چه زمان است که صدراعظم Rishi Sunak اعلام – و چه خواهد گفت ؟

صدراعظم Rishi Sunak تنظیم شده است به پرده اقدامات بیشتری را برای مبارزه با رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در روز چهارشنبه. او می رود به یک بیانیه از خیابان داونینگ در حدود ساعت 12:30 امروز.

آقای Sunak است که نقش خود را از ماه فوریه تا به معتقدات برخی از بزرگترین افزایش در هزینه های یک صدراعظم در تاریخ اخیر از طریق سیاست های چنین به عنوان Coronavirus کار حفظ طرح و جستن به عقب طرح وام.

روش های بسیاری از نیرو دوباره اقتصاد شده اند تبلیغ با چند تایید شده توسط وزارت خزانه داری. آنچه می تواند ما را از روز چهارشنبه بیانیه ای ؟

بودجه برای کارآموزی

تلگراف گزارش کرده است که دولت خواهد پرداخت کسب و کار 1000 پوند در هر کارآموز استخدام به incentivise شرکت به ارائه سابقه کار به 16 – 24-ساله بود که تایید شده توسط وزارت خزانه داری.

این پول خواهد شد در پوش 10 شغل در هر کارفرما یا £10,000. این حرکت بخشی از یک پوند 111 میلیون صندوق به سه برابر تعداد کارآموزان به عنوان بخشی از یک حرکت برای مبارزه با بیکاری جوانان.

موسسه مدیران’ جو Fitzsimons گفت: “بازسازی مهارت های ما سیستم را یکی از چالش های اصلی ما به عنوان ظهور از coronavirus. آن را بزرگ برای دیدن خزانه اقدام برای کمک به شرکت های کوچک بازی بخشی خود را در upskilling نیروی کار است.”

هنر بودجه

دولت اعلام کرد بیش از آخر هفته که می شود وجود دارد £1.57 میلیارد دلار کمک مالی از هنر و فرهنگی بخش برای اطمینان از برجسته موسسات نمی سقوط. به عنوان بخشی از حرکت £880 میلیون داده می شود مستقیم در اعطای کمک های مالی و همچنین به عنوان £270 میلیون دلار وام برای سازمانهای هنری.

یک پوند بیشتر از 100 میلیون دلار است که با توجه به ملی, موزه ها و میراث انگلیسی و همچنین به عنوان £120 میلیون برای دیگر پروژه های میراث. مطابق با بارنت فرمول اضافی £188 میلیون خواهد بود با توجه به تفویض دولت.

نمایشنامه نویس جیمز گراهام به حمایت از دولت در اطلاعیه ای اظهار نظر که او “راحت است که Oliver Dowden, DCMS و خزانه تشخیص این جایزه ارزش صرفه جویی”.

راه آهن نجات

با توجه به گزارش در بارراه آهن شرکت ها را برای دیدن پسوند خود را به اورژانس قرارداد که مجموعه به پایان می رسد در 20 سپتامبر.

یک فرمت به اورژانس قرارداد می تواند هزینه تا آنجا که £10.5 میلیارد دلار است.

کمک بیشتر برای افراد جویای کار

وزارت خزانه داری همچنین اعلام کرد که تعدادی از کار مربیان در مراکز تنظیم شده است به دو عنوان آقای Sunak تلاش می کند تا برای سرعت بخشیدن به فرایند پیدا کردن کار برای بیکاران. تعداد پرش از 13,500 به 27,000 در هزینه £800 میلیون.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت: از این اطلاعیه: “دیگر کسی از کار سخت تر از آن است که به بازگشت.

“دو برابر شدن تعداد کار مربیان اطمینان را به کسانی که نیاز دارند داده می شود حمایت فوری به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند و به یک کار است.”

تمبر تعطیلات

صفحه اصلی خریداران در روز چهارشنبه ارائه می شود اضطراری تمبر تعطیلات به عنوان centrepiece دولت coronavirus recovery برنامه ای برای رونمایی شود توسط Rishi Sunak.

صدراعظم است که انتظار می رود به منظور بالا بردن آستانه مالیاتی و به طور موقت معاف اول £500,000 هر قیمت ملک به تقویت اقتصاد و صرفه جویی خریداران به £15,000.

کلمبوس منابع نشان داده شده در شنبه شب که موقت تمبر “تعطیلات” به احتمال زیاد به گذشته بین شش ماه و یک سال خواهد شد به تمام خرید خانه تحت £500,000 برش حداکثر £15,000 کردن هزینه از خانه در حال حرکت. آن را ذخیره کنید £2,460 در £248,000 هزینه متوسط خانه.

استخدام کمک

آقای Sunak پرده بی سابقه ای طرح نام Kickstart برای ایجاد صدها هزار شغل برای افراد 16 تا 24 به طور مستقیم پرداخت دستمزد خود را برای شش ماه.

£2 میلیارد دلار از صندوق است که اعمال می شود به 500,000 افراد جوان در حال حاضر ادعا جهانی اعتباری استفاده می شود به آنها پرداخت ملی حداقل دستمزد برای 25 ساعت در هفته است که می تواند صدر توسط کارفرمایان به آنها بهتر است نرخ ساعتی یا بیشتر در ساعت است.

کارفرمایان نیز دریافت £1.000 به پوشش خود هزینه های اداری.

اولین شغل آغاز خواهد شد در پاییز و طرح اجرا خواهد شد و تا دسامبر سال 2021 هر چند از آن است که به احتمال زیاد تمدید شود اگر آن را ثابت می کند یک موفقیت است.

بیمه ملی تعطیلات

تلگراف نوشت که یک بیمه ملی تعطیلات در نظر گرفته شده توسط وزارت خزانه داری به عنوان بخشی از اقتصادی بیانیه و این که این حرکت می تواند ایجاد بين 595,000 و 892,000 شغل با توجه به مالیات دهندگان اتحاد تجزیه و تحلیل.

موسسه کارگردان Tej Parikh حمایت از این حرکت گفت: “حمایت از مشاغل باید صدراعظم را اولویت شماره یک برای این بیانیه است. او باید به کمک شرکت های استخدام و حفظ کارکنان با کاهش اشتغال و مالیات. بیمه ملی تعطیلات می تواند یک ابزار مفید برای انجام این کار است.”

مشاغل سبز

دولت اعلام کرد £3 میلیارد دلار افزایش در سرمایه گذاری سبز در روز دوشنبه به عنوان بخشی از یک حرکت برای ایجاد شغل در کم کربن در صنایع. این طرح را ببینید مالکان دریافت کوپن تا £5.000 به صندوق انرژی-صرفه جویی در پیشرفت خود را به ملک و 1 میلیارد پوند نسبت به مقاوم سازی ساختمان های عمومی برای کاهش انتشار کربن.

لوقا مورفی رئیس IPPR محیط زیست کمیسیون عدالت گفت: اعلام شد “خوش آمدید گام اول” برای دستیابی به یک سبز, اقتصادی, اما, اگر این مبلغ از دولت طلبی های آن خواهد بود “به خوبی از آنچه که مورد نیاز برای ایجاد شغل و به انگلستان بر روی آهنگ به صورت خالص صفر”است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de