آنچه والدین باید در مورد یک بیماری مرموز در کودکان و نوجوانان

سی بی اس آمریکا | No comments

در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را به نظر می رسد که افراد جوان بودند و تا حد زیادی در امان از این ویروس است. در حال حاضر پزشکان بر این باورند که نادر, بیماری مرموز ظاهر شدن در کودکان, دوبله اطفال Multisystem التهابی سندرم می تواند مربوط به ویروس.

علائم این سندرم به صورت مختصر به عنوان PMIS یا PIMS شده اند در مقایسه با کسانی که از بيماری کاوازاکی و سمی-سندرم شوک. PMIS این است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک “نهاد جدید,” به گفته دکتر Luiza Petre, یک متخصص قلب و عروق و استاد قلب و عروق در کوه سینا دانشکده پزشکی در نیویورک است.

کاوازاکی یک بیماری نادر اما جدی اعتقاد به توان توسط سیستم ایمنی بدن در پاسخ به عفونت اما یک مقام رسمی علت آن ناشناخته است.

کودکان مبتلا به کاوازاکی تجربه یک تب طولانی مدت چندین روز بثورات پوستی و تورم غدد لنفاوی در گردن; کودکان آسیب دیده نیز می تواند توسعه قرمزی در چشم, لب و دهان و همچنین کف دست و کف پای خود را با توجه به موسسه ملی بهداشت. اکثر کودکان بهبود می یابند اما اگر رها شود, کاوازاکی می تواند باعث قلبی مسائل و تبدیل به تهدید کننده زندگی. شوک سمی نیز باعث تب و کاهش جریان خون, اما باعث شده است توسط یک عفونت باکتریایی است.

کاوازاکی بیماری اغلب رخ می دهد در کودکان با سن کمتر از 5 در حالی که در یک مطالعه از PMIS موارد در ایتالیا نشان داد سن متوسط 7½.

در حالی که درک درستی از PMIS است که هنوز هم در حال تکامل کودکان مبتلا به این سندرم و همچنین تجربه طولانی مدت تب و بثورات تغییر در رنگ پوست خود را و یا لب خود را و غدد متورم و قرمز ، چه تفاوت PMIS از کاوازاکی به نظر می رسد با شکایت از درد شکم و همچنین تهوع, استفراغ, اسهال و درد قفسه سینه.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که سیستم ایمنی بدن است که در واقع رفتن به اوردرایو, تأثیر بدن در راه منفی” دکتر جیک Kleinmahon اطفال متخصص در Ochsner بیمارستان برای کودکان در نیواورلئان است که در درمان کودکان چند برای این بیماری گفت: CBS News. “برخی از این بیماران دچار التهاب خود را عروق کرونر و شما می توانید در واقع یک حمله قلبی است.”

به گفته دکتر Sean o’leary, معاون رئیس آکادمی اطفال آمریکا’ کمیته بیماری های عفونی سطح التهاب در قلب گرایش به بالاتر با PMIS نسبت به کاوازاکی بیماری است.

همه با هم این سندرم را نشان داده بود شدید تر از کاوازاکی. “این چیزی است که در مورد” Petre گفت O’DONNELL. “و بسیاری از (PMIS) موارد نیاز به ICU تقریبا 80 ٪ از آنها.”

PMIS گزارش شده در بیش از 100 کودک در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس. CBS اخبار شمارش حدود 200 پرونده های تحت بررسی در 19 ایالت و واشنگتن دی سی و در مواردی نیز گزارش شده در حداقل شش کشور دیگر.

پزشکان در ایتالیا چهارشنبه اعلام کرد که آنها در بر داشت شواهد ارتباط coronavirus به PMIS. هشت نفر از 10 کودکان آنها مورد مطالعه با PMIS دارای آنتی بادی به COVID-19 نشان می دهد که آنها تا به حال آلوده شده است.

این واقعیت است که این سندرم است ظاهر می شود در مکان های که در آن coronavirus شايع است نشان می دهد که وجود دارد می تواند یک همبستگی o’leary گفت. او هشدار داد که هنوز خیلی زود به هر چیزی می گویند برای برخی: “برخی از چیزهایی که من به شما بگویم درست خواهد بود فردا, اما برخی از آنها ممکن است,” او گفت:.

CBS اخبار ارشد پزشکی دکتر خبرنگار تارا Narula گفت: “این مهم است به استرس است که در این طرح بزرگ از همه گیر این نادر است. ما هنوز در حال یادگیری خیلی بیشتر در مورد آن.”

سرنخ های جدید در بیماری مرموز بالقوه مرتبط COVID-19 در کودکان

اکثر کودکان با PMIS علائم گزارش شده در نیویورک نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 اما دیگران نه. “این چیزی است که ما پزشکان ندارد و یک توضیح برای” Petre گفت.

“اگر ما در مورد بحث فراوانی بيماری کاوازاکی حتی متخصصان این بیماری می گویند که آنها هرگز دیده می شود بیش از پنج مورد در یک بار در یکی از بیمارستان” او گفت:. “به طوری که چیزی است که قطعا مشکوک در مورد زمان بین COVID و این موارد.”

با توجه به o’leary, PMIS موارد به نظر می رسد به نظر می رسد حدود یک ماه پس از اوج COVID-19 نفر در یک منطقه است. اگر این سندرم در آورده با یک COVID-19 عفونت زمان تاخیر برای PMIS علائم یک از ویژگی های کنجکاو او گفت:. “این تقریبا بیشتر تعجب آور است که بسیاری از این کودکان و نوجوانان هستند (COVID-19) مثبت است.”

“این است که رمز و راز آن را بسیار شبیه به یک واکنش با تاخیر” Petre گفت: از علائم’ شروع.

اگر یک کودک در حال حاضر با PMIS علائم مهم است که به پزشک خود تماس بگیرید. با توجه به Petre, اگر کودک تب دارد که نمی تواند به پایین و مقاوم به دارو را برای بیش از یک روز یک پزشک باید تماس گرفته شود.

آکادمی اطفال آمریکا منتشر شد راهنمای پدر و مادر در اوایل این هفته مشاوره آنها را به تماس خود را متخصص اطفال اگر آنها متوجه هر یک از علائم زیر:

  • یک تب است که نمی خواهد برود
  • درد شکم و اسهال و یا استفراغ
  • بثورات جلدی و یا تغییرات در رنگ پوست
  • مشکل در تنفس
  • فرزند خود را به نظر می رسد اشتباه یا بیش از حد خواب آلود

“در این سندرم مداخله زودهنگام مهم است که کودکان می توانند decompensate بسیار به سرعت, و آنها باید به دنبال توجه پزشکی بلافاصله” Petre گفت.

با توجه به Petre و o’leary اگر یک کودک بستری شده است برای مدیران خرید اولیه خود را درمان خواهد شد مراقبت های حمایتی. مایعات و دارو زیاد تجویز می شود برای حفظ فشار خون و همچنین داروهای ضد التهابی مانند استروئیدها و یا ایمونوگلوبولین (IVIG).

“اگر شما واقعا آگاه از این سندرم که در حال توصیف آن به راحتی می تواند از دست رفته” گفت: Kleinmahon. “خوشبختانه کودکان به طور کلی بسیار انعطاف پذیر هستند. و تقریبا در همه موارد اگر ما قادر به دست کشیدن پایین التهاب و آنها را در گذشته آغاز مراحل این آنها معمولا خیلی خوب انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>