصویر خنده دار. نیز وجود دارد یک زن و شوهر از سرگرم کننده حفاری در شعر مانند: “بریتانیا نگه می دارد s—–g’ ما بی وقفه / اصل آنها مالیات ما خستگی ناپذیر / سپس پادشاه جورج نوبت در اطراف اجرا می شود صرف ولگردی و قانونی شکنی / He ain’t تا کنون میخوام مجموعه ای از فرزندان او ،

چقدر از لحاظ تاریخی دقیق است همیلتون?

میراث تاریخی و دقت یک جزء کلیدی از همیلتون معنی و میراندا عمدی مصاحبه از بازیگران, رنگ و نقش با مفاهیم تاریخ سازان و امریکا ساخت و ساز بیش از حد.

موسیقی ناشی از پچ پچ در میان مورخان مورد دقت – یعنی در مورد تجسم همیلتون به عنوان یک ضد برده داری قهرمان که در برخی از مورخان معتقدند او کمک کمی به جنبش طرفدار الغای برده داری.

نمونه های دیگری وجود دارد از مجوز هنری بیش از حد: میراندا اذعان به “فراموش کردن” دیگر نه Schuyler خواهر و برادر (تنها سه به نظر می رسد در موسیقی دو نفر از آنها از مرکزی به یک مثلث عشق با همیلتون).

برای بیشتر قسمت ها, اما, میراندا تعيين دقت و ثابت در ارتباط با News پرداخت: Hamilton است nerdishly صحیح با برخی از جزئیات این طرح و شعر.

چگونه می توانم آن را ؟

اشتراک دیزنی+ برای £5.99 در هر ماه و یا £59.99 در هر سال است. ثبت نام برای فروش بلیط سایت برای به روز رسانی ایمیل از زمانی که این نمایش را به پایان غرب و بلیط بازگشت در فروش. مثل همیلتون: جوان, تکه تکه و گرسنه و را دور ضربه!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im