چه زمانی است, SpaceX, راه اندازی, امروز, و می توان آن را زندگی می کنند ؟

ناسا و اسپیس ایکس در دوره به تاریخ شنبه با راه اندازی دو فضانورد در داخل خدمه کپسول اژدها از خاک آمریکا برای اولین بار پس از سال 2011 است.

رابرت Behnken و داگلاس Hurley سفر به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در ساعت 8.22 زمان انگلستان در مارس 30, در یک سفینه فضایی ساخته شده توسط میلیاردر کارآفرین ایلان شرکت.

زودتر راه اندازی تلاش در یکشنبه بود پاک به دلیل ترس از رعد و برق اعتصاب.

اگر روز تلاش موفق است, از آن خواهد شد اولین بار شاهکار انجام شده توسط بخش خصوصی متعلق به شرکت.

لیبی جکسون بشر برنامه اکتشاف مدیر در انگلستان آژانس فضایی گفت: این کار انجام شده توسط SpaceX و ناسا است که نه تنها یک سنگ پله برای ما بلکه یک “نقطه عطف مهمی برای جهانی فضا در بخش”.

“ما شده اند وابسته به فقط یک راه برای گرفتن به و از این آزمایشگاه علمی ما وجود دارد,” او گفت:.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این ماموریت است.

چه هدف از این ماموریت ؟

ماموریت شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2 امکان را می دهد که ما یک بار دیگر ارسال انسان به فضا است.

به گفته ناسا این تظاهرات ماموریت برای نشان دادن SpaceX توانایی کشتی فضانوردان به ایستگاه فضایی و بازگشت با خیال راحت.

آن است که عمده نهایی گام های مورد نیاز SpaceX را فضانورد حامل خدمه اژدها برای دریافت گواهی توسط Nasa Commercial Crew برنامه دراز مدت ماموریت های سرنشین دار به فضا است.
این تصویر در دسترس ساخته شده توسط SpaceX به تصویر می کشد این شرکت خدمه کپسول اژدها و موشک فالکون 9 در طول uncrewed در پرواز سقط جنین آزمون NASA Commercial Crew Program


اعتبار: SpaceX/SpaceX

چه اتفاقی می افتد پس از راه اندازی ؟

SpaceX را موشک فالکون 9 را از گفتوگو 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا حمل خدمه فضاپیمای اژدها که در آن آقای Behnken, 49 و آقای هرلی 53 ساله خواهد بود و نشسته است.

آقای Behnken خدمت خواهد کرد به عنوان ماموریت مشترک عملیات فرمانده و مسئولیت برای قرار ملاقات گذاشتن docking و undocking اژدها کپسول در حالی که آقای هرلی خواهد بود مسئول راه اندازی فرود و بهبود وسیله نقلیه در نقش خود به عنوان خدمه فضاپیمای اژدها فرمانده.

سفر به فضا را حدود 10 دقیقه. پس از حدود دو دقیقه موشک را جداگانه به آنچه که به نام مرحله اول و مرحله دوم.
SpaceX را موشک فالکون 9 را از گفتوگو 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا حمل خدمه فضاپیمای اژدها


اعتبار: BILL INGALLS/AFP

مرحله اول باز خواهد گشت به یک SpaceX فرود کشتی خواهد شد که مستقر در اقیانوس اطلس در سواحل فلوریدا در حالی که بخش دوم از این موشک را در ادامه این سفر با خدمه کپسول اژدها.

هنگامی که در مدار کپسول را جدا از مرحله دوم و سفر در اطراف 17,000 mph قبل از اینکه در یک موقعیت برای قرار ملاقات گذاشتن و حوض با ایستگاه فضایی 24 ساعت بعد.

چگونه می توانم آن را زندگی می کنند ؟

شما می توانید ثبت نام کنید برای دیدن آن زندگی می کنند در اینجا در سایت ناسا. این سایت همچنین دارای منابع اضافی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماموریت از جمله یک تور از گفتوگو و با یک نگاه ناسا فضاپیمای شبیه سازی و لباس فضایی آموزش.

ناسا/ SpaceX راه اندازی خواهد شد پخش زنده تلویزیون ناسا چند ساعت قبل از پرتاب در 8:22ساعت BST و سپس در ادامه از طریق متصل کردن بعد.

که رابرت Behnken و داگلاس Hurley?

آقای Behnken 48 و آقای Hurley, 53, با تجربه هستند فضانورد ناسا که در تست خدمه کپسول اژدها.

آقای هرلی بود که یک خلبان جنگنده در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده شد و در آخرین پرواز شاتل فضایی آتلانتیس در سال 2011 و قبل از آن متوقف شد.

آقای Behnken شد یک تست پرواز مهندس با نیروی هوایی ایالات متحده قبل از پیوستن به ناسا و صرف بیش از 29 روز در فضا که شامل 37 ساعت spacewalking زمان.
فضانوردان رابرت Behnken (راست) و داگلاس Hurley


اعتباری: ناسا/PA

او را به عنوان ماموریت مشترک عملیات فرمانده و مسئولیت برای قرار ملاقات گذاشتن docking و undocking اژدها کپسول در حالی که آقای هرلی خواهد بود مسئول راه اندازی فرود و بهبود وسیله نقلیه در نقش خود به عنوان خدمه فضاپیمای اژدها فرمانده.

دو مرد را با پوشیدن spacesuits طراحی شده توسط SpaceX با کمک از هالیوود طراح صحنه و لباس Jose Fernandez.

چه خواهد شد آنها را زمانی که آنها در ایستگاه فضایی ؟

آقای Behnken و آقای هرلی را تست خدمه اژدها در محیطی کنترل سیستم نمایش و کنترل و مانور پیشرانه.

آنها همچنین نظارت خودمختار متصل کردن سیستم در طول این رویکرد به ایستگاه فضایی با توجه به ناسا.

اواز یا موسیقی دو نفری را تبدیل به اعضای اعزامی 63 خدمه و انجام آزمایشات بیشتر بر روی خدمه اژدها همراه با سایر وظایف مرتبط به ایستگاه فضایی.

اما این جفت ارز را ماموریت اصلی این است که به این نتیجه فرایند اعتبار مورد نیاز است که توسط ناسا برای اطمینان از این فضاپیما طراحی شده برای حمل فضانوردان می توانند با خیال راحت.
Elon Musk, چپ, مدیر عامل شرکت SpaceX صحبت می کند همراه با فضانوردان ناسا باب Behnken مرکز و داگ هرلی در طول یک کنفرانس خبری


اعتبار: جان Raoux /AP

زمانی که آنها بازگشت ؟

نسخه ی نمایشی-2 ماموریت است که انتظار می رود به آخرین چیزی بین یک تا چهار ماه. اما ناسا گفت: مدت این ماموریت خواهد بود تعیین می شود زمانی که بعد تجاری خدمه خواهد بود قادر به سفر به ایستگاه فضایی.

این فضاپیما قادر به ماندن در مدار برای حداقل 210 روز.

هنگامی که آن زمان برای بازگشت خدمه اژدها را مستقل undock با آقای Behnken و آقای هرلی در هیئت مدیره و ترک ایستگاه فضایی.

مدت کوتاهی پس از شلیک تا موتورهای آن به ورود مجدد به جو زمین این فضاپیما را اعزام چهار چتر نجات به سرعت خود را تبار و چلپ چلوپ کردن در اقیانوس اطلس فقط در سواحل فلوریدا.

SpaceX بهبود کشتی به نام برو هدایتگر خواهد بود انتظار نزدیک به بازیابی اواز یا موسیقی دو نفری و کشتی آنها را به اسکودوی کیپ کاناورال.

چه بعدی ؟

اگر نسخه ی نمایشی-2 موفق SpaceX اجازه خواهد داشت برای رفتن پیش با بیشتر ماموریت های سرنشین دار به ایستگاه فضایی به عنوان بخشی از 2.6 میلیارد دلار (£2.1 میلیارد دلار) قرارداد با ناسا.

بوئینگ همچنین دارای یک شبیه مقابله با این آژانس فضایی به ارزش 4.2 میلیارد دلار (£3.4 میلیارد دلار) برای ارسال فضانوردان به ایستگاه فضایی در آن CST-100 Starliner خدمه کپسول آن وسیله نقلیه است و انتظار نمی رود تا آماده شود تا سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de