چه اولین عکس چالش ؟ زوج های در حال ارسال اولین تصویر آنها در زمان با هم

زوج ها در Instagram در حال شرکت در اولین عکس, چالش, دعوت مردم به پست اول عکس آنها تا کنون جامعی با همسران همکاران betrotheds یا دیگران قابل توجه است.

چالش تشویق مردمی به افراط در کمی عاشقانه دلتنگی توسط رفتن را از طریق رول دوربین خود را آلبوم عکس و یا تصاویر گرفته شده توسط دوستان و خانواده خود و ارسال اولین شناخته شده عکس نشان می دهد که آنها را با فعلی خود را دوست دارم.

شرکت کنندگان قرار است به عنوان تصویر با هشتگ #FirstPhotoChallenge و سپس ارسال تصویر به طور دائم به خود Instagram خوراک و یا به طور موقت به خود Instagram داستان. برخی از مردم نیز tagging شرکای خود—اگر آنها Instagram accounts—از جمله سال عکس گرفته شده بود یا نامزدی دیگر Instagram کاربران به قبول این چالش نیز هست.

حتی افراد مجرد دعوت به شرکت با ارسال تصاویر خود را با بهترین دوستان شما پدر و مادر عزیز حیوانات خانگی و یا دیگر عزیزان. برخی از مردم تنها پاسخ داده اند به صورت جدی با عکس های سلفی گرفته شده در برخی از مکان های مورد علاقه و یا طنز آمیز با ارسال تصاویر خود را بر روی برگزاری اموال باارزش و نوشیدنی های الکلی.

romantic couple
یک زن و شوهر نگاهی به عکاسی از خود در مقابل عشق قفل حلق آویز در Pont Neuf در طول روز ولنتاین در فوریه 14, 2016 در پاریس, فرانسه.
Chesnot/گتی

چون عکس های پلت فرم محبوب ترین در میان کاربران بین سنین 18 و 44 بسیاری از افراد شرکت کننده در چالش عکس در حال ترجمه تصاویر گرفته شده از دبیرستان به کالج و یا احزاب در طول خود, نوجوانان و بزرگسالان جوان سال. تصاویر دیگر به نظر می رسد از اوایل عمومی, تاریخ, عروسی متقابل دوستان و یا لحظات خصوصی در خانه با هم.

آریل زمستان 22 ساله بازیگر که به تصویر می کشد زودرس nerd الکس Dunphy در ABC کمدی خانواده مدرنکه برای شرکت در اولین چالش عکس. در انجام این کار او تایید کرد که او دوستیابی Luke Benward 24 ساله بازیگر و خواننده و بهترین و شناخته شده برای پخش بو در سال 2018 Netflix فیلم all about the tea’.

“حتی اگر ما بوده ام برای چهار سال این اولین عکس من می توانم پیدا کردن فقط ما دو گذشته از paparazzi عکس sooooo این خواهد شد که برای انجام این چالش” بهار نوشت: در عنوان ، او به اشتراک گذاشته تصویر از طریق Instagram داستان.

اولین عکس چالش این است که فقط در آخرین چالش رسانه های اجتماعی به جرات کاربران برای به اشتراک گذاشتن سرگرم کننده عکس ها و ویدئوها.

در ماه مارس برخی Instagram کاربران شرکت کننده در “تلنگر سوئیچ” چالش بود که کاربران را از خود به طور ناگهانی به مبادله مکان و لباس و یا اقدامات با فرد دیگری. در ماه جولای سال گذشته مردم شرکت کننده در FaceApp چالش با استفاده از یک برنامه به طور چشمگیری سن تصاویر خود را با چین و چروک و موهای سفید.

در میان خطرناک تر Instagram چالش شده اند “رخ کشیدن ثروت خود را” چالش که خواسته مردم را به ارسال تصاویر خود را در حال سقوط از خودروهای لوکس در حالی که ریختن بالا دلار اقلام بر روی جاده و Firespray و دارچین چالش های که در بیمارستان بستری چند نفر از افراد که خود را به آتش کشیده و یا استنشاق مقدار زیادی از ادویه خشک.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im