چه نوع لوسیون آیا شما با استفاده از به نگه داشتن دست خود را از افتادن در طول Coronavirus?

نیوزویک | No comments

CDC اعلام کرده است که شستن دست انتگرال به توقف گسترش SARS-CoV-2m پاتوژن که باعث COVID-19 ویروس. آنها توصیه به شستن دستها با آب و صابون به مدت 20 ثانیه پس از استفاده از حمام که در اماکن عمومی و پس از عطسه و یا دمیدن بینی خود را. در حالی که همه این شستشو مفید آن نیز منجر به خشک پوست.

پوست خشک ممکن است این سوال است که محدودتر در مقایسه با کروناویروس اما پوست نیاز به حفاظت بیش از حد. هنگامی که آن را خشک می شود و ترک خورده است که می تواند منجر به عفونت های پوستی و شما را بیشتر در معرض سرایت و این دقیقا ایده آل یا نه.

مردم نه تنها انباشت صابون و تبادل نظر مواد ضد عفونی کننده دست برای نگه داشتن پوست خود را سالم آنها همچنین با اضافه کردن لوسیون خود را به لیست خرید. اما هنگامی که آن را به می آید که از بسیاری از لوسیون ها وجود دارد این است که ارزش خرید به صورت فله پاسخ بسیار ذهنی است.

ما خواسته کاربران توییتر که چگونه آنها در حال نگه داشتن دست خود را مرطوب (ew) و انعطاف پذیر (دو ew) و در حالی که آنها می تواند به راحتی پریشان ما بی مزه اشاره به سکوت بره ها, آنها خوشحال بودند ملزم به.

12_20_holiday_hygeine_hands
شستن دست های خود را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه چیزی است که CDC توصیه می کند.
Indranil موکرجی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سردبیر ارشد فرهنگ در نیوزویک ربکا استوکس (که من) خواسته زیر:

“بنابراین اجازه دهید بحث لوسیون! به غیر از قرار دادن آن بر روی پوست خود و قرار دادن آن در سبد دوباره آنچه از شما slathering دست های خود را با? من در آن نارگیل پوست در سفر سفر ارزان, بوی خوب به سرعت جذب می شود, باعث می شود من فکر می کنم از ساحل. چگونه در مورد شما?”

کاربر توییتر @TylerAKing خوشحال بود که به یکی نیست اما دو توصیه برای دفع قریب الوقوع اگر زودرس sloughing از این ارگان ضروری:

“Cereve [sic] لوسیون طلا و اوراق قرضه شفا کرم دست. آثار شگفتی در خارش پوست های خشک است.همچنین مانند Aveeno پیشرفته مراقبت” گفتند.

@LeleMeister chimed در بودجه دوستانه اما هنوز لوکس انتخاب کنید که آن نیز دو برابر به عنوان یک خیالی تعطیلات:

“کره نارگیل و معامله گر جو نارگیل کره بدن من براق و صاف و من بوی مانند هاوایی” به آنها اضافه شده است.

@hazeleyedhobbit همچنین پیشنهاد دو گزینه های بسیار عالی است که آیا این کار و پس از آن برخی دیگر را که بیش از یک آبگرم تجربه مانند:

“نوتروپنی نروژی فرمول. من دیدم کسی که توصیه می کنیم آن را بر روی یک موضوع هفته گذشته است. و من نیز با استفاده از سعادت لیمو و مریم گلی” گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>