چه Boogaloo ، راست گرایان در حال نشان دادن تا در تظاهرات

در میان ناآرامی های مدنی و تظاهرات خشونت آمیز که در تقریبا همه از امریکا مراکز شهری در هفته های اخیر یک گروه افراطی است که شروع به پدیدار شود که ضد افترا لیگ به عنوان Boogaloo.

اگر چه این برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک punchline به یک شوخی به Boogaloo, همچنین شناخته شده به عنوان Boogaloo Bois یا Boogaloo جنبش ریشه های آن از سال 1984 فیلم Breakin’ 2: Electric Boogaloo.

در اوایل سال 2018 به Boogaloo تبدیل به یک عبارت آزادانه در فوق العاده جناح راست و یا “alt سمت راست” افراط گرایان و همچنین شبه نظامیان گروه آنارشیست ها و یا در برخی موارد سفید supremacist گروه با توجه به ضد افترا لیگ.

اما دیگران کاردانی عبارت با اینترنت حاشیه گروه چه کسی مراجعه به Boogaloo به عنوان آینده از دوم جنگ های داخلی آمریکا.

“یکی از چیزهایی که به ما کمک کند و نه به آنها فکر می کنم به عنوان یک گروه اما به آنها فکر می کنم که بیشتر از این نوپای جنبش است که نیش ترمزی میزند از بسیاری از حرکات مختلف…هر گروه در حالی که آنها شباهت آنها نیز نسخه خود را از این” الکس Friedfeld یک تحقیقی محقق با ضد افترا لیگ گفت: عصر ایران.

بنابراین Boogaloos, Friedfeld گفت: می تواند طیف وسیعی از اجرا از آسیاب ضد دولتی انواع سفید supremacist گروه خم در اشتعال یک مسابقه جنگ در امید ایجاد یک ethnostate.

Boogaloo Movement
عضو راست و شبه نظامی Boogaloo Bois پیاده روی در کنار معترضین اعتراض Charlotte, Mecklenburg, اداره پلیس مترو بخش 2 فقط در خارج از مرکز شهر شارلوت در ایالت کارولینای شمالی در 29 مه سال 2020 است.
لوگان کوروش/گتی

Friedfeld گفت: بسیاری از Boogaloos نشان داد تا در دولت و کنگره آمریکا در آوریل و مه به تظاهرات stay-در-خانه سفارشات و مستند سفارشات اعمال شده برای COVID-19 همه گیر و خواهان شورش.

تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مارس 25, بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز در مراکز شهری باید spiraled از کنترل خارج برای تبدیل شدن به خشونت و شورش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش Antifa برای تحریک به خشونت در تظاهرات و دستور پلیس برای سرکوب آشوبگران. Antifa است آزادانه تعریف شده جناح چپ جنبش است که طول می کشد نام خود را از یک کوتاه از “ضد فاشیست” و نه یک سازمان بلکه یک شبکه متشکل از گروه های مختلف که در مخالفت با نئو نازی ها و فاشیسم و سفید برتری.

در روز پنج شنبه دادستان کل ویلیام Barr گفت: مقامات فدرال تا به حال شواهد نشان می دهد که Antifa و دیگر گروه های خارجی و داخلی بودند تحریک خشونت در غیر این صورت تظاهرات صلح آمیز است.

“چنین اعمال بی معنی هرج و مرج نیست و تمرینات از متمم اول قانون اساسی حقوق آنها جنایات طراحی شده برای مرعوب کردن شهروندان و ارعاب جوامع” Barr در بیانیه ای گفت.

چند تن از اعضای این Boogaloos سوار از کارولینای شمالی به مینیاپولیس پس از یکی از اعضای خود هشدار داده است که با او شده است می خواهم اسپری توسط پلیس با اسپری فلفل در یکی از این تظاهرات بنا به گزارش سی ان ان.

در مه 30, سه مردانی که شناسایی خود را به عنوان Boogaloos گفته که به تحریک خشونت و بازداشت شدند داخلی تروریسم اتهامات در طول یک تظاهرات در لاس وگاس, کسب و کار خودی گزارش شده است.

سه مرد شناخته شدند Stephen Parshall, 35, اندرو Lynam جونیور 23 و ویلیام Loomis, 40. هر سه در ارتش خدمت کرده است و در هر حال برگزار شد 1 میلیون دلار اوراق قرضه در شهرستان کلارک بازداشتگاه.

هر سه این صورت فدرال به اتهام توطئه برای آسیب و از بین بردن با استفاده از آتش و مواد منفجره و در اختیار داشتن یک ثبت نشده اسلحه گرم.

این Boogaloos شناخته شده اند به نشان می دهد تا در تظاهرات حمل نیمه تفنگ و پوشیدن پیراهن هاوایی و به تازگی گرفته شده در تظاهرات در فیلادلفیا, Denver, مینیاپولیس, Las Vegas, دالاس و آتلانتا و سالت لیک سیتی با توجه به واشنگتن پست گزارش.

“هنگامی که آنها انجام این کار; هنگامی که آنها نشان می دهد تا در این تظاهرات مسلح AR-15 و اسلحه های دیگر آن را می فرستد یک پیام تهدید به قانونگذاران” Friedfeld گفت.

این پیراهن هاوایی یک مرجع به یک soundalike از “Boogaloo”—”بزرگ لواو.” دیگران باید به تصویب کلبه اسکیموها تصاویر خود را شناسایی و بر اساس یکی دیگر از soundalike “بزرگ کلبه اسکیموها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de