کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام می تواند در صورت تحریم دوباره انتخابات از آنچه قبلا فکر می کردم در برابر دموکرات جیمی هریسون.

گراهام که با خیال راحت برنده آخرین سنا مسابقه تقریبا 15 امتیاز در سال 2014 است که تنها کمی جلوتر در آخرین نظر سنجی. هریسون سیاه برای اولین بار رئیس دولت حزب دموکرات پیوست نژاد در سال 2019 است و در حال حاضر در حال اجرا unopposed برای حزب nod.

نظرسنجی های انجام شده در اوایل سال جاری یافت گراهام راه جلوتر از هریسون. یک Marist College بررسی از اواخر ماه فوریه تا به حال خواه تا 17 درصد به 54 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها می خواهم به عقب او برای یک دوره دیگر. فقط 37 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که می خواهم برای رای دادن هریسون.

اما آخرین نظرسنجی ها و انتخابات پیش بینی رنگ یک تصویر متفاوت است. یک نظرسنجی از اواخر ماه مارس نشان داد گراهام منجر به حال کاهش یافته و به 4 امتیاز. چهل و هفت درصد احتمال زیاد رای دهندگان گفت: آنها می خواهم به عقب گراهام در پای صندوقهای رای در مقایسه با 43 درصد که برای رای دادن هریسون.

نظرسنجی انجام شده توسط درخشان در گوشه تحقیقات و استراتژی نیز یافت گراهام تصویب امتیاز به زیر آب که 45 درصد از رای دهندگان تایید کار جمهوریخواه وقت در حال انجام است. این نظرسنجی مورد بررسی بیش از 800 به احتمال زیاد رای دهندگان و دارای یک حاشیه خطا از 3.8 درصد است.

به علاوه دو تجزیه و تحلیل اخیر از طبخ, سیاسی, گزارش و لری Sabato کریستال توپ پیدا کردم که احتمال دارد دیگر همه در گریم به نفع. غیر حزبی انتخابات پیش بینی خود را تغییر امتیاز از این مسابقه از “جامد” جمهوری خواه “به احتمال زیاد” جمهوری خواه.

پیش بینی تغییر آمد و پس از هریسون outraised گراهام در سه ماه اول سال 2020 است. با توجه به آخرین مالی مبارزات انتخاباتی داده Harrison مطرح $7.4 میلیون بین ماه های ژانویه و مارس به عنوان در مقایسه با گراهام 5.6 میلیون. اما گراهام هنوز هم نزدیک به 5 میلیون دلار بیشتر پول نقد در دست از دموکرات آمریکا ،

senator lindsey graham presser March 2020
سناتور لیندزی گراهام در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره مارس 25 سال 2020 در واشنگتن, d. C. Graham است رو به سختی دوباره انتخابات در کارولینای جنوبی است.
الکس Edelman/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“این است که: امروز طبخ سیاسی گزارش *و* توپ کریستال به روز مسابقه ما از جامد جمهوری خواه” به احتمال زیاد جمهوری خواه است.’ سازمان دیده بان لیندزی گراهام ما در حال آمدن برای صندلی خود را” هریسون توییتی در واکنش به تغییر.

اما گراهام هنوز هم می تواند مشکل را به پایین. انتخابات پیش بینی نوشت: در تجزیه و تحلیل آنها که هنوز هم وجود دارد “بسیار بیشتری باید انجام شود” توسط هریسون و مسیر خود را به مجلس سنا بود که به “یکی از آسان است.”

گراهام همچنین به احتمال زیاد به دریافت افزایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای بلیط در ماه نوامبر. رئیس جمهور برنده کارولینای جنوبی با 14 امتیاز در سال 2016. نظرسنجی ها در حال حاضر نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن جلوتر از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در کشور 4 درصد است.

هر چند گراهام هنوز به گذشته یک جمهوری خواه اولیه با سه رقبا هیچ انتظار می رود به ایجاد یک تهدید قابل توجهی. دولت سنا اولیه است که در حال حاضر برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن برگزار شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de