چه Hantavirus? انسان در چین, تست مثبت پس از مرگ از عفونت گسترش جوندگان

نیوزویک | No comments

یک مرد در چین درگذشت پس از ابتلا به hantavirus. مرد از استان یوننان چین, درگذشت روز دوشنبه در حالی که سفر به شاندونگ استان در شرق دولتی گلوبال تایمز روزنامه گزارش شده است.

آن را به نظر می رسد مرد اکران شد برای اشکال پس از او درگذشت. بیشتر از 32 نفر در اتوبوس با او بود پردازنده مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس است که به ندرت از انسان به انسان. نتایج حاصل از آزمايشات مشخص نیست. فردی بود به نام نمی در گزارش خود علت مرگ نشده بود اعلام کرد.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اعضای خانواده hantavirus عوامل بیماری زا به طور عمده گسترش جوندگان. “عفونت با هر hantavirus می تواند تولید hantavirus بیماری در افراد” CDC اعلام کرد.

هر گونه از hantavirus مرتبط است با یک میزبان گونه از جوندگان آژانس توضیح داده شده است. Hantaviruses در گذشته در آنچه که به عنوان شناخته شده هوابرد انتقالزمانی که ذرات ویروس از حیوان ادرار و مدفوع و بزاق سفر در هوا و آلوده کردن یک فرد است. در موارد نادر, یک فرد ممکن است گرفتن hantavirus اگر آنها گاز گرفته شدن توسط یک حیوان آلوده. آن را ممکن است برای گرفتن ویروس اگر یک فرد لمس دهان یا بینی خود را پس از دست زدن به یک سطح آلوده به ادرار و مدفوع یا بزاق از یک میزبان و همچنین خوردن مواد غذایی آلوده ،

یک فرد آلوده با چه چیزی شناخته شده به عنوان “دنیای جدید” hantaviruses در آمریکا می تواند به توسعه آنچه شناخته شده به عنوان hantavirus ریوی سندرم (HPS) در حالی که “جهان قدیم” نوع موجود در اروپا و یا آسیا می تواند باعث تب هموراژیک با کلیوی سندرم (HFRS). آن است که روشن نیست که آیا انسان توسعه یافته هر کدام از این شرایط است.

CDC می گوید که hantaviruses در ایالات متحده نمی تواند از فرد به فرد در حالی که در موارد نادر از انسان به انسان انتقال ثبت شده در شیلی و آرژانتین در افرادی که تماس نزدیک با کسانی که بیمار با آند ویروس.

مردم تمایل به گرفتن hantavirus در مناطق روستایی مانند جنگل ها و زمینه ها یا مزارع که در آن جوندگان حامل های زنده با توجه به سلامت عمومی بدن است.

علائم بالقوه مرگبار HPS عبارتند از: خستگی و تب و درد عضلانی به ویژه در ران پشت ران و کمتر شانه. یک فرد نیز ممکن است احساس سرگیجه سردرد و لرز و همچنین استفراغ و تجربه اسهال و معده درد. بین چهار تا 10 روز پس از مرحله اول یک فرد می تواند به توسعه تنگی نفس سرفه و ریه های خود را ممکن است با پر از مایع. یک بیمار گفته CDC داشتن لامپ هاي بخارسديم احساس مانند یک “گروه تنگ در اطراف قفسه سینه و یک بالش بر چهره من.” از کسانی که بیماری 38 درصد مرگ.

در موارد HFRSیک فرد علائم به سرعت آیند. این شامل پشت و درد معده و نیز سردرد و لرز و تهوع و تب. بینایی خود را نیز ممکن است محو و چهره خود را ممکن است تبدیل به سرخ یا ملتهب است. این می تواند به دنبال آن فشار خون پایین و همچنین شوک حاد عروق نشت حاد و نارسایی کلیه. بسته به hantavirus باعث HFRSبین 1 تا 15 درصد از بیماران می میرند.

مرگ این مرد می آید در میان شیوع بیماری جدید کرونا ويروسی است که به فکر شروع به پریدن کرد به انسان از خفاش ها و یا pangolins. این ویروس که باعث COVID-19 است پس از چین به هر قاره ها به جز قطب جنوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>