چه هش نفت? عصاره شاهدانه انفجار در L. A. زخمی شدن 11 آتش نشان و 3 انتقادی

نیوزویک | No comments

یک انفجار در یک هش تولید کننده نفت در لس آنجلس را ترک کرده است 11 آتش نشان زخمی شدند, سه نفر از آنها بسیار وخیم, مقامات گفت.

آتش نشانان در پاسخ به یک ساختار آتش سوزی در 327 شرق بوید خیابان در شهر اسباب بازی منطقه در اطراف 6:30 p. m. به وقت محلی در روز شنبه لس آنجلس آتش نشانی گفت.

اریک اسکات سخنگوی LAFD گفت: از لس آنجلس تایمز که “قابل انفجار” رخ داده است به عنوان آتش نشان بودند در داخل به دنبال پیدا کردن منبع از فروغ.

تعدادی از آتش نشانان شده بود در داخل ساختمان و در سقف زمانی که انفجار رخ داده است اسکات گفت. پاسخ خدمه در توصیف این صدا مانند یک “قطار حمل و نقل و یا موتور جت.”

LA fire
یک افسر پلیس لس آنجلس را نگه می دارد سازمان دیده بان در چند ساختار آتش به عنوان LAFD کار آتش نشانان پس از یک انفجار در 16 ماه مه سال 2020 در لس آنجلس ،
ماریو تاما/گتی ایماژ

یک توپ عظیم از شعله spewed ساختمان و آتش بودند که در داخل زد “مستقیم از طریق که توپ از شعله برای رسیدن به ایمنی در سراسر خیابان” اسکات گفت: این بار.

او گفت: 11 آتش نشانان منتقل شدند به شهرستان-USC مرکز پزشکی برای درمان سوختگی. بیش از 240 آتش نشانان در پاسخ به این آتش که در حال گسترش به چندین ساختمان های مجاور قبل از آن خاموش شد در حدود 8 p. m., Scott اضافه شده است.

در یک کنفرانس خبری در خارج از شهرستان-USC مرکز پزشکی در اواخر شنبه شب در لس آنجلس آتش رئیس رالف Terrazas گفت: یکی از آتش نشانان در داخل ساختمان تا به حال فکر می کردم که “چیزهایی که به نظر نمی رسد حق” به عنوان دود فشار و گرما در داخل در حال افزایش بود.

او به هر کس به بلافاصله خارج و به آنها خروج از ساختمان آن را لرزاند انفجار.

کسب و کار عامل در ساختمان های شناسایی شده توسط LAFD به عنوان دود Tokes یک تامین کننده عمده فروشی بوتان, عسل, روغن, همچنین شناخته شده به عنوان مخلوط روغن یک شکل متمرکز از ماری جوانا.

بوتان و بسیار قابل اشتعال حلال مورد استفاده در فرایند استخراج بالا القا THC شیمیایی برای تولید هش روغن استفاده شده است که در vape قلم خوراکی و محصولات دیگر.

اداره مبارزه با مواد مخدر گفت: روند خطرناک است با توجه به “بسیار فرار” طبیعت بوتان و منجر به انفجار است.

در وب سایت خود دود Tokes توصیف خود را به عنوان “بین المللی توزیع کننده و عمده فروش سیگار و vaping محصولات” و تبلیغ انواع محصولات از جمله پف, میله, dab, ابزار, اواپراتور, مشعل و بوتان.

این شرکت می گوید این ارائه می دهد تخفیف برای “مشتریان وفادار, حمل و نقل سریع یک فروشگاه بزرگ از محصولات و خدمات به مشتریان است که دست نخورده است.” Terrazas گفت: قوطی از بوتان یافت شد در صحنه اما گفت: علت آتش سوزی هنوز مشخص نشده و همچنان تحت بررسی است.

Terrazas اضافه شده است که “بسیاری” از آتش نشانان که در صحنه شده بود چپ دچار آسیب های روانی پس از همکاران خود منتقل شدند, به بیمارستان.

“آنها در حال برگزاری است اما زمانی که یکی از خود را مجروح شده است و در آن زمان من در صحبت کردن به آنها را ما نمی دانیم تا چه حد از آسیب های… شما می توانید تصور کنید میزان استرس عاطفی,” او گفت:.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: سه آتش نشانان شده بود زخمی در آتش است.

“خبر خوب این است که همه آن را,” او گفت:. “ما تمام شد, من فکر می کنم وحشت زده که ما شنیده اولیه اخبار شتافت و در اینجا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. ما باید تعداد زیادی از آتش نشانان که در حال متزلزل کردن.”

LAFD مدیر پزشکی دکتر مارک عکس, که با این نسخهها کار در بیمارستان گفت: چهار مجروح در آتش خواهد بود رفتن به سوختگی در بخش مراقبتهای ويژه و دو نفر از آنها در هواکش.

“چیزهایی که می توانست بسیار بدتر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>