در حال باغ مراکز هنوز هم باز است ؟

هیچ. آنها طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری خرده فروشی بنابراین اکثر درهای بسته خود را از دوشنبه 23 مارس اگر چه Dobbies بریتانیا بزرگترین زنجیره ای, خمیده برای یک روز دیگر. فروشگاه های سخت افزاری Homebase و B&Q (که همچنین فروش لوازم باغ) تلقی ‘ضروری’ تحت حکومت coronavirus استراتژی, اما آنها بسته درهای خود را هفته گذشته در حالی که آنها تصمیم می گیرید چه بهترین برای تجارت به جلو رفتن. سعی کنید سوپر مارکت ها و فروشگاه سخت افزار های کوچکتر مانند Wilko برای دانه های گیاهان و اساسی تجهیزات باغبانی.

در حال کودکان هنوز ارائه?

بله. فروش آنلاین پررونق به عنوان پست الکترونیکی سفارش خرده فروشان پر کردن شکاف سمت چپ توسط مراکز باغ بسته شدن. متخصصان مانند Suttons باغبانی بیان Hayloft و آقای Fothergill را شاهد بزرگ خوشه در مورد علاقه. آن را فقط به “خوراکی” و کودکان رشد-خود-کیت – کمپوست متفرقه و گل و گیاهان زینتی به فروش سریع بیش از حد. داوودی مستقیم را Martyn چخماق گزارش شده است 20 درصد افزایش در فروش “را به عنوان مردم دنده تا برای یک نقطه از باغبانی در طول زمان در خود به انزوا”. برای باغبان داخل سالن پچ هنوز ارائه گیاهان.
باغ مراکز ممکن است بسته شود اما تحویل آنلاین هنوز هم ممکن است


اعتبار: رون ایوانز

وجود تاخیر در تحویل ؟

تامین کنندگان آنلاین در حال صاف کردن. دیوید ترنر Mr Fothergill است می گوید: “ما در حال اعزام با یک اسکلت کارکنان به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله و با توجه به بزرگ ما ذخایر دانه فله ما هنوز به اندازه کافی برای بسته نگه داشتن منابع در دسترس است.” باغبانی بیان منتقل شده کارکنان از گلکاری و خرده فروشی به اعزام.

“اگر من قرار دادن یک گیاه آنلاین آن را به فروش می رساند و می گوید:” این شرکت کریس Bonnett. “خرده فروشی آنلاین است که با تشویق دولت است. آنها رو به نگه داشتن اقتصاد رفتن یک راه یا دیگری.”

درک Jarman از Hayloft می گوید آن گیاه جدید-بسته بندی گلخانه “به ما تسهیلات خوبی در بیش از زمان مورد نیاز است. ما شاهد فروش خوب در تمام دسته بندی ها به خصوص میوه و سبزیجات و کمپوست. اگر این کار ادامه خواهیم بود کوتاه از سهام به فروش پس از عید پاک است.”

من هنوز هم می توانید بازدید خود سهم?

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove, روشن است که رفتن به سهم توصیه می شود به عنوان یک مجاز صورت, هوای آزاد, ورزش. اما لیز پارچه سست بافت پرچمی حقوقی, مشاور ملی تخصیص جامعه می گوید: شما باید به دنبال اجتماعی فاصله و بهداشت مشاوره. اگر شما خود جدا ماندن – حتی برای تغذیه cooped جوجه. “ما در زندگی از طریق یک بحران دوست دارد که هیچ یک از ما قبل از تجربه کرده می گوید:” هرجا. “نه از زمان جنگ است که روح جامعه وجود دارد که در تخصیص سایتهای مهم تر بوده است.”

در حال باغ نشان می دهد هنوز ؟

هیچ. همه چیز از جمله Chelsea Flower Show, لغو شده است تا پایان ماه ژوئن.
با آب و هوای خوب در سراسر کشور از آن زمان به گل و گیاه


اعتبار: جکی Bale

چیست فروش ؟

Suttons می گوید سالاد برگ دانه فروش هستند تا 700 درصد (انواع محبوب ترین عبارتند از جواهر کوچک کاهو), بذر گوجه فرنگی هستند تا 421 درصد (شیرین میلیون و باغبان لذت بالا هستند) در حالی که چغندر Boltardy فروش هستند 461 درصد است.

به طور کلی بزرگترین spikers هستند باقلا دانه ها: کوتوله, فرانسوی, باقلا, قطب نما, دونده, لوبیا, طوفان, صعود فرانسه باقلا مار کبری و گسترده باقلا. توت فرنگی هستند بسیار در تقاضا به عنوان courgette قارچ و کیت. هیلاری کاتلر بازاریابی, مدیر Suttons می گوید: “این ملت است که مصرف خودکفایی به یک سطح جدید.”

من باید چه گیاه در حال حاضر ؟

بذر چغندر, سالاد, لوبیا پهن برگ چغندر و هویج و نخود فرنگی و اسفناج و تربچه خارج است. گیاه سیب زمینی, توت فرنگی, دونده, مارچوبه, تاج, کنگر فرنگی بیت المقدس سیر و پیاز. تحت پوشش برای جلوگیری از اواخر یخبندان رشد گوجه فرنگی و فلفل و بادنجان. برای سرعت بخشیدن به تولید نیروی ریواس با قرار دادن یک سطل بیش از آن و استفاده از cloches بیش از سالاد. در حال حاضر آخرین فرصت برای گیاه ریشه لخت درختان میوه و بوته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im