چه انتظار هنگامی که باغ مراکز بازگشایی امروز

تلگراف | No comments

هنگامی که باغ مراکز دوباره باز ؟

پس از تعطیل در مارس 23, انتظار می رود که مراکز باغ در انگلستان خواهد بود قادر به بازگشایی از شنبه مارس 13, اجتماعی فاصله اقدامات در محل. گسترده لابی دولت و بسیار مثبت تبلیغات در رسانه ها از امثال آلن Titchmarsh به نظر می رسد که تحت فشار قرار دادند باغ خرده فروشی به جلوی صف. چهارشنبه بازگشایی شده است به طور گسترده ای گزارش شده در این آخر هفته و تائید باغبانی معاملات Association (HTA). نخست وزیر بوریس جانسون را تایید نمی کند جزئیات در سخنرانی خود به ملت در روز پنج شنبه اما روز شنبه بازگشایی گنجانده شده است در دولت جداگانه دستورالعمل.

دولت ویلز در حال حاضر اعلام کرد که مراکز باغ می تواند باز از دوشنبه, مارس 11. این وضعیت در ایرلند شمالی و اسکاتلند هنوز روشن نشده است.

چه خواهد شد باغ مراکز مجاز به فروش ؟

راهنمایی های جدید برای باغ مراکز از HTA آمده است: “ضروری است که همه کسب و کار انجام کامل ارزیابی ریسک از کل محوطه قبل از هر گونه بازگشایی می گیرد. کافه /رستوران باید بسته باقی می ماند – هیچ در محل مصرف مواد غذایی. مناطق بازی باید بسته باقی می ماند و ترجیحا قفل شده است و یا محاصره کردن.

“محصولات به فروش می رسد به تمرکز بر روی گیاهان; دانه; لامپ; کمپوست /رشد رسانه ها; گلدان/ کشاورزان; باغ, سخت افزار, مواد غذایی حیوان خانگی و لوازم جانبی; مراقبت از پرنده; محصولات غذایی/آشپزی/سوغات.”

این یک آرامش قبلی HTA مشاوره چوب به گیاهان و باغبانی محصولات تنها.

چه کلمه در پاسیو?

جدید نظرسنجی نشان می دهد 70 درصد از افراد مورد مطالعه که راحت در مورد باغ مراکز بازگشایی – به مراتب بیشتر از لباس فروشگاه آرایشگری و یا رستوران. تا حدودی به این دلیل مراکز باغ بزرگ باز هوا فضای که در آن مشتریان می توانند به راحتی انجام اجتماعی فاصله.

پشتوانه باغبانی و فرصتی برای خرید گیاهان نیز یک راه آسان دولت می تواند کمک به بهبود افراد سلامت روانی و جسمانی زمانی که آنها در خانه گیر کرده. علاوه بر این اجازه می دهد باغ مراکز برای باز کردن در موج اول سیاستمداران کمک می کند زده کنندگان بدون نیاز به پرداخت £250m در نجات کمک های مالی که صنعت باغبانی بوده است شفاعت برای.

بله وجود خواهد داشت صف…

آب و هوا شده است مناسب برای باغبانی. آنلاین و تحویل خانه گیاهی و کمپوست فروش رفته اند بالستیک – با صف برای گرفتن حتی بر روی وب سایت و یا سفارش از طریق تلفن. بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مقید کردن تقاضا در مراکز باغ. صنعت دهکدهای از دست داده و صدها میلیون پوند ارزش فروش در طول اوج فصل است.

انگلستان – همراه با اسپانیا و ایتالیا – تا به حال برخی از دقیقترین مستند شرایط این بخش است. هلند هرگز بسته آن باغ مراکز در حالی که بخش هایی از آلمان و سوئیس و برخی از Scandanavian کشور داشته اند مراکز باز دوباره برای چند هفته. صف های گزارش شده در اتریش و بلژیک که باغ خود را در مراکز بازگشایی شده است. بنابراین انتظار می رود به صف اتومبیل در مرکز باغ گیتس با کارکنان آماده.

  • ادامه مطلب: بهترین مهد کودک آنلاین

چه محدودیت/اقدامات احتیاطی را در محل ؟

شروع در دروازه وجود خواهد داشت تعداد محدودی از خودروهای مجاز در پارک ها و فضاهای بین هر محل پارکینگ. به عنوان با سوپر مارکت ها مشتریان را تشویق به استفاده از ضد عفونی چرخ دستی و دست sanitiser ضسبنسرس. شماره ها به احتمال زیاد محدود به یک نفر در هر 10 متر مربع منجر به برآورد حداکثر 40 درصد از معمول بلند.

باغبانی معاملات Association رئیس جیمز بارنز ارسال دستورالعمل پیشنهادی به دولت در آوریل 10 امیدواریم از اوایل هدایت در مراکز بازگشایی به طوری که آنها هنوز هم می تواند با گرفتن یک بیت از این فصل اوج. در این دستورالعمل به او پیشنهاد ایجاد یک ورودی جداگانه و خروج و یک جریان یک طرفه به عنوان مثال با ورود مشتریان از طریق گیاه منطقه و خروج از طریق این فروشگاه به حد متقاطع با دیگر مشتریان.

کارکنان خواهد کلاچ coronavirus مراقبت از مشتری کتاب های راهنما و دیوار خواهد بود papered با علائم درخواست علامتی مشتریان به فروشگاه را وارد کنید و یادآوری هر دو کارکنان و مشتریان خود را برای همیشه نگه داشتن دو متر از سایر افراد است. نشانگر روی زمین را نشان می دهد فاصله درست. کارکنان را دلسرد مرور.

در خروج از طریق, اصلی, فروشگاه, مشتریان پیدا خواهد کرد و فاصله دار از هم جدا tills احاطه شده در ست صفحه نمایش. پرداخت از طریق کارت به جای پول نقد است.

خواهد کافه بود باز ؟

هیچ. رستوران های انگلستان بعید است که دوباره باز تا اواخر تابستان است. برخی از مراکز باغ کشیده شده اند تا برنامه به نصف جدول اعداد به طوری که زمانی که محدودیت ها برداشته جداول تنظیم شده به خوبی از هم جدا. آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از گاه به گاه باغبان را بازدید از مراکز باغ بدون فریب قهوه و کیک.

  • بیشتر بخوانید: زمانی که انگلستان بارها بازگشایی?

به این معنی دراز مدت تغییر در صنعت ؟

بله. وجود خواهد داشت یک شیفت به خرید و فروش آنلاین – در حال حاضر بخش جدیدی از pop-up فروشندگان (مانند امید گیاهان, گیاه, عشق, انگلستان, عشق, باغبانی, مستقیم, کارخانه, بسته, گیاه محافظ و گیاهان 2 نفر) تعیین کرده اند. مصرف کنندگان تبدیل شده اند بیشتر مورد استفاده قرار گیرد به خرید گیاهان آنلاین. تاسیس متخصصان آنلاین مانند زعفران Hayloft, Thompson & Morgan, Suttons آقای Fothergill و باغبانی بیان شده اند اجرا کردن پای خود را.

قبلا باغبانی بود و در پشت بخش های دیگر در فروش آنلاین از آنجا که مردم می خواهم به لمس و بو و احساس گیاهان قبل از مصرف غوطه. باغ مراکز نیز جذب یک ارباب رجوع و آن را می تواند زمان را برای آنها به اعتماد آنها امن دوباره.

متی Appleby سردبیر هفته باغبانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>