چه coronavirus و نشانه چیست ؟

سی بی اس آمریکا | No comments

یک هفته گیج کننده تشدید شده است دیده می شود این بیماری همه گیر کوروناویروس به بیش از 120 کشور با سران دولت ها در سراسر جهان در میان کسانی که تحت تاثیر قرار است. هر جنبه ای از زندگی مدرن شده است نهفته که کشورهای غربی از جمله آمریکا به طور فزاینده اتخاذ این نوع اقدامات کنترلی که به نظر می رسد به کمک چین بیش از بدترین آن COVID-19 شیوع.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 137,000 تایید coronavirus موارد گزارش شده در سراسر جهان است. تا کنون بیش از 5000 نفر کشته شده اند از coronavirus در سراسر جهان است.

سابق FDA سر هشدار اختصاص منابع صرفا به واکسن در coronavirus نبرد

مقامات بهداشت بر این باورند که ویروس ابتدا انتقال از حیوانات به انسان, اما انسان به انسان انتقال آنفولانزا مانند بیماری است که در حال حاضر اتفاق می افتد.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

چه coronavirus?

Coronaviruses یک گروه بزرگی از ویروس ها است که می تواند باعث بیماری به عنوان جزئی به عنوان سرد و یا به عنوان جدی سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (SARS), با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

این ویروس می تواند انتقال از حیوانات به انسان; ویروس عامل سارس برای مثال در اصل به انسان انتقال از یک گربه مانند حیوانی به نام گربه. اما در برخی موارد که با این شیوع آنها نیز می تواند منتقل می شود از یک فرد آلوده به دیگری.

نشانه چیست ؟

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از این ویروس جدید می تواند باعث علائمی از جمله تب و سرفه و تنگی نفس. برخی از بیماران فقط علائم خفیف و بازیابی, اما دیگران را توسعه داده اند که عوارض تهدید کننده زندگی مانند ذات الریه.

CDC می گوید علائم “2019-nCoV” ویروس می تواند به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز یا تا زمانی که 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض اولیه.

اکثر موارد خفیف هستند اما این بیماری می تواند شدید تبدیل اگر سیستم ایمنی بدن یک فرد نمی تواند تعمیر آسیب به ریه ها ناشی از این ویروس با توجه به CBS اخبار پزشکی کمک کننده دکتر تارا Narula.

چگونه است که آن منتقل می شود ؟

شبیه به آنفولانزا آن را اعتقاد بر این coronavirus را می توان از طریق قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. در یک مورد یک بیمار بیمارستان در چین است گفت: به آلوده 14 پزشکی کارگران است.

همچنین به نظر می رسد ممکن است برای این ویروس منتقل می شود توسط افراد آلوده که نشان دادن هر گونه علائم در همه.

چه “اجتماعی فاصله”?

اجتماعی فاصله با توجه به ایسنا رئیس پزشکی خبرنگار Dr. Jon LaPookاست “تلاش برای نگه داشتن خود را دور از مردم دیگر به خصوص جمعیت زیادی” در مدارس و محل کار و یا حوادث.

Inslee می گوید: دولت با توجه به “اجباری اقدامات” به آدرس coronavirus

واشنگتن فرماندار جی Inslee قبلا گفته “چهره ملت” که دولت خود را که در آن اکثریت کشنده آمریکا coronavirus موارد رخ داده است با توجه به اقدامات از جمله اجباری اجتماعی فاصله.

کسانی که بیشتر در معرض این ویروس مانند افراد با سیستم ایمنی ضعیف باید اجتناب از مکان هایی مانند سالن های تئاتر که در آن وجود دارد تعداد زیادی از مردم.

چه “مسطح منحنی” چیست ؟

آکسفورد جهان ما در پروژه اطلاعات توضیح می دهد که “مسطح منحنی” نمودار این است: “در حالی که کل تعداد کسانی را که آلوده ممکن است تغییر نمی مهار اقدامات قصد دارند برای جلوگیری از شیوع مسیر که در آن تعداد زیادی از افراد بیمار در همان زمان.”

“آیا واقعا این ارزش در حالی که برای انجام تمام این اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها? پاسخ این است که بله” CBS اخبار ارشد پزشکی خبرنگار Dr. Jon LaPook می گوید. “به طور معمول در حال حاضر — بدون هر گونه اقدامات — این بیماری همه گیر ممکن است بالا برود [شدت] و به پایین بروید. که اوج تعداد موارد می تواند بیش از حد سیستم و این چیزی است که مردم نگران هستند.”

flattening-the-curve-2-1536x1075.png

نظر خود را با اشاره به اول خط منحنی نمودار — بدترین سناریو خط که در آن تعداد موارد خوشه به طور چشمگیری. “وجود دارد ممکن است به اندازه کافی پزشکان, پزشکان ممکن است بیمار دیگر, پزشکان, بهداشت حرفه ای ممکن است بیمار شما ممکن است به اندازه کافی هواکش دیگر تجهیزات پزشکی. این یک استرس بر روی سیستم,” او توضیح داد. “اگر شما می توانید انجام تمام این اقدامات و صاف کردن منحنی ، بنابراین به جای یک قله بالا و پایین آن را نوعی به آرامی بیرون رفتن.”

که یک مرجع به خط دوم در منحنی نمودار — سناریو ما امیدواریم که برای دیدن. به جای سنبله بزرگ در گراف مانند کوه های شیب دار این خط به نظر می رسد بیشتر شبیه به آرامی شیب دار تپه. “این هنوز تا رفتن و این بیماری همه گیر ممکن است دیگر, اما آن را با قرار دادن چنین استرس بر روی سیستم در آن لحظه” LaPook گفت. اگر تعداد قله باقی می ماند پایین تر بیمارستان خواهد بود به احتمال زیاد به اندازه کافی تخت کادر پزشکی و تخصصی تجهیزات مانند دستگاه تهویه مصنوعی برای بیمارانی که به آنها نیاز دارید.

آنچه در مورد تست ؟

مسابقه برای درک بهتر این ویروس نیاز به یک افزایش بزرگ در داده ها را از بیمار تست. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز بازی گرفتن تا با کسانی که تلاش و به عنوان ویروس خروج انتخابات سال فعالیت در کاخ سفید نیز در مواجهه با فشار بیش از آنچه که منتقدان از هر دو حزب عمده می گویند بوده است ضعیف پاسخ هماهنگ.

سازمان غذا و داروی آمریکا تا کنون اعطا اضطراری تصویب به شروع به فروش با سرعت بالا coronavirus آزمون.

آزمون طراحی شده برای اجرا بر روی یک کامپیوتری تشخیصی سیستم توسعه یافته توسط روشه فورا در دسترس خواهد بود و می تواند اجرا بر روی دستگاه در حال حاضر در محل در بیش از 100 آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده با توجه به روشه که مستقر در سوئیس است. یک نسخه از این دستگاه می توانید تست بیش از 4000 نفر در روز, در حالی که دوم می توانید تقریبا از 1500 تست های این شرکت اعلام کرد.

به طور معمول آزمایش تجویز شده است با استفاده از استریل نرم چوب پلاستیک به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران سواب داخل بینی بیمار یا پشت گلو. هدف این است که برای جمع آوری مواد که اخیرا در ریه ها که در آن ویروس اعتقاد بر این است به تکرار. که چوب می شود و سپس مهر و موم شده و در حمل و سرد ظرف به آزمایشگاه تست.

چگونه می توانم به شما بهترین محافظت از خودتان ؟

CDC است که به شدت با تاکید بر یک “تمام جامعه” رویکرد متمرکز بر کاهش انتقال COVID-19 و کاهش بیماری و مرگ در حالی که به حداقل رساندن اجتماعی و اقتصادی اثرات.

CDC توصیه می کند که عموم مردم هر روز باید تمرین اقدامات پیشگیرانه برای کمک به کاهش خطر ابتلا به بیمار از جمله:

  • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.
  • ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند, به جز برای دریافت مراقبت های پزشکی.
  • پوشش خود را از سرفه و عطسه با دستمال و پرتاب بافت در سطل زباله.
  • دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه به ویژه پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه; رفتن به دستشویی و قبل از خوردن یا آماده کردن غذا.
  • اگر صابون و آب به راحتی در دسترس هستند استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است. همیشه شستن دست با آب و صابون اگر دست ها مشخصه ،
  • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس سطوح و اشیاء
    (به عنوان مثال ، میز کانتر نور سوئیچ دستگیره های درب و کابینت دستگیره).

آن را امن برای سفر ؟

شرکت های هواپیمایی و مسافران هنوز مرتب سازی جدید ممنوعیت سفر که رئیس جمهور تهمت این هفته اعلام کرد که میله اکثر بازدید کنندگان خارجی از آمدن به آمریکا از قاره اروپا برای 30 روز.

این ممنوعیت را تحت تاثیر قرار 7,300 پرواز و بیش از 2 میلیون صندلی خطوط هوایی برنامه ریزی شده از 26 کشورهای اروپایی به ایالات متحده آمریکا با توجه به سفر اطلاعات شرکت Cirium. بان کی مون شروع می شود نیمه شب روز جمعه است.

همانطور که برای سفر در جای دیگر CDC توصیه می کند که شلوغ سفر تنظیمات مانند فرودگاه ها ممکن است با افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض COVID-19 اگر وجود دارد دیگر مسافران با COVID-19.


برای منابع بیشتر در جلوگیری از گسترش coronavirus و چگونه برای محافظت از خودتان لطفا مشورت با ارائه دهنده پزشکی شما از CDC و WHO.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>