یک هفته بعد از سه شنبه دموکراتیک زمینه winnowed به دو بخش اصلی نامزد برنی ساندرز و جو بایدنخواهد شد که مبارزه برای نمایندگان در شش ایالت در روز سه شنبه. بیشتر از نزدیک به تماشای این آینده شش متحده, Michigan. با 125 نمایندگان آن ارائه می دهد بزرگترین جایزه از شب. در سال 2016 ساندرز به ثمر رساند عمده تعجب ناراحت برابر هیلاری کلینتون با پیروزی در خبرگزاری مهر به نقل از رای دهندگان سفید هر چند کلینتون برنده به آسانی در میان رای دهندگان سیاه و زنان است.

معلوم نیست که آیا ساندرز تکرار می تواند که پیروزی در این زمان در اطراف در برابر بایدن. مانند کلینتون, بایدن تا کنون ثابت کرده از حمایت قابل توجهی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و او نیز بیشتر محبوب در میان طبقه کارگر سفید رای دهندگان از کلینتون بود.

یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط Detroit News/WDIV (در این زمینه قبل در طول و بعد از کارولینای جنوبی اولیه اما قبل از سه شنبه) در بر داشت که بایدن آگهی با رای دهندگان آمریکایی و زنان در حالی که ساندرز به حال 1 نقطه رهبری با رای دهندگان و 0.4 نقطه سرب در میان مردان است.

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

همانطور که از هفته گذشته با توجه به اخبار دیترویت/WDIV نظرسنجی غایب رای دهندگان که رای خود را نیز به شدت مورد علاقه بایدن بیش از Sanders. ناظر انتخابات ریچارد Czuba تخمین زده است که “بایدن می توانید بانک تقریبا 150,000 رای سرب در ساندرز فقط از طریق نمیبینم.” رأی دهندگان میشیگان مراقبت بیشتر در مورد ضرب و شتم رئیس جمهور تهمت (39.3%). مراقبت های بهداشتی بود دور دوم (18.5%) بررسی یافت.

پست-سه شنبه نظرسنجی از منموته دانشگاه روز دوشنبه منتشر کرده بود بایدن پیشرو با 51 درصد به ساندرز’ 36%. در میان رای دهندگان بیش از 50 بایدن رهبری 62 درصد به 24 درصد اما در میان رای دهندگان 49 و تحت Sanders, led 49 درصد به 39 درصد. ساندرز رهبری در میان مردان و 49 درصد به 39 درصد اما در میان زنان بایدن رهبری 53% 33%.

ساندرز در حال ساخت یک فشار بزرگ در میشیگان به نظر می رسد داشتن در حوادث در پنج شهر مختلف در طول آخر هفته نهایی قبل از روز سه شنبه اولیه. او رفت و به شهرستان که در آن او دچار خود بزرگترین شکست در سال 2016 با رای مجموع, شهرستان Wayne صفحه اصلی دیترویت و شهرستان که در آن او خود را بزرگترین پیروزی با رای مجموع, Kent County, که در آن رپیدز بزرگ واقع شده است. او نیز متوقف لیبرال پناهگاه از آن آربور به تلاش برای افزایش حمایت از دانشگاه میشیگان دانش آموزان در یک تجمع با نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز. رای دهندگان جوان بودند و حیاتی برای موفقیت خود را در سال 2016 در میشیگان و آنها در حال حمایت از او را در اعداد بزرگ تا کنون در سال 2020 است. در دنباله در اینجا او شده است صوتی در مورد تجارت در ادامه به چکش صفحه اصلی تم است که بایدن به دفاع و پشتیبانی معاملات تجاری مانند نفتا است که بسیاری از اتحادیه رای دهندگان مشاهده با سوء ظن.

مشارکت مردم در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان خواهد شد از نزدیک تماشا کردند. هر چند بایدن روابط به رای دهندگان ثابت کرده اند که در این مسابقه به تاریخ حضور در اینجا به خصوص در شهرستان Wayne سطح خود را از شور و شوق برای او می تواند یک عامل کلیدی در روز سه شنبه. حومه زنان کلید دیگر حوزه برای بایدن ،

ساندرز وعده داده است به گسترش رای دهندگان با رای دهندگان جدید اما پس از نمایش ناامید کننده در سه شنبه او اذعان کرده است برخی از ناامیدی است که سطح مشارکت مردم است نه آنچه که وی امیدوار بود و یا پیش بینی.

میشیگان دارای چه چیزی شناخته شده به عنوان یک باز و بسته اولیه — هیچ ثبت نام مورد نیاز در کشور است. هر فرد می تواند رای در هر دو حزب اصلی اما رای دهندگان باید بپرسید برای یک حزب رای گیری زمانی که آنها نشان می دهد تا در نظر سنجی و شناسایی در نوشتن است که حزب سیاسی که مایل به رای دادن با در اصلی.

با توجه به یک سال 2018 رای گیری رای دهندگان می توانند رای غایب بدون ارائه یک دلیل. اگر آنها رای دادند غایب برای یک نامزد است که پس از به حالت تعلیق خود و یا مبارزات انتخاباتی خود را, آنها می توانند تغییر رای خود را اگر آنها ارائه درخواست کتبی توسط مارس 7 و یا در فرد ظاهر می شود توسط دوشنبه, مارس 9. به عنوان جمعه 24,109 مردم این کار را انجام دادند با توجه به میشیگان وزیر امور خارجه ،

میشیگان نتایج می تواند برخی از زمان برای tabulate. به عنوان از آوریل 5 حدود 90 درصد بیشتر رای غیابی فرستاده شده بودند در مقایسه با پنج روز قبل از اولیه در سال 2016. تقریبا 600,000 غیابی بازیگران شده بود که از آن روز. وزیر امور خارجه قرار دادند میشیگان مقننه به تغییر دولت قانون به منظور اجازه می دهد کارمندان به روند و یا تعداد رای غایب قبل از روز انتخابات.

ساندرز است که انتظار می رود به خوبی در آیداهو و داکوتای شمالی هر دو کشور تا حد زیادی با سفید و روستايی و هر دو کشور خود را به دست آورد و در سال 2016 برابر هیلاری کلینتون ، او همچنین رای گیری در ایالت واشنگتن آخرین اولیه برای بستن در روز سه شنبه. اما مانند کالیفرنیا و بسیاری از واشنگتن آرا توسط ایمیل به طوری که نتایج ممکن است شناخته شده برای برخی از زمان.

می سی سی پی

می سی سی پی نیز رای جمعه. این دولت است که انتظار می رود برای بایدن داده شده است که آن را حتی بزرگتر آفریقایی رای دهندگان دموکرات از کارولینای جنوبی است. در سال 2016 71 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان در این ایالت آمریکایی آفریقایی تبار بودند.

می سی سی پی دارای یک باز و دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در مارس 10. نظر سنجی باز خواهد شد بین ساعت 8 صبح و 8 بعد از ظهر به وقت استاندارد شرقی. هیچ اولیه رای گیری در دولت است. رای گیری غایب بود به دریافت 9 مارس محسوب می شود.

از مارس 5, بیش از 15000 رای دهندگان درخواست کرده بود یک غایب رای گیری برای مارس 10 انتخابات به گفته وزیر امور خارجه ، از مارس 3, تنها 10,503 آرای دریافت شده توسط این مدار کارمندان دفاتر.

میسوری

در سال 2016 کلینتون به حمایت از کلید چهره های سیاسی و اتحادیه های کارگری در دولت اما برنده دولت کمتر از 1500 در رای. خروج نظرسنجی گفت: کلینتون برنده زنان با 54% اما ساندرز برنده مردان با 56 درصد. ساندرز نیز موفق به کسب بیش از رای دهندگان تحت 44 در حالی که کلینتون در حال حمایت از رای دهندگان در دولت 45 سال و بالاتر. کلینتون همچنین برنده 67 درصد از رای دهندگان در مقایسه با ساندرز 32% اما ساندرز برنده سفید رای دهندگان 54 درصد به 45 درصد است.

میسوری باز اولیه پس از رای دهندگان می توانید بپرسید برای هر حزب رای گیری در روز انتخابات. نمایندگان اختصاص داده خواهد شد نسبت به رای, و آستانه نمایندگان است 15٪. میسوری ندارد اولیه رای گیری اما اجازه می دهد تا رای گیری غایب. این دوره به درخواست رای گیری هفته گذشته به پایان رسید و کسانی که برگه های رای یا باید دریافت شود زمان انتخابات نزدیک سه شنبه یا فرستاده شده در فرد دوشنبه.

با توجه به دفتر میسوری وزیر امور خارجه 66,374 مردم درخواست کرده بود غیابی از مارس 6, اما یک سخنگوی این دفتر گفت: آن را نمی خواهد باید درک روشنی از چگونه بسیاری از بازگشت شده بود تا بعد از انتخابات.

آیداهو

در آیداهو اولیه داوطلبان باید برای پاسخگویی در 15 ٪ در آستانه کنگره در سطح منطقه و یا ایالت در نظر گرفته شود قابل دوام. مستقل و کارش رای دهندگان مجاز به شرکت در مقدماتی حزب دموکرات اما نمی تواند شرکت در جمهوریخواه اولیه. فرد در رای گیری اولیه در آیداهو فرار از 24 فوریه تا مارس 6.

در سال 2018 آیداهو تغییر از یک پارتی-اجرای حزبی به یک دولت-اجرای اولیه. آیداهو اجازه می دهد تا همان روز ثبت نام رای دهندگان در مراکز رای دهی مکان. ساندرز غالب بر کلینتون در وزارت امور خارجه در سال 2016.

داکوتای شمالی

داکوتای شمالی دارای یک ایستگاه اتش نشانی حزبی است که اساسا یک حزب-اجرای اولیه. این قفقاز باز هستند و هر کسی می تواند شرکت کنند. رای گیری از طریق پست صورت گرفت 20 ژانویه تا مارس 5. در قفقاز نامزدها باید با یک آستانه از 15% در سطح ایالت در نظر گرفته شود قابل دوام.

در سال 2016 ساندرز ضرب و شتم هیلاری کلینتون در وزارت امور خارجه, برنده دولت 18 نمایندگان. رای دهندگان آن نیز تا حد زیادی سفید و روستایی است.

نظرسنجی بستن بار و در دسترس نمایندگان

8 p. m. ET
می سی سی پی (36 متعهد نمایندگان)
میسوری (68 متعهد نمایندگان)

9 p. m. ET
میشیگان (125 متعهد نمایندگان)
*اکثر نظر سنجی ها در 8 p. m. و اما میشیگان است در دو زمان مناطق

10 p. m. ET
آیداهو (20 متعهد نمایندگان)
*منطقه 2 بسته در 10 p. m. منطقه 1 بسته در 11 p. m.

11 p. m. ET
داکوتای شمالی (14 متعهد نمایندگان)
*برخی از نظرسنجی ها در 8 p. m., اما داکوتای شمالی است که در دو زمان مناطق

واشنگتن (89 متعهد نمایندگان)
*رای گیری از طریق پست فقط و برگه های رای باید شهریور بعد از روز انتخابات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im