آنچه به طبخ در یک heatwave: بهترین سالاد نودل و سرد سوپ

You می تواند احساس آن را در هوا; عرق مو-frizzying, رعد و برق-القا آب و هوا است که سیگنال های heatwave مجموعه به آمار بریتانیا این هفته است. دریافت به طرفداران خود را در آماده و حفاری خود را عامل 50.

هر چند heatwave به ارمغان می آورد با آن مجموعهای از چالش های روزانه – چه چیزی را می پوشند چگونه به ورزش چگونه به نگه داشتن خود را با دقت هرس باغ زنده – نگرانی ما نهفته است با آنچه که دقیقا یکی می خورد در میان heatwave. در حالی که بسیاری از ما ممکن است ترجیح می دهند به صرف زمان به همان اندازه که ممکن است طولانی در مقابل باز کردن درب یخچال در واقع پیدا کردن چیزی داخل به طبخ احساس می کند بیش از حد شدید یک وظیفه است.

به عنوان تلگراف مواد غذایی نویسنده دیانا هنری می نویسد: “این نوع از روزی که باعث می شود من می خواهم به رها کردن تکه های یخ کردن سینه و مکیدن لیمو آغشته به نمک”. تغذیه به سادگی طول می کشد یک صندلی عقب.

اهمیت هیدراتاسیون می رود بدون گفت. نوشیدن مقدار زیادی آب (هیچ یک آبجو سرد به حساب نمی کند) بسیار مهم است. برش سرد هندوانه را به صورت کامل از میان وعده در آمریکا هندوانه است که اغلب به فروش می رسد با یک آبپاش مکزیکی Tajin چاشنی اعتیاد آور ترکیبی از فلفل و ادویه جات ترشی جات و آهک. سعی کنید با شکوه برش هندوانه با کمی فلفل و پودر آب آهک و نمک به جای.

Tرأی به رفتن آسان در مصرف الکل خود را (اگر شما می توانید) و انتخاب کردن برای تر و سبک تر از سبزی محور ظروف تا مصرف آب خود را و جلوگیری از ناخواسته گوشت عرق.

و همانطور که برای چه به طبخ وعده های غذایی کمک در دست است در قالب ترد سالاد سرد gazpachos و آسان-آشپزی ماکارونی غذاهای.

هر یک از دستور العمل های زیر با هم می آید و به سرعت می توان نگهداری در یخچال تا زمانی که خورشید می رود و شما آماده برای حفاری در. و البته این می رود بدون گفت که مصرف بستنی حیاتی برای شاد heatwave.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im