چه گله ایمنی و آن را متوقف coronavirus در انگلستان ؟

تلگراف | No comments

انگلستان مشاور ارشد علمی گفت: تا به درجه ای از گله ایمنی کمک خواهد کرد که جمعیت بریتانیا به عنوان Covid-19 گسترش می یابد.

Sir Patrick blue palace hotel اذعان ترس وجود دارد که خفقان را بیش از حد سخت در گسترش ویروس از طریق تنگ اجتماعی فاصله اقدامات می تواند آن را ببینید بازگشت در آینده است.

او گفت: هدف این است که برای “کاهش اوج گسترش قله نه سرکوب آن را به طور کامل; همچنین از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق مردم یک بیماری خفیف به ساخت نوعی از گله ایمنی بیشتر مردم هستند که ایمنی بدن را به این بیماری و ما کاهش انتقال”.

در Sir Patrick نظر تقریبا دو سوم از بریتانیا جمعیت نیاز به قرارداد coronavirus در جهت گله ایمنی برای دفع این بیماری در آینده است.

در غیر این صورت او می گوید: این بیماری می تواند تبدیل به یک سالانه طاعون در جوامع ما.

بنابراین آنچه که دقیقا گله ایمنی ؟

گله ایمنی است و زمانی که مردم به اندازه کافی مقاوم در برابر تبدیل به یک بیماری از طریق واکسیناسیون و یا قرار گرفتن در معرض قبلی – که آن را دیگر نمی تواند به طور قابل توجهی گسترش در میان بقیه جمعیت.

با هیچ واکسن در دسترس برای Covid-19 گله ایمنی متکی بر مردم به اندازه کافی در جامعه تبدیل شدن به آلوده به کاهش تاثیر این بیماری است.

آقا پاتریک گفت: آسمان, اخبار, است که حدود 60 درصد از جمعیت بریتانیا را نیاز به تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس در جهت جامعه به گله ایمنی از شیوع آینده.

در حال حاضر بدون شک وجود دارد که هزاران نفر از مردم در انگلستان در حال حاضر شده است در معرض Covid-19 و ساخته شده است تا ایمنی و که آن را ادامه خواهد داد که مردم همچنان به حرکت آزادانه.

در حالی که قرار گرفتن در معرض این, ادامه, دولت امید گسترش Covid-19 هنوز هم می تواند کاهش یابد و کاهش می یابد از طریق گفتن مردم به ماندن در خانه به مدت هفت روز اگر آنها بیمار هستند.

و در برخی از نقطه در افراد مسن و کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی جدی خواهد بود “cocooned شده شده” از ویروس بودن گفت به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و کاهش تماس های اجتماعی صرف نظر از اینکه بیمار هستند یا نه.

ایجاد یک حلقه از ایمنی مردم برای حفاظت از آسیب پذیر

استاد Beate Kampmann مدیر واکسن مرکز در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: دولت به نظر می رسد به انجام یک رویکرد دو جانبه.

او گفت: cocooning بدان معنی است که یک “حلقه ایمنی بدن افراد” حفاظت از مردم آسیب پذیر در وسط.

“اگر شما پیله سالمندان و شما را افزایش می دهد گله ایمنی و سپس گسترش این ویروس در جامعه در چند ماه در حال رفتن به پایین تر” او گفت:.

درخواست از مردم برای خود منزوی در خانه برای هفت روز اگر آنها بد است یک راه کاهش انتقال و “مسطح منحنی” او گفت:.

اما او اضافه کرد که او معتقد است کسانی که در معرض بیشترین خطر ابتلا به بیماری شدید – مانند کسانی که با جدی شرایط بهداشتی اساسی – در حال حاضر باید تمرین خود انزوا.

“افرادی که به عنوان آسیب پذیر خواهد بود که برای اولین بار برای به دست آوردن ایمنی در انتظار من اما که هرگز 100%” او اضافه شده است.

“رایگان اجازه می دهد به خانه های سالمندان و غیره یک فاجعه خواهد بود.”

اما نه هر کس موافق با گله ایمنی

سازمان بهداشت جهانی سخنگوی مارگارت هریس را مورد سوال انگلستان رویکرد است.

دکتر هریس گفت BBC Radio 4 امروز: “ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد علم این ویروس از آن نبوده است در جامعه ما برای مدت طولانی به اندازه کافی برای ما به دانستن آنچه در آن می کند در ایمونولوژیک نظر.

“هر ویروس توابع متفاوت در بدن و تحریک های مختلف ایمنی مشخصات. ما می توانیم بحث در نظریه اما در حال حاضر ما واقعا در مواجهه با یک وضعیت که در آن ما باید برای نگاه در عمل است.”

و او به تنهایی است.

آنتونی Costello, استاد بین المللی بهداشت کودک و مدیر دانشگاه کالج لندن و موسسه بهداشت جهانی در مورد تاکتیک ها و استدلال آنها نگاه مانند آنها در برابر سیاست های تنظیم که که در آن او با استفاده از به عنوان یک مدیر.

در توییتر, پروفسور Costello گفت: “آیا این گله ایمنی استراتژی جنگ با کسی که سیاست ؟ پس از اعلام این که یک بیماری همه گیر Dr Tedros مدیر کل که گفت: “ایده این است که کشورها باید تغییر از مهار به کاهش است اشتباه و خطرناک است’.”

پروفسور Costello گفت: دولت با این استدلال که اجازه می دهد نسبت جمعیت به گرفتن ویروس و به دست آوردن ایمنی “را مسدود دوم اوج خود در چند ماه زمان”.

اما او هنوز توییتی یک سری از سوالات نشان دادن شک و تردید برای سیاست از جمله: “آن را مختل تلاش برای محدود کردن فوری اپیدمی و باعث عفونت و مرگ و میر در کوتاه مدت? شواهد نشان می دهد مردم ریختن ویروس اولیه و کسانی که بدون علائم ممکن است باعث قابل توجهی گسترش…”

او همچنین سوال که آیا “coronavirus باعث قوی گله ایمنی و یا آن را مانند آنفولانزا که در آن ظهور گونه های جدید در هر سال نیاز به تکرار واکسن? ما بسیار برای یادگیری در مورد Co-V پاسخ ایمنی بدن.”

او گفت: همچنین وجود یک استدلال برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است در چین که در آن بیماری همه گیر شده است وجود دارد موجود “پس از 7 هفته شدید ملی تلاش”.

او افزود: “بدون یک ملی طرح بسیج اجتماعی فاصله دارد دولت بریتانیا رفتاری و با ارنج زدن استراتژی واقعا مبتنی بر شواهد برای صاف اوج? و یا به سادگی بر اساس مدل?”

پروفسور Costello پیشنهاد کرد که “ما نباید به همه به انفیه انگلستان این بیماری همه گیر را با ملی بسیج در تمام سطوح با استفاده از همه ممکن است اقدامات پیشگیرانه (که آیا شواهد قوی نامشخص یا ضعیف) و نگرانی در مورد ایمنی گله که ما باید بیشتر شواهد؟”

او ادامه داد: “واکسن یک راه امن تر برای توسعه گله ایمنی بدون خطرات مرتبط با این بیماری است. اخلاقی است به اتخاذ یک سیاست است که تهدید فوری تلفات بر اساس یک آینده نامشخص سود؟”

در یک جداگانه جیر دوی Sridhar استاد جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ گفت: “بخشی از شغل من است سخن گفتن حقیقت به قدرت است. و انگلستان دولت است (به نظر من) گرفتن آن اشتباه است.

“کشورهای دیگر نشان داده اند که با سرعت بسیار مهم است. وجود دارد یک میانه مسیر بین تعطیلی کامل & حمل به صورت عادی.”

جرمی Rossman افتخاری مربی ارشد ویروس شناسی در دانشگاه کنت افزود: “تاخیر استراتژی هنگامی که در ترکیب با نظارت و مهار به عنوان توصیه می شود که می تواند بسیار موثر در مبارزه با گسترش COVID-19.

“با این حال اگر ما سرعت گسترش ویروس اما با تکیه بر گله ایمنی برای محافظت از آسیب پذیر ترین مردم ما هنوز هم نیاز به 47 میلیون نفر آلوده.”

اما مارتین Hibberd استاد در حال ظهور بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: معلوم نیست که چگونه سیاست های بریتانیا کار می کنند در مقایسه با دیگر سیاست های “اما من گمان می کنم آنها مشابه خواهد بود”.

وی افزود: “دولت برنامه فرض می کند که گله ایمنی در نهایت اتفاق می افتد و از خواندن من امیدوار است که این اتفاق می افتد قبل از فصل زمستان هنگامی که این بیماری ممکن است انتظار می رود برای تبدیل شدن به شایع تر.

“با این حال من نگران است که ساخت برنامه ای که فرض کنیم چنین بخش بزرگی از جمعیت تبدیل خواهد شد آلوده (و امیدوارم بهبود و ایمنی بدن) ممکن است بهترین که ما می توانید انجام دهید.

“یکی دیگر از استراتژی ممکن است سعی کنید برای جلوگیری دیگر و شاید به اندازه کافی بلند برای درمان به ظهور است که ممکن است اجازه می دهد نوعی از درمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>