وجود دارد بسیاری از چهره های درگیر در درک coronavirus همه گیر می شود آن را در اطراف موارد مرگ و میر و یا آزمون. اما وجود دارد یک شماره بالاتر از همه دیگران است که کارشناسان عقده روحی – و به طور فزاینده استفاده از راهنمای دولت بریتانیا رویکرد به آرامش مستند.

این است که به نام باروری ارزش یا “R0” تلفظ ‘R صفر’ یا ‘R صفر”و اساسا آهنگ که چگونه بسیاری از مردم به طور متوسط آلوده می شود برای هر یک نفر که دارای این بیماری است.

در روز پنج شنبه بوریس جانسون گفت: “رانندگی R” در کشور و “تلاش جمعی”.

شماره ثابت نیست. این تغییر می تواند توسط بسیاری از چیزها از جمله رفتار به همین دلیل است که کشورهای سراسر جهان تحمیل کرده اند سختگیرانه اجتماعی فاصله گرفته است. نگه داشتن مردم به دور از یک دیگر بدیهی است که باعث می شود یک تفاوت بزرگ به پتانسیل عفونت رای دادن.

از آنجا که مستند دانشمندان در بریتانیا تخمین می زنند که در انگلستان تولید ارزش غوطه ور در زیر یکی و احتمالا می ایستد در حدود 0.7. این کلیدی است چرا که گرفتن آن را در زیر یکی از دولت پنج کلید آزمون برای آرامش مستند. به این معنی که هر فرد آلوده منتقل خواهد شد این بیماری به کمتر از یک نفر دیگر که در نهایت به معنی بیماری می میرد.
نمای هوایی از صف خریداران حفظ فاصله به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر Covid-19 در خارج از بازار در پرو


اعتبار: AFP

چه R0 ارزش ؟

باروری ارزش توصیف متوسط تعداد افراد یک فرد آلوده می تواند انتظار می رود به تصویب coronavirus بر روی. از این رو اندازه گیری چگونه انتقال یا مسری بیماری است.

اگر یک ویروس به یک R0 از سه به این معنی است که هر فرد آلوده منتقل خواهد شد این بیماری بر روی سه نفر دیگر اگر هیچ مهار اقدامات معرفی می شوند.

“دلیل ما علاقه مند است زیرا نه تنها به شما می دهد یک ایده چگونه بسیاری از مردم virus است به احتمال زیاد آلوده بلکه یک ایده در مورد چگونه موثر شما مداخلات باید برای پایان دادن به شیوع این بیماری گفت:” جاناتان توپ, استاد مولکولی ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام.

چه نرخ باروری برای Covid-19?

سازمان بهداشت جهانی تخمین زده می شود در شروع ماه مارس که R0 برای coronavirus می ایستد جایی بین 2 و 2.5. در مقایسه آنفلوآنزای فصلی است که تخمین زده می شود حدود 1.3 در حالی که سرخک دارای باروری ارزش از بین 12 و 18.

اما به عنوان مورد بحث این ارقام در سنگ تنظیم نشده چون توانايی انتقال از یک بیماری است که در زیست شناسی به تنهایی.

“R0 است نشانه ای از چقدر عفونی ویروس را در یک جمعیت و کارهای مختلف تاثیر است که ارزش” گفت: پروفسور توپ.

حساسيت اندازه و تراکم جمعیت است که عفونت معرفی شده است به مسائل و همچنین به عنوان infectiousness ویروس خود را.”

برآورد R0 برای Covid-19 هنوز هم متفاوت است تا حدودی به این دلیل که ما هنوز نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند و در مجموع. با توجه به مدل سازی منتشر شده توسط کالج سلطنتی لندن در آغاز مارس R ارزش بود جایی بین 3 و 4.6 در اروپا قبل از مستندات آمد.

در انگلستان در حال حاضر همان تیم نشان می دهد که بریتانیا را رقم بین 0.5 و 0.75 اگر چه آمار و ارقام در مراقبت از خانه ممکن است متفاوت باشد و بیشتر تست انجام می شود نیاز به به یک تصویر دقیق تری.

همچنین شایان ذکر است که R0 اندازه گیری چگونه عفونی یک بیماری است اما نه چگونه مرگبار.

آنچه که در آخرین انگلستان R0?

دولت است که از نزدیک نظارت بر انگلستان R0.

این هفته استاد, Chris Ersin انگلستان افسر ارشد پزشکی گفت: آن ایستاده بود بین 0.5 و یک.

او گفت: “بدیهی است که اگر آن را پایین تر آن را در اختیار ما فضای بیشتری برای مانور اما آن را می دهد برخی از اتاق را برای مانور اما آن را نمی دهد مقدار زیادی از اتاق را برای مانور.

“این یکی از چیز وزیران در حال رفتن به مجبور به در نظر گرفتن چگونه به واقع مطمئن شوید که ما نگه داشتن “R” زیر یک داده که در آن ما در حال حاضر با تشکر از همه آنچه در حال انجام است.

“اما وجود ندارد شماره سحر و جادو در اینجا. پایین تر است اما بهتر آن است که وجود دارد یک شماره خاص است که به عدد سمت راست.”

در روز پنج شنبه, پروفسور Ersin تصریح کرد: وجود دارد هیچ پاسخ روشنی به این سوال که چه چیزی R مقدار باید باشد اما باید آن را کمتر از یک است.

Sir Patrick blue palace hotel, دولت, رئیس, مشاور علمی گفت: در حال حاضر R ارزش غوطه ور در زیر یکی از دانشمندان در حال پیگیری “نصف” زمان از ویروس نیست “دو برابر شدن” است.

که مداخلات می تواند کمک به کاهش R0?

وجود دارد مقدار زیادی از کنترل عفونت اقدامات کارشناسان می توانید با استفاده از فشار این تعداد پایین و “پهن کردن اپیدمیولوژیک منحنی”. یک مطالعه در مجله لانست در اوایل این ماه به عنوان مثال تخمین زده می شود که محدودیت های مسافرتی در ووهان باعث R0 به رها کردن از 2.35 به 1.05 بعد از فقط یک هفته.

با توجه به قبل از چاپ مطالعه از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری منتشر شده در آغاز ماه آوریل به طور متوسط تعداد افراد یک فرد می آید در تماس با هر روز کاهش یافته و به 73 درصد از بریتانیا مستند آغاز شد.

“این کافی خواهد بود برای کاهش R0 از یک مقدار از 2.6 قبل از این مستند به 0.62 طول این مستند نشان می دهد که فاصله فیزیکی مداخلات موثر هستند” این مطالعه که به دنبال بیش از 1300 بزرگسالان و نشده است نظیر بررسی به این نتیجه رسیدند. دولت بیشتر از برآوردهای اخیر از حمایت این داده ها.

بنابراین اگر این کار چرا از مستند نشده است ؟

این R0 است که نه تنها شکل حکومت ردیابی است. همچنین مطمئن شوید که همه گیر نمی پایمال بیمه خدمات درمانی به دنبال یک “پایدار و ثابت” کاهش نرخ مرگ و حصول اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و در نهایت بودن اعتماد به نفس است که هر گونه تغییرات در معرض خطر نیست یکی دیگر از اوج.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بریتانیا نزدیک به دستیابی به این هدف – اما آزمون نهایی جلوگیری از موج دوم coronavirus می آید دور به R0 دوباره.

در دوشنبه, استاد, Ersin گفت که این کار از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) را به اطلاع دولت این اثر در R ارزش هر تصمیم گرفته شده در بلند کردن قفل.

در آلمان که در آن برخی از مستند اقدامات برداشته شد هنگامی که R ارزش آن ساخته شده به 0.7 – با برخی از مغازه ها بازگشایی, به عنوان مثال – R0 است رخنه کرد تا به اطراف 0.76 سر از این کشور رابرت کخ موسسه گفت: در روز پنج شنبه.

به عنوان مثل آن برنامه های دولت برای حفظ بسیاری از اجتماعی فاصله اقدامات در محل برای یک دوره دیگر از ابتدا انتظار می رود. این احتمال وجود دارد که انگلستان بیش از حد را مجبور به راه رفتن یک شبیه tightrope بلند کردن برخی از محدودیت ها در حالی که نگه داشتن چشم و نزدیک در R0 و موارد تطبیق آن طرح با توجه به آنچه اتفاق می افتد.

این می تواند به معنای بسیاری از سال قبل از همه چیز به طور کامل به حالت عادی بازگشت و یا به عنوان وزیر اول اسکاتلند Nicola Sturgeon قرار داده و آن چهار شب: “مردم بحث در مورد لغو مستند است که برای رفتن به یک تلنگر از سوئیچ لحظه – ما در حال رفتن به بسیار مراقب باشید بسیار آهسته بسیار تدریجی.

“من به دور از اعتقاد در این مرحله است که هنگامی که ما به آینده بررسی نقطه در 7 ممکن است ما در یک موقعیت برای بلند کردن هر یک از این اقدامات در حال حاضر به دلیل حاشیه مانور که ما عامل در حال حاضر بسیار بسیار تنگ و باریک.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران