چه اقدامات ایمنی مک دونالد, Chick-fil-A و دیگر مواد غذایی سریع زنجیر در حال برنامه ریزی پیش از بازگشایی مناطق ناهار خوری

نیوزویک | No comments

با ناهارخوری بسته در تمام امریکا فست فود زنجیره ای در میان رمان coronavirus همه گیر چند تا از این موسسات در حال آماده سازی برای باز کردن درهای خود را به مشتریان دوباره.

قدیمی, فست فود مورد علاقه های شما مانند مک دونالد, Chick-fil-A و پاندا اکسپرس نیست و به طور رسمی اعلام کرد که مکان اجازه خواهد داد که بازدید کنندگان به ناهار خوردن در اما چند زنجیره ای اعلام کرده اند اجرای تغییر رویه از جمله به روز رسانی پاکیزگی استاندارد به منظور کاهش نگرانی از مشتریان و برآورده دستورالعمل های ایمنی در سراسر کشور است.

McDonald's
رستوران های فست فود در میان برای اولین بار به مناطق ناهار خوری با توجه به گسترش COVID-19. در حال حاضر برخی از فست فود های زنجیره ای در حال برنامه ریزی برای بازگشایی درهای خود را به زودی. Coronavirus (COVID-19) همه گیری گسترش یافته است به حداقل 182 کشور این ادعا بیش از 10 ، 000 زندگی و آلوده کردن صدها هزار نفر بیشتر است.
Finnbarr وبستر/گتی

جو Erlinger جمهور از مک دونالد آمریکا گفت: در آزادی مطبوعات تعدادی از تغییرات را در تمام زنجیره های ایالات متحده رستوران. این تغییرات شامل بسته شدن برخی از مناطق صندلی اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله اغلب تمیز کردن بالا و مناطق و نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک.

“این را به عنوان یک مجموعه ای از سراسر کشور استاندارد برای عملیات در سراسر 14,000 آمریکا مک دونالد مکان” Erlinger گفت: در این بیانیه است. “همه رستوران ها باید پیاده سازی این استانداردها علاوه بر قوانین ایالتی و محلی قبل از بازگشایی یک اتاق ناهار خوری.”

مهم ترین تغییر در حال حاضر حداقل خواهد بود که بسته شدن از مناطق بازی است که کمک کرده اند را به مک دونالد رفتن به محل برای خانواده ها با فرزندان جوان است.

خوزه Cil مدیر عامل شرکت رستوران مارک های بین المللی که صاحب تیم هورتون برگر کینگ و Popeye را در آشپزخانه لوئیزیانا گفت: در این هفته که اتاق ناهار خوری در بسیاری از رستوران ها را بازگشایی در اختیار مقامات محلی.

Social distancing
اجتماعی فاصله دشنه دیده می شود در کف مک دونالد در Kips Bay در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 5 سال 2020 در شهر نیویورک است. COVID-19 گسترش به بسیاری از کشورها در سراسر جهان این ادعا بیش از 258,000 زندگی با بیش از 3.7 میلیون عفونت گزارش شده است.
Noam Galai/گتی

“ما به عنوان خوانده شده تمام داستان در مورد جوامع ما, دوباره, باز, تمام, تمرکز است و طبعا در راه هایی برای ادامه به نگه داشتن ما از هم جدا. اما یکی از عادی ترین چیزها در زندگی ما است که در آینده با هم” Cil گفت: در آزادی مطبوعات. “و که اغلب شامل نشستن با خانواده یا دوستان خود و لذت بردن از یک وعده غذایی با هم در یک رستوران.”

Cil گفت که این شرکت حذف شده خود در خدمت چشمه نوشیدنی در رستوران آن اضافه بنفش سپر برای محافظت از صندوقداران و اتخاذ خواهد شد تماس با ما خدمات پرداخت. گروه رستوران ها نیز به تصویب رسید قوانین اجتماعی فاصله در مناطق ناهار خوری و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و دستکش.

Chick-fil-Abegan ارائه حمل کردن خدمات در بسیاری از رستوران ها در مارس 1 در علاوه بر این به درایو از طریق سرویس. این شرکت که رتبه دوم را در کشور پشت مک دونالد در درآمد ناخالص هیچ برنامه ای برای بازگشایی مناطق ناهار خوری است.

“اگر چه ما در حال باز کردن اتاق ناهار خوری صندلی و یا زمین های بازی فقط رتبهدهی نشده است, مهمانان ممکن است متوجه تغییرات داخل رستوران ما از جمله پلکسی گلاس پارتیشن و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های در دسترس برای استفاده از” این شرکت در بیانیه ای گفت. “رستوران ها ارائه خواهد شد تماس با ما سفارش و درخواست مهمان برای عمل اجتماعی فاصله به عنوان آنها در خط منتظر است.”

دیگر مواد غذایی سریع موسسات مانند arby’s, carl’s Jr., تاکو بل و KFC هنوز اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی خود را در مناطق ناهار خوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>