آنچه که در مورد کوروناویروس از امریکا بالا دکتر

جراح عمومی دکتر جروم آدامز گفت: “فردا شب خبر” در روز دوشنبه که او را “امیدوار” ایالات متحده باید کمتر از اصل پیش بینی مرگ و میر ناشی از COVID-19. این آمد و پس از دکتر آدامز به حال به نقاشی یک تصویر تیره و تار بیش از آخر هفته گفتن فاکس نیوز “این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” و “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه.” در اینجا ما بالا takeaways از این مصاحبه:

1. عوامل خطر مختلف جمعیتی

در حال ظهور اطلاعات نشان می دهد که نرخ مرگ و میر برای آمریکایی های سیاه و سفید با COVID-19 بالاتر از دیگر اقوام و گروه های نژادی است. این است به خصوص تلفظ در شیکاگو که در آن مکان ایستگاه های رادیویی WBEZ یافت که آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده تا 70 درصد از کشنده COVID-19 موارد اما تنها 29 درصد از جمعیت عمومی است. “در بسیاری از جوامع در حال سیاه و سفید است که یک عامل خطر برای عوارض ناشی از COVID-19” دکتر آدامز گفت.

2. داده ها نشان می دهد که “بارقه امید” به نیویورک و نیوجرسی

روز دوشنبه در نیویورک با فرماندار اندرو کومو گفت که منحنی در دولت ممکن است شروع به پهن کردن. دکتر آدامز به ما گفت “این اولین بار است که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای نیویورک نیوجرسی و ما امیدواریم که این روند همچنان ادامه دارد اما این خبر به این معنی است که هر کس به انجام بخشی خود را.

3. خواهد شد که ایالات متحده در رسیدن به بینی 100,000-240,000 مرگ است ؟

پس از اخبار امیدوار کننده از نیویورک که منحنی می تواند مسطح دکتر آدامز پیشنهاد کرد که ایالات متحده ممکن است برسد پیش بینی شده 100,000-240,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19. “من امیدوار هستم که ما نمی رسیدن به آن قله” او به ما گفت. “و من امیدوار هستم به این دلیل که پیش بینی که ما مشغول به کار بودند بر اساس داده ها از کشورهای دیگر است. ما شاهد بیشتر و بیشتر اطلاعات در آمده و ایالات متحده شده است که تشکیل این پیش بینی ها در یک راه جدید و بهتر.”

4. در درمان برای COVID-19

به عنوان سیاستمداران و مقامات بهداشت عمومی بحث درمان های ممکن برای COVID-19 دکتر آدامز به ما گفت “من فکر نمی کنم که این بیماری همه گیر در حال رفتن به به پایان رسید با یک داروی معجزه یا درمانی.”

“شما نمی خواهید برای درمان راه خود را از این مشکل, شما در حال رفتن به عرضه و یا تهویه خود را راه برون رفت از این مشکل است.” “راه ما از این مشکل این است که با کاهش تقاضا است. آن را خوب قدیمی از مد افتاده بهداشت عمومی. من نمی خواهم مردم را به چشم خود کردن این واقعیت است که مهم ترین چیز در حال حاضر کاهش و اجتماعی فاصله و بهداشت خوب.”

5. در حال ظهور نقاط مهم و ملی ظرفیت برای پاسخ

به عنوان شرایط در نیویورک و نیوجرسی نشان می دهد نشانه هایی از بهبود ممکن است ما خواسته جراح عمومی که در شهرستانها هستند و در حال ظهور به عنوان مشکلات بالقوه با توجه به این ویروس. “ما می دانیم نیواورلئان است نه ضربه اوج خود نشده است. آنها یک کانون” دکتر آدامز گفت. “ما می دانیم که میشیگان است که واقعا تلاش به ویژه در منطقه دیترویت. … و از یک منبع نقطه نظر ما ارسال بسیاری از ما تجهیزات و منابع به نیویورک هنگامی که آنها ضربه اوج خود آنها خواهد بود مستقر به مناطق دیگر و ما در نهایت نمی توانیم باید 15, 20, 30, نقاط در یک بار به دلیل است که پایمال می تواند توانایی ما را قادر به پاسخ می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر