به بیان دیگر اگر شما در حال تماشای سوپر باول

San Francisco 49ers و Kansas City Chiefs صورت خاموش در سوپر باول LIV یکشنبه اما برای کسانی که ممکن است بخواهید به تماشای بازی بزرگ وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر.

چند نشان می دهد خواهد شد قسمت های جدید در سوپر باول, با توجه به راهنمای تلویزیون. کانال دیسکاوری خواهد شد قسمت های جدید از برهنه و ترس از 8 بعد از ظهر تا نیمه شب EST. پی اس خواهد شد قسمت جدید سیاسی docuseries سیرک در 8 p. m. و انیمیشن, سری کارتون ما رئیس جمهور در 8:30 p. m. سی ان ان خواهد شد قسمت جدید از اعدام داستان از 8 بعد از ظهر تا 11 p. m. HBO را نشان می دهد یک قسمت جدید از The Outsider در 9 p. m.

برای کسانی که به دنبال چیزی کمی بیشتر شایان ستایش حیوانات سیاره خواهد شد سالانه خود را توله سگ کاسه شروع 8 p. m. EST.

در دیگر شبکه های ABC, CBS و NBC را تمام خود را نشان می دهد اخبار شبانه از 6:30 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر 60 دقیقه خواهد هوا در CBS در 7 p. m. به دنبال NCIS و FBI. ABC ارائه خواهد شد یک ساعت دو بلوک از america’s Funniest Home Videos آغاز و در 7 p. m. به دنبال مخزن کوسه در 9 p. m. ان بی سی را نشان می دهد america’s Got Talent از 7 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر توسط الن بازی از بازی های.

برای بند ناف-برش و کسانی که به دنبال چیزی بر روی تقاضا جریان خدمات باید یک انتخاب گسترده ای از برنامه نویسی از جمله چندین سری جدید و فیلم و همچنین قسمت جدید از برخی از مورد علاقه تاسیس سری.

در Netflix, قسمت دوم از فصل نهایی از Bojack Horseman جریان است. دومین فصل از من یک قاتل و بعدی در مد نیز دارد. سری جدید و فیلم های اضافه شده به پلت فرم شامل: ترسناک-بازی واقعیت نشان می دهد Omniscentطبیعت-سری شب در زمینهیجان انگیز-سری غریبه, نروژی, درام, Ragnarok, تیلور سویفت مستند را از دست ندهید Americana, Vir Das’ کمدی ویژه برای هند و جرم و جنایت فیلم دشمنان نزدیک.

در Hulu فصل 2 از Aidy برایانت-بازیگران سریال کمدی تیز برای اولین بار در اوایل این هفته. کمدی-درام پررنگ نوع آن midseason برتر در اوایل این هفته.

دیزنی+ اضافه شده 2019 شیر شاه بازسازی در اوایل این هفته.

اگر شما در حال تماشای بازی آن را نیز یک زمان عالی برای گرفتن اسکار-فیلم—مراسم اعطای جوایز در راه است یک هفته بعد. مارتین اسکورسیزی کارگردانی جرم و جنایت, درام, The Irishman و Noah Baumbach آمدن از درام سن ازدواج داستان هر دو جریان در Netflix بکشد. مسابقه-درام فورد v. فراری, کوئنتین تارانتینو 60 هالیوود دوباره تصور Once Upon a Time in Hollywood, کره ای, هیجان انگیز انگل و تاد فیلیپ تیره ضدقهرمان درام بذله گو هستند همه در دسترس در آمازون است. Once Upon a Time…, انگل و بذله گو هستند و همچنین در دسترس در iTunes Vudu و Google Play.

Super Bowl
علامت های نمایش داده شده در اطراف FOX Sports ساحل جنوبی استودیو ترکیب در 28 ژانویه سال 2020 در میامی, ایالات متحده آمریکا. در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها را تماشا سوپر باول هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی دیگری به تماشای.
ادواردو MunozAlvarez/VIEWpress/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر