چه نیتریک اکسید? چگونه گاز که به ما ویاگرا می تواند کمک به درمان Coronavirus بیماران

به عنوان دانشمندان مسابقه برای پیدا کردن درمان های خاص برای COVID-19 های بی رنگ گاز نیتریک اکسید به عنوان یک نامزد.

اکسید نیتریک با این نسخهها کار به عنوان یک زنگ مولکول در قلب و عروق, عصبی و سیستم ایمنی حیوانات و عمدتا تولید شده در لایه درونی رگ های خونی به نام اندوتلیوم. ترکیب شل شدن سلول های عضلانی که به نوبه خود باعث دیواره رگ های خونی به گسترش و تقویت جریان خون و کاهش فشار خون.

مانند پزشکان استفاده از آن را برای طیف وسیعی از شرایط و آن را برای اولین بار برای استفاده تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا در سال 1999.

وارن Zapolبازنشسته متخصص بیهوشی-in-chief در بیمارستان عمومی ماساچوست و استاد در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: Gizmodo نیتریک اکسید استفاده می شود برای درمان نوزادان متولد شده از آبی و همچنین بزرگسالان با جراحی قلب و بيماران مبتلا به آنچه شناخته شده به عنوان سندرم زجر تنفسی حاد که در آن اکسیژن به ریه ها قطع مایعات بدن. “حدود یک و نیم میلیون آمریکایی به نفس در هیچ [نیتریک اکسید],” Zapol گفت: خروجی.

اکسید نیتریک نیز مرکزی برای ایجاد اختلال در نعوظ, داروی ویاگرا در 1990sبه عنوان قرص را عنصر اصلی سیلدنافیل باعث آرامش بخش اثر نیتریک اکسید در بدن قوی تر و افزایش جریان خون.

در حال حاضر Zapol است که در میان دانشمندان بررسی است که آیا اکسید نیتریک می تواند مهار برای کمک به COVID-19 بیماران. در حال حاضر وجود دارد هیچ داروهای خاص برای این بیماری است. او و همکارانش در بیمارستان عمومی ماساچوست راه اندازی دو کارآزمایی بالینی برای دیدن اگر این گاز می تواند کمک به بیماران مبتلا به خفیف تا متوسط COVID-19و دیگران مبتلا به ديسترس تنفسی.

Zapol گفت: Gizmodo تیم او نیز در انتظار تایید برای شروع یک آزمایش برای دیدن اگر دوز بهداشت و درمان کارگران با این گاز می تواند به جلوگیری از آنها را از آلوده شدن توسط این کروناویروس جدید

دکتر لورنزو Berra انتقادی-متخصص مراقبت در بیمارستان عمومی ماساچوست است که منجر به محاکمه گفت: لس آنجلس تایمز او می خواست به سعی کنید گاز در COVID-19 بيماران پس از آن نشان داد وعده در طول شیوع بیماری سارس.

در همین حال یک تیم از دانشمندان در Tongji بیمارستان در چین راه اندازی یک کارآزمایی بالینی برای بررسی اینکه آیا سیلدنافیل می تواند کمک به COVID-19 بيمار.

ایان سالن استاد پزشکی مولکولی در دانشگاه ناتینگهام است که درگیر در این پروژه توضیح داد: به نیوزویک: “نیتریک اکسید با این نسخهها کار به طور عمده با آرامش عروق خونی که عرضه خون به ریه ها از قلب استفاده شده است و برای درمان بیماران با شرایط دیگر که در آن فشار در رگ های خونی بیش از حد بالا است.

“برخی از بیماران مبتلا شدید COVID-19 بیماری را غیر طبیعی فشار در رگ های خونی (شریان ریوی) و از این رو اکسید نیتریک ممکن است کمک به تسکین این افزایش فشار و در نتیجه بهبود تبادل گاز در ریه است.”

امید است درمان را کاهش می دهد تعدادی از بیمارانی که نیاز به درمان در بخش مراقبت های ويژه و یا یک ونتیلاتور گفت: سالن.

او تاکید کرد “در حالی که وجود دارد برخی از شواهد این کار ممکن است در بیماران با COVID19 شده است وجود دارد هیچ کارآزمایی بالینی رسمی به تاریخ.”

سالن هشدار داد هر گونه درمان های تجربی می تواند عوارض جانبی ناخواسته.

“از این رو من فکر می کنم این مهم است که این مداخلات در حال مطالعه یک کارآزمایی بالینی رسمی تنظیم می باشد. مانند آن تشویق کنید که این دقیقا همان روش پیشنهاد شده در این مطالعات,” او گفت:.

قرار دادن آزمایشات به چارچوب وسیع تری از COVID-19 همه گیر سالن گفت: “بسیاری از آزمایش های بالینی که در حال انجام و یا در حال برنامه ریزی برای بیماران مبتلا به COVID-19. بسیاری از این هدف بیمارستان بیماران مبتلا شدید بیماری است.”

“در حال حاضر ما نمی دانیم که مواد مخدر کار می کنند اما ما به زودی اطلاعات این از مطالعات مانند بهبود در انگلستان است که در مقایسه با طیف وسیعی از عوامل مختلف,” سالن گفت. که دادگاه بر HIV دارو و استروئید.

تایید نشده ضد ویروسی remdesivir نیز در حال آزمایش به عنوان یک COVID-19 درمان به عنوان داروهای ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین. ماه گذشته سازمان جهانی بهداشت راه اندازی شد, چند کشور مطالعه بالینی از چهار ترکیبات بالقوه از جمله remdesivir و کلروکين.

چهار ماه به COVID-19 گیر 1.3 میلیون نفر تایید شده اند تقریبا 76,000 نفر کشته شده اند و بیش از 289,000 بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به عنوان نشان داده شده در ana ortega نقشه زیر هر قاره ها به جز قطب جنوب تحت تاثیر قرار است.

Coronavirus Global April 6 Statista
گسترش COVID-19 نفر در سراسر جهان به عنوان از آوریل 6.
Ana ortega

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/جلوگیری-گرفتن-بیمار/diy-پارچه-صورت-پوشش.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش coronavirus بیماری (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im