منطقه خلیج سان فرانسیسکو برای اولین بار در ایالات متحده به موسسه “پناهگاه در محل” بخشنامه در تلاش برای مبارزه با تهدید مطرح شده توسط COVID-19 coronavirus همه گیر و دیگر شهرستانها شروع به آینه حرکت می کند.

پناهگاه در محل دستورات در نظر گرفته شده برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس با نگه داشتن افراد جدا شده در صفحه اصلی. همه غیر ضروری کسب و کار دستور بسته تحت دستورات روم تنها و بیمارستان و آتش بخش اجرای قانون و محدود ضروری کسب و کار از جمله فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز است.

اگر چه می توانید دستورات را به طور کامل اجرا قفل فراز که چند کشور اروپایی اجرا کرده اند برای مبارزه با ویروس, شکستن نظم در سان فرانسیسکو بزه است.

پناهگاه در محل سفارشات انجام نمی شود به کارگران ضروری است اما هر کس دیگری را به طور معمول تنها مجاز به سرمایه گذاری در خارج به دلایل مانند گرفتن مواد غذایی و یا مراجعه به یک داروخانه یا پزشک. سان فرانسیسکو نظم باعث می شود یک استثنا برای ورزش و یا پیاده روی حیوانات خانگی در خارج اگر چه مردم در مورد نیاز به حفظ فاصله شش فوت است.

مشابه دستورات استفاده شده است در گذشته اگر چه عمدتا به دلیل بلایای طبیعی مانند گردباد و یا طوفان و یا زمانی که “مواد شیمیایی و بیولوژیکی یا رادیولوژی آلاینده ها منتشر شد ممکن است به طور تصادفی یا به عمد به محیط زیست” با توجه به صلیب سرخ آمریکا.

San Francisco
خیابان های سان فرانسیسکو تمام شد اما پس از خالی یک “پناهگاه در محل” بخشنامه به اثر رفت در 17 مارس سال 2020 است.
جاستین سالیوان/گتی

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند که مکان به پناهگاه در محل می تواند متفاوت باشد بسته به شرایط اضطراری است. بر خلاف دستورات داده شده در طول بلایای طبیعی و یا سایر فوری تهدید وجود دارد کمی تاخیر از زمانی که سن فرانسیسکو سفارش اعلام شد به زمانی که آن را اجرا می شد. دیگر دستورات در نظر گرفته شده شامل COVID-19 در ایالات متحده به احتمال زیاد مشابه است.

سفارش به اثر رفت سه شنبه برای هفت Northern California counties فراگیر و اطراف سان فرانسیسکو پوشش حدود هفت میلیون نفر حداقل تا 7 آوریل. یک جهت مشابه صادر شد در جنوب کالیفرنیا بعد از آن شب زمانی که مقامات در پالم اسپرینگز دستور ساکنان به پناهگاه در محل.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio نیز گفت: با توجه به صدور یک پناهگاه در محل بخشنامه برای ساکنان این کشور بزرگترین شهر شنبه گفت که او به احتمال زیاد برای تصمیم خود را در 48 ساعت آینده.

“نیویورک باید آماده در حال حاضر امکان یک پناهگاه در محل سفارش” د Blasio در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “این اتفاق افتاده است نشده است, اما آن است که قطعا یک امکان در این نقطه است. من معتقدم که تصمیم گیری باید در 48 ساعت آینده.”

اما فرماندار نیویورک اندرو کومو بلافاصله انداخت آب سرد در این پیشنهاد با دفتر صدور بیانیه ای اصرار دارد که این منظور نیاز به مجوز در سطح دولت و این که “وجود دارد بدون در نظر گرفتن که برای هر محل در این زمان است.”

Spread of COVID-19 virus across the U.S.
گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im