آنچه که بار ویروسی و به همین دلیل بسیاری از کارگران بهداشت و درمان بیمار شدن?

آنچه که بار ویروسی?

بار ویروسی است که به سادگی چه مقدار ویروس در بدن شما – در اصطلاح پزشکی به آن اشاره دارد به اینکه چقدر ویروس است که اندازه گیری با یک استاندارد حجم مایع معمولا خون یا پلاسما. آن است که معمولا استفاده می شود که صحبت کردن در مورد HIV – بیمارانی که شرایط هستند که به خوبی موفق و صحیح دارو باید یک بار ویروسی غیر قابل کشف به این معنی که آنها نمی توانند با تصویب این بیماری بر روی دیگران است.

آیا برای انتقال Covid-19?

این “دوز عفونی” مقدار ویروس است که یک فرد باید در معرض آنها را به انتخاب کنید تا این ویروس. با ویروس آنفولانزای افراد فقط نیاز به انتخاب کنید تا مقدار کمی از ذرات آنها را به تبدیل شدن به بیمار است. در Covid-19 دانشمندان هنوز نمی دانند که چگونه یک دوز یک فرد نیاز به معرض بلکه آن است که به احتمال زیاد نسبتا کوچک به دلیل بالا بودن تعداد افراد تبدیل شدن به بیمار.

اگر من یک دوز بالاتر از ویروس معنا است که من خواهد بود مریض تر?

بله – کار بر روی دو دیگر coronaviruses: سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) نشان داده است این می گوید Willem van Schaik استاد در میکروب شناسی و عفونت در دانشگاه بیرمنگام می گوید:

“بر اساس کار قبلی در سارس و Mers coronaviruses ما می دانیم که قرار گرفتن در معرض دوزهای بالاتر همراه با یک نتیجه بدتر و این ممکن است به احتمال زیاد در مورد Covid-19 به عنوان خوب,” او می گوید.

استاد وندی بارکلی رئیس بخش بیماری های عفونی امپریال کالج لندن می گوید: “به طور کلی با ویروس های تنفسی نتیجه عفونت – این که آیا شما به شدت بیمار و یا فقط یک خفیف سرد – گاهی اوقات می تواند تعیین چه مقدار ویروس در واقع به بدن خود را و شروع عفونت ، این همه در مورد اندازه ارتش در هر طرف از نبرد بسیار بزرگ ارتش ویروس دشوار است برای سیستم ایمنی بدن ما را برای مبارزه با.”

سن و این که آیا شما یک بیماری زمینه ای نیز نقش مهمی در شدت بیماری و نتیجه.

آیا من می توانم یک بار ویروسی اما بیمار شدن?

اشتباه آن را به نظر می رسد که سطح بار ویروسی به نظر می رسد به تحت تاثیر قرار مردم متفاوت است. پزشکان با مطالعه شیوع در لمباردی در شمال ایتالیا نگاه بیش از 5000 نفر و در مقایسه با سواب بینی از کسانی که تا به حال علائم با کسانی که نمی. آنها بدون تفاوت در بار ویروسی بين دو گروه – آنها گفت: چرا که آنها تنها با مطالعه تعداد کمی از افراد بدون علائم آنها می تواند در قرعه کشی شرکت نتیجه گیری.

برخی از افراد بیشتر در معرض خطر تر از دیگران است ؟

بله – سلامت کارگران که نزدیک به بيماران در معرض خطر و این است که چرا پزشکان و پرستاران شده اند به طوری عصبانی در مورد کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش و پشت بام ها و ماسک.

از جمله کمبود یک مشکل در سراسر جهان – و در فرانسه پزشکان تحت پیگرد دولت برای عدم ذخیره تجهیزات حفاظتی.

اما مردم مراقبت از عزیزان در صفحه اصلی نیز در معرض خطر این است که چرا دولت توصیه می کند که اگر شما سقوط بیمار با Covid-19 شما باید در یک اتاق جداگانه و متفاوت استفاده کنید حمام و توالت که در آن ممکن است.

اما در حالی که بیمارانی که در حال بدیهی است که بیمار در برخواهد داشت خطر دوزهای پایین این ویروس همچنین می تواند مضر باشد چرا که از خود اثر تجمعی می گوید: دکتر ادوارد پارکر محقق در سیستم های زیست شناسی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

“مطالعات در موش ها همچنین نشان داده اند که قرار گرفتن در معرض مکرر به دوز پایین ممکن است فقط به عنوان عفونی به عنوان یک تک دوز بالا.

“بنابراین همه در تمام آن بسیار مهم است برای ما برای محدود کردن همه ممکن است مواجهه با Covid-19 آیا اینها به شدت علامتی افراد سرفه کردن مقادیر زیادی از ویروس و یا به افراد بدون علامت ریختن مقادیر کوچک,” او می گوید.

زمانی که من بیشترین احتمال انتقال ویروس به دیگران ؟

یک مطالعه از بیماران با علائم خفیف یافت که خود را “اوج ریختن” دوره – زمانی که آنها بیشتر عفونی شد و در عرض یک هفته از بروز علائم ، اما بعد از 10 آنها بعید است به تصویب این بیماری است. این مطالعه یکی از اولین نقشه زمانی که مردم به طور فعال در انتقال بیماری به دیگران – نشان داد که بیماران منتشر می کنند بسیار مقادیر بالایی از این ویروس در مراحل اولیه عفونت.

“اوج ریختن” – هنگامی که یک فرد با Covid-19 ترین عفونی – به طور معمول رخ می دهد ظرف پنج روز از چیدن این بیماری و بیماران منتشر می کنند تا 1000 برابر بیشتر از ویروس از دوران اوج ریختن یک سارس (سندرم حاد تنفسی) عفونت مطالعه یافت می شود.

این نرخ بسیار بالا کمک می کند تا توضیح دهد که چرا این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

چگونه بسیاری از کارکنان بهداشتی کاهش یافته است بیمار با Covid-19?

حدود 5000 سلامت کارگران در ایتالیا و 3000 در چین آلوده شده اند با این بیماری است. آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده در بریتانیا چگونه بسیاری از کارکنان بهداشتی آلوده شده است اگر چه بسیاری از کارکنان شده است بیمار – آنها ممکن است برداشت این بیماری در این دوره از زندگی روزانه خود را به جای به طور مستقیم از یک بیمار است.

انگلستان در حال حاضر دیده می شود اول آن کارگر بهداشت مرگ و میر ناشی از این بیماری – دکتر حبیب زیدی GP از Southend, Essex. آن است که روشن نیست که در آن او را برداشت تا عفونت است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de