چه coronavirus از چین و نشانه چیست ؟

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی بیش از کشنده جدید سویه از ویروس است که آلوده هزاران نفر از مردم و چپ بیش از 200 مرده است. مقامات چینی را مسدود تمام حمل و نقل در داخل و خارج از شهر ووهان و مناطق اطراف آن که در آن شیوع “2019 رمان کروناویروس” یا “2019-nCoV” نشات گرفته است.

بیماری گسترش یافته است و به بیش از 20 کشور در سراسر جهان و موارد متعدد تایید شده است در ایالات متحده آمریکا

مقامات بهداشت بر این باورند که ویروس ابتدا انتقال از حیوانات به انسان, اما انسان به انسان انتقال آنفولانزا مانند بیماری است که در حال حاضر اتفاق می افتد.

CDC مسائل قویترین coronavirus هشدار دهنده و در عین حال

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

Coronavirus بیشتر

بیشتر در Coronavirus

چه coronavirus?

Coronaviruses یک گروه بزرگی از ویروس ها است که می تواند باعث بیماری به عنوان جزئی به عنوان سرد و یا به عنوان جدی سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (SARS), با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

این ویروس می تواند انتقال از حیوانات به انسان; ویروس عامل سارس برای مثال در اصل به انسان انتقال از یک گربه مانند حیوانی به نام گربه. اما در برخی موارد که با این شیوع آنها نیز می تواند منتقل می شود از یک فرد آلوده به دیگری.

نشانه چیست ؟

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از این ویروس جدید می تواند باعث علائمی از جمله تب و سرفه و تنگی نفس. برخی از بیماران فقط علائم خفیف و بازیابی, اما دیگران را توسعه داده اند که عوارض تهدید کننده زندگی مانند ذات الریه.

CDC می گوید علائم “2019-nCoV” ویروس می تواند به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز یا تا زمانی که 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض اولیه.

چگونه سویه جدید شروع کنم ؟

شیوع این بیماری آغاز شد و در ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر است. بسیاری از اوایل بيماران گزارش مربوط به Hua Nan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار بزرگ غذاهای دریایی و حیوانات بازار در این شهرستان با توجه به اخبار CBS’ Ramy Inocencio. اما پس از افزایش تعداد افراد دارای قرارداد این ویروس بدون قرار گرفتن در معرض به بازار است.

بازار بسته شد ژانویه 1 سال 2020 برای “محیط زیست بهداشت و ضد عفونی” با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

جایی که در آن است ؟

در حالی که ویروس سرچشمه در اطراف ووهان موارد نیز گزارش شده در تایلند, تایوان, ژاپن, کره جنوبی و ویتنام و مالزی و نپال و سنگاپور آمریکا و استرالیا و فرانسه و تعدادی از کشورهای اضافی.

ایالات متحده برای اولین بار مورد حمله coronavirus تشخیص داده شده در ایالت واشنگتن

چگونه است که آن منتقل می شود ؟

شبیه به آنفولانزا آن را اعتقاد بر این coronavirus را می توان از طریق قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. در یک مورد یک بیمار بیمارستان در چین است گفت: به آلوده 14, پزشکی, کارگران, گزارش Inocencio.

همچنین به نظر می رسد ممکن است برای این ویروس منتقل می شود توسط افراد آلوده که نشان دادن هر گونه علائم در همه.

آمریکا مقامات بهداشتی توصیه شستن دست های خود را به طور کامل و غالبا برای کاهش خطر ابتلا به بیماری. آنها می گویند خطر ابتلا به آمریکایی ها پایین باقی مانده و وجود دارد بدون نیاز به پوشیدن ماسک صورت برای حفاظت از.

آنچه که انجام می شود برای جلوگیری از گسترش یابد ؟

سازمان بهداشت جهانی تشکیل یک کمیته اضطراری بر روی این ویروس در ژنو سوئیس اعلام کرد و آن را یک اورژانس بهداشت جهانی در روز پنج شنبه, ژانویه 30.

در ضمن در آمریکا CDC مستقر بهداشت عمومی کارگران به صفحه ورود مسافران از ووهان در هفت بنادر بزرگ هواپیمایی مطلب: نیویورک-JFK, Los Angeles, San Francisco, آتلانتا, Chicago-o’hare, سیاتل و هونولولو. این آژانس همچنین beefing تا غربالگری در 15 مطلب “قرنطینه” در سراسر کشور و فرودگاه ها و سایر اماکن که در آن کارگران بهداشت و درمان به طور منظم چک کنید ورود مسافران به صورت نشانه ای از بیماری است.

رهبران کاخ سفید نیروی کار در coronavirus اعلام کرد که از آغاز فوریه 2, هر شهروند ایالات متحده است که در چین هوبئی در گزارش قبلی 14 روز خواهد بود موضوع را به 14 روز از قرنطینه اجباری پس از بازگشت به ایالات متحده در ضمن آنها گفت: ایالات متحده را اجرا توقیف موقت خارجی (بدون خانواده در آمریکا) که به تازگی به چین سفر.

CDC گفت: آن را توسعه داده است یک تست برای تشخیص ویروس است. در حال حاضر که آزمون باید اداره در CDC اما این سازمان در حال کار برای به اشتراک گذاشتن با آزمون داخلی و شرکای بین المللی.

در هنگ کنگ بود که ویران شده توسط سارس در سال 2002 و 2003 بیمارستان بالا برده و خود را به سطح هشدار و اجرا در درجه حرارت های بازرسی برای ورودی مسافران است.

در حالی که چین بسته شده است حمل و نقل در داخل و خارج از ووهان و شهرهای دیگر وجود دارد نگرانی هایی است که به صدها میلیون نفر سفر در سراسر کشور به جشن سال نو چینی, ویروس می تواند حتی سریع تر.

آن را امن برای سفر ؟

در ژانویه 30, وزارت امور خارجه ایالات متحده رشد آن چین سفر مشورتی به بالاترین سطح “سفر نیست.” آن را توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از کشور با توجه به خطر شیوع و گفت: کسانی که در حال حاضر در چین باید آماده برای مواجهه با محدودیت در سفر خود را.

CDC مشوق مردم به دنبال مراقبت های پزشکی حق دور اگر آنها سفر به ووهان در دو هفته گذشته و تب و سرفه یا تنفس مشکل. آن را می گوید افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید از ویروس.

“اطلاعات اولیه نشان می دهد که افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی ممکن است در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از این ویروس ،

ایالات متحده آمریکا آغاز می شود فرودگاه قراضه به عنوان coronavirus در چین

Ramy Inocencio و فضل چی باعث شد برای این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر