چه زمانی می توانم انجام دهم من در فروشگاه مواد غذایی – و چه سوپر مارکت جدید سهمیه بندی قوانین ؟

Coronavirus شیوع باعث وحشت خرید در انگلستان ترک سوپرمارکت قفسه های خالی به عنوان خریداران آماده شدن برای سه هفته UK مستند برای جلوگیری از گسترش.

خرده فروشان شده اند سریع برای پاسخ به افزایش تقاضا قرار دادن در جای محدودیت در تعداد محصولات مشتریان می توانند خرید و همچنین تغییر فروشگاه باز کردن بار و آنلاین تحویل شکافها به نفع افراد مسن و آسیب پذیر مشتریان و کلید کارگران است.

برخی از فروشگاه ها از جمله تسکو و Waitrose باید اوراق را خرید-یک-دریافت یک رایگان ارائه می دهد.

سوپر مارکت ها عرضه شده با یک لیست از 1.5 میلیون آسیب پذیر مشتریان که گفته شده به خود منزوی کردن برای حداقل 12 هفته است. لیست کشیده شده توسط دولت به منظور اجازه می دهد تا سوپر مارکت ها به هدف نیازمندان با تحویل آنلاین.

آخرین اطلاعات که در آن فروشگاه در حال سهمیه بندی موارد تغییرات به باز کردن بار و این بدان معنی برای انگلستان زنجیره تامین می تواند در بر داشت زیر.

سوپر مارکت ها سهمیه بندی

Sainsbury

Sainsbury مشتریان تنها قادر به خرید حداکثر سه از هر گونه مواد غذایی محصولات و حداکثر دو روز محبوب ترین آیتم ها مانند رول توالت و صابون شیر UHT.

“همانطور که ما کار را به خوراک ملت ما نیز با تمرکز تمام تلاش های ما در آنجا مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری از تامین کنندگان ما به انبارها و بر روی قفسه ها به عنوان ما می تواند احتمالا” مایک کوپه خرده فروش را اجرایی کنند.

“ما هنوز هم به اندازه کافی مواد غذایی برای همه – اگر همه ما فقط خرید آنچه ما نیاز داریم برای ما و خانواده های ما.”
خریداران در مواجهه با قفسه های خالی در لندن سوپر مارکت


اعتبار: جاستین Tallis/AFP

تسکو

تسکو معرفی کرده است محدودیت در تمام فروشگاه های خود را تنها اجازه می دهد سه مورد در هر مشتری در هر خط تولید. آنها همچنین حذف چند خرید تبلیغات.

Asda

Asda است که محدود کردن همه موارد به حداکثر سه هر مشتری در تمام مواد غذایی و لوازم آرایش و محصولات تمیز کردن.

“ما مقدار زیادی از محصولات خود را به رفتن در اطراف, اما ما باید مسئولیت را به انجام کار درست برای جوامع ما برای کمک به مشتریان ما پس از عزیزان خود را در یک زمان نیاز” سوپر مارکت در بیانیه ای گفت.

Morrisons

Morrisons را محدود کرده است تمام خطوط محصول هر دو در فروشگاه و آنلاین به هر مشتری برای اطمینان از هر کس دسترسی به ملزومات روزمره. برخی از تقاضای بالا در موارد محدود شده به دو جمله دست sanitiser و رول توالت.

Lidl

Lidl اعلام کرده اند مقدار محدودیت در سراسر برخی از محصولات خود را. آنها توصیه کرده اند که مشتریان به بررسی در فروشگاه برای جزئیات بیشتر.

در ضمن به عنوان بخشی از یک بیانیه مشترک منتشر شده در هفته گذشته با دیگر سوپر مارکت ها از آنها خواسته اند تا مشتریان به “ملاحظه” در راه آنها فروشگاه.

این بیانیه را بخوانید: “ما می خواهیم هر کس به ملاحظه در راه آنها فروشگاه. ما درک می کنیم نگرانی های خود را اما خرید بیش از نیاز می تواند گاهی اوقات به این معنی است که دیگران را بدون. وجود دارد به اندازه کافی برای همه اگر همه ما با هم کار کنند.”

Aldi

Aldi در حال حاضر لغو برخی از محدودیت های موقت که محدود تعدادی از موارد خریداران می خرید.

مشتریان هم اکنون می توانید تنها با خرید از محصولات زیر:

 • دستمال مرطوب ضد باکتری
 • شستن دست و صابون
 • ژل دوش
 • سفید کننده
 • توالت بافت حوله آشپزخانه بافت
 • پوشک
 • ماکارونی
 • کنسرو گوجه فرنگی, کنسرو لوبیا و سوسیس
 • بخشی از نان پخته شده
 • آبجو, شراب و ارواح

و دو تا از محصولات زیر:

 • دست ژل ضد باکتری
 • شیر UHT
 • فرمول نوزاد

Waitrose

جان لوئیس و Waitrose تبدیل شده اند آخرین خرده فروشان اعلام محدودیت در خرید برخی از اقلام در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Waitrose که بخشی از John Lewis مشارکت اعلام کرده است سه مورد محدود در محصولات خاص و محدود از دو بسته از رول توالت.

آنها در بیانیه ای گفت: “کمک به ما کمک به همه مشتریان ما – به خصوص کسانی که بیمار هستند و یا آسیب پذیر – تنها خرید آنچه شما نیاز دارید. که راه ما می توانیم اطمینان حاصل شود وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی مواد غذایی و مواد غذایی برای همه”است.

جان لوییس اعلام کرده است بسته شدن فروشگاه خود را.
خریداران در صف ورود به Costco wholesale سوپر مارکت در شمال لندن


اعتبار: NEIL HALL/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

ایسلند

ایسلند قرار داده شده “موقت کلاه” در برخی از موارد مانند دستمال مرطوب ضد باکتری و صابون است. آنها همچنین از مردم خواست تا فروشگاه در یک “راه مناسب برای نیازهای خود و خانواده و با توجه به دیگر مشتریان در هنگام انتخاب محصولات در فروشگاه ما و ما از شما می خواهیم به ملاحظه نسبت به همکاران ما”.

Co-op

بخش Co-op در سوپرمارکت تبدیل شده است آخرین به معرفی سهمیه بندی در فروشگاه های آن, محدود کردن مشتریان به دو مورد از هر محصول فقط یک جعبه تخم مرغ است.

اقدامات برای افراد مسن و آسیب پذیر مشتریان

وزرای دولت و خرده فروشان شده اند بحث در مورد راه هایی برای تضمین این که افراد آسیب پذیر و بدون دسترسی به خرید آنلاین سمت چپ بدون غذا اگر آنها را به خود منزوی. خرده فروشان را آغاز کرده اند که اجرای اقدامات لازم برای محافظت از این مشتریان است.

Sainsbury

Sainsbury در سوپر مارکت ها در حال حاضر باز بین 8 صبح تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه. آنها اعلام کرده اند بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران قادر خواهید بود فروشگاه نیم ساعت قبل از باز کردن فروشگاه ها در هر روز بین 7.30-8.00 صبح دوشنبه تا شنبه.

علاوه بر این هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه 8.00-9.00 خواهد شد اختصاص داده شده به خدمت به افراد مسن و معلول مشتریان و همچنین به عنوان مراقبین.

مایک کوپه مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت: “من امیدوارم که شما می توانید با توجه به این تصمیم و کار با ما به عنوان ما سعی می کنیم بهترین های ما برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.”

Sainsbury نیز خواهد شد به روز رسانی خود را آنلاین خرید در دسترس بودن و از مارس 23 آنها اضافه خواهد شد “اولویت دسترسی به آنلاین تحویل اسلات” برای مشتریان سالخورده بیش از 70 یا کسانی که دارای معلولیت.

آنها همچنین شناسایی آسیب پذیر خریداران آنلاین از طریق قبلا ارائه اطلاعات خواهد بود و ایمیل آنها را با اطلاعات در مورد در دسترس تحویل اسلات.

تسکو

تسکو اعلام کرده است تمام فروشگاه های خود را به جز اکسپرس فروشگاه “خواهد بود اولویت بندی افراد مسن و آسیب پذیر برای یک ساعت بین 9 و 10 صبح هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه”. هر یکشنبه بیمه خدمات درمانی کارگران که با ارائه مدرک شناسایی معتبر می توانند در فروشگاه تسکو بزرگتر فروشگاه یک ساعت قبل از checkouts باز است.

Asda

Asda در حال ارائه بیمه خدمات درمانی کارکنان اولویت دسترسی به فروشگاه در شنبه, چهار شنبه و جمعه از 8.00-9.00. در حالی که از جمعه 20 مارس از زمان افتتاح به 9 خود را superstores خواهد شد اختصاص داده شده به کمک به آسیب پذیر خریداران.

Morrisons

یک NHS ساعت خواهد بود در محل در Morrisons فروشگاه از ساعت 7 صبح تا 8 صبح روز دوشنبه تا شنبه.

در ضمن سوپر مارکت های زنجیره ای خواهد بود, استخدام در حدود 2500 چینان و رانندگان و همچنین 1,000 کارکنان در مراکز توزیع آن به گسترش خرید آنلاین خدمات.

آن را به شکاف بیشتر در دسترس و همچنین راه اندازی یک مرکز تماس برای کسانی که بدون دسترسی به خرید آنلاین از جمله سالمندان است.

ایسلند

ایسلند فروشگاه های ارائه منحصر به فرد خرید ساعت برای افراد مسن و آسیب پذیر مشتریان و کارکنان بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران است.

از دوشنبه تا شنبه ایسلند ساعت به شرح زیر است:

 • ساعت اول معاملات: اولویت ساعت برای افراد مسن و vulernable مردم است.
 • آخرین ساعت معاملات: کارکنان بیمه خدمات درمانی تنها با شناسه معتبر

Waitrose

از جمعه 20 مارس ساعت باز در تمام فروشگاه های خود را خواهد شد اختصاص داده شده به افراد مسن و آسیب پذیر خریداران و همچنین مراقبان آنها.

Waitrose اعلام کرده است که آنها را حفظ خواهد کرد “ملزومات روزانه” کنار بیمه خدمات درمانی کارگران آنها داده خواهد شد “اولویت درمان” وسیله و جان لوییس همکاران در حال کنار هم قرار دادن “بسته های مراقبتی” برای ارائه به بیمه خدمات درمانی و امکانات در سراسر کشور است.

Aldi

Aldi را اعلام نکرده است هر گونه متنوع باز بار برای مشتریان, اما آنها اهدا £250 ، 000 به سن انگلستان است.

“در این زمان دشوار است این مهم برای همه ما به دنبال پس از آسیب پذیر ترین افراد در جوامع ما” آلدی در بیانیه ای گفت.

“این کمک مالی کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که سن انگلستان خدمات حیاتی می تواند باز بماند در طول این زمان به چالش کشیدن کمک به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند همچنان به حمایت از اعضای آسیب پذیر جامعه که ممکن است قادر به خارج شدن به فروشگاه ما.”
خریداران ترک یک شعبه از Sainsbury در سوپر مارکت پس از اولیه “افراد مسن و آسیب پذیر خریداران” دوره


اعتبار: لئون نیل/گتی ایماژ

تهیه تضمین

بوریس جانسون, نخست وزیر گفته است که دولت “کاملا مطمئن” در انگلستان زنجیره تامین. “ما مزرعه تا چنگال منابع غذایی برای این کشور و در نتیجه مردم باید بدون دلیل به ذخیره و یا وحشت خرید,” او گفت:.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps دارای مجوز موقت آرامش تا مارس 16 از رانندگان ساعت قوانین برای کمک به تحویل کالا به فروشگاه های سراسر کشور.

یک بخش برای حمل و نقل در بیانیه ای گفت: آرامش تنها به رانندگان عرضه مواد غذایی و “محصولات ضروری به سوپر مارکت ها”.

“این شامل جنبش از جمله کالا از وارد کنندگان و تولید کنندگان و تامین کنندگان به مراکز توزیع. آن را نمی شود به رانندگان تعهد تحویل به طور مستقیم به مصرف کنندگان” بیانیه اضافه شده است.

فروشگاه ها نیز اطمینان مشتریان آنها انجام همه آنها می توانند برای اطمینان از قفسه های خود را کامل باقی می ماند و زنجیره تامین خود را در حال اجرا هموار.

Waitrose گفته اند: “ما می خواهم به شما اطمینان بدهم که ما در حال حاضر مشغول به کار به عنوان سخت به عنوان ممکن است به نگه داشتن طیف وسیعی از محصولات روزمره در دسترس و در حال همکاری نزدیک با تامین کنندگان ما برای کمک به دیدار با ادامه تقاضا است.”

باز کردن بار

تسکو نیز کاهش ساعت از تمام فروشگاه های خود را با تمام فروشگاه ها بسته شدن در 10pm. هفته گذشته از آن مجبور شد به آن برنامه موبایل آفلاین به طور موقت با توجه به تقاضای بالا.

یک سخنگوی گفت: کاهش ساعت: “به همکاران ما هم یک شبه به restock فروشگاه پر کردن قفسه ها و پشتیبانی آنلاین ما مواد غذایی خدمات در زمانی که تقاضا بالا است.”

آنها همچنین بسته شدن تمام گوشت و ماهی و اغذیه فروشی شمارنده و سالاد میله اجازه می دهد تا کارکنان به تمرکز بر تهیه قفسه ها و ارائه ملزومات است.

Waitrose کافه ها و rotisseries خواهد بود به طور موقت تعطیل برای کمک به فروشگاه های مقابله با افزایش تقاضا در دیگر مناطق. با توجه به تقاضای بالا خود را آنلاین خرید خدمات برش زمان برای ایجاد تغییرات به سفارشات است و در حال حاضر 12 ظهر.

Asda نیز اختتامیه آن فروشگاه 24 ساعته بین 12am و 6 صبح به طور موقت. این شرکت در بیانیه ای گفت: این حرکت بود به “اطمینان (کارکنان) هم به re-سهام و کاملا تمیز فروشگاه پس از آن آماده برای مشتریان”است.

در یک پیشنهاد به اولویت بندی اقلام ضروری آزاد کردن فضای انبار و کارکنان Asda نیز خواهد شد به طور موقت بسته خدمات مانند کافه ها و پیتزا شمارنده.

Aldi اتحادش را تغییر بستن بار خود را پس از تمام فروشگاه ها در حال حاضر در 8 بعد از ظهر. Lidl اعلام کرده است برخی از فروشگاه های باز بار تغییر کرده و در حال تشویق مشتریان به بررسی فروشگاه های محلی خود را برای جزئیات بیشتر.

ایسلند ساعات از روز شنبه از طریق شنبه در حال حاضر ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. معاملات روز یکشنبه ساعت بدون تغییر باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de