آنچه که دولت انگلستان مشاوره در coronavirus?

نخست وزیر بوریس جانسون روز دوشنبه اعلام کرد که بسیاری از “سخت گیرانه” اقدامات هنوز به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

آقای جانسون به خواست انگلیسی ها برای جلوگیری از, بارها, باشگاه ها و سالن تئاتر و توقف غیر ضروری سفر در تلاش برای کاهش تاثیر coronavirus.

به عنوان بخشی از اقدامات هر کسی زندگی در یک خانواده با کسی که یا سرفه مداوم یا تب باید در حال حاضر نیز خود را منزوی برای 14 روز.

همه مردم باید برای جلوگیری از تجمعات و مکان های شلوغ در حالی که افرادی که آسیب پذیر هستند – از جمله کسانی که مسن هستند – نیاز به انجام حتی بیشتر اقدامات شدید.

افسر ارشد پزشکی انگلستان پروفسور کریس Ersin گفت: اقدامات لازم برای مقابله با گسترش این بیماری را باید در جای خود برای یک دوره طولانی مدت”.

او افزود: “این در حال رفتن به برای برخی از زمان. ما نباید تحت هیچ توهمی است که “اگر ما فقط این کار را برای چند هفته است که کافی است’.”

در اینجا این است که دولت در مشاوره:

  1. اطمینان حاصل شود که اگر شما یا کسی در خانواده شما یا درجه حرارت بالا و یا جدید و مداوم سرفه و سپس شما باید در خانه بماند برای 14 روز. اگر ممکن است شما نباید بیرون رفتن حتی برای خرید مواد غذایی و یا ملزومات دیگر برای ورزش که در این صورت ماندن در یک فاصله امن از دیگران است. اگر لازم باشد شما باید برای درخواست کمک از دیگران خود را برای نیازهای روزانه و در صورتی که امکان پذیر نیست و سپس شما باید انجام آنچه شما می توانید برای محدود کردن تماس های اجتماعی زمانی که شما خانه را ترک و به دست آوردن منابع.
  2. حتی اگر شما علائم و اگر هیچ کس در خانواده شما دارای علائم توقف غیر ضروری در تماس با دیگران و متوقف کردن تمام سفر غیر ضروری.
  3. کار از خانه که در آن شما احتمالا می تواند و شما باید به جلوگیری از بارها, باشگاه, تئاتر و دیگر چنین اجتماعی در سالن.
  4. تنها استفاده از بیمه خدمات درمانی زمانی که ما واقعا نیاز به و آنلاین به جای زنگ NHS 111.
  5. مشاوره در مورد اجتناب از همه لازم است تماس های اجتماعی است که به ویژه مهم برای افراد بالای 70 برای زنان باردار و کسانی که با برخی از شرایط بهداشتی.
  6. توسط این آخر هفته آینده کسانی که با جدی ترین شرایط بهداشتی باید تا حد زیادی محافظت از تماس های اجتماعی برای حدود 12 هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر