ساعتهای خواهد بهار به جلو یکشنبه به آمریکا راهپیمایی نسبت به روز آب و هوای گرمتر بنابراین مردم باید آگاه باشند از چند چیز مطمئن شوید که آنها باید در زمان مناسب.

نور روز صرفه جویی در زمان آغاز در اوایل ماه مارس و زمانی که اعتصاب در ساعت 2 صبح روز یکشنبه به وقت حرکت به جلو به ساعت 3 صبح برای بسیاری از کشور است. افرادی که استفاده از تلفن همراه خود به زمان نباید مجبور به انجام هر کاری از قبل به عنوان تغییر باید رخ می دهد به طور خودکار. اما کسانی که تکیه بر یک ساعت زنگ دار را از خواب بیدار کردن تماس باید مجموعه ای از زمان به جلو یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب.

برای کسانی که به دنبال روشن شدن در زمان خواب: بله شما از دست دادن یک ساعت از خواب. در سمت به علاوه هر چند شما می توانید یک ساعت اضافی از نور روز است.

اما هر کس نمی خواهد خود را ببینید ساعت تغییر دهید. مردم در آریزونا به استثنای کسانی که در نوجو ملت را رعایت نمی کند نور روز صرفه جویی در زمان و هاوایی می کند یا نه. پورتوریکو گوام ساموآ آمریکا و جزایر ویرجین ایالات متحده نیز خود را عوض نمی کنند ساعتهای دو بار در سال.

what time clocks change daylight saving time
ساعت در تالار شهر تور در مرکز فرانسه. روز یکشنبه در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان آغاز خواهد شد در ایالات متحده و ساعت را بهار یک ساعت به جلو.
گیوم SOUVANT/خبرگزاری فرانسه/گتی

برخی از مردم فکر می کنم نور روز صرفه جویی در زمان در نظر گرفته شده برای کمک به کشاورزان آنها را با دادن یک ساعت فوق العاده نور, اما در واقع ریشه در حفاظت از انرژی است. با خورشید تنظیم یک ساعت بعد در شب, مردم, نیاز, یک, کمتر, ساعت برق برای چراغ در خانه خود را با توجه به بخش حمل و نقل است.

البته برق نیز استفاده می شود برای اجرای لوازم خانگی و منابع از سرگرمی مانند تلویزیون و کنسول های بازی است. اما با یک ساعت اضافی از خورشید, مردم می توانند لذت بردن از خارج از سرگرمی به جای بیشتر و صرفه جویی در انرژی.

در طول سال متحده باید شناور ایده شکستن از دوسالانه زمان تغییر در دوشنبه گرجستان سناتورها تصویب یک لایحه برای قرار دادن این موضوع در ماه نوامبر انتخابات. یک لایحه مربوط نیست از آن ساخته شده به مجلس رای, اما اگر آن را به نظر می رسد در این رای گیری رای دهندگان خواهد بود پرسید: اگر گرجستان باید در حفظ و رعایت زمان تغییر سوئیچ در طول سال زمان استاندارد و یا سوئیچ به سال دور از نور روز صرفه جویی در زمان.

رای گیری است nonbinding بنابراین مردم تصمیم نمی در نتیجه هر گونه تغییرات فوری. اگر رای دهندگان نشان می دهد آنها می خواهند برای تغییر نحوه گرجستان دستگیره زمان تغییر قانون نیاز به پیش نویس. علاوه بر این یک تغییر دائمی در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان نیاز به کنگره تصویب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de