آنچه که ایالات متحده باید اعلام وضعیت اضطراری در میان شیوع کروناویروس

نیوزویک | No comments


Coronavirus in U.S.
شیوع نقشه داشبورد ایجاد شده توسط Dr. لورن گاردنر مدیر شرکت جانز هاپکینز مرکز سیستم های علم و مهندسی است که استفاده می شود برای پیگیری رمان coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 در طول یک جلسه از دانشگاه جانز هاپکینز در کاپیتول هیل در تاریخ 6 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.
ساموئل کروم/گتی

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در هشت ایالت اعلام وضعیت اضطراری به تلاش و مبارزه با ویروس.

رمان coronavirus کشف شد در ووهان چین در ماه دسامبر 2019 اما پس از گسترش به شش قاره و بیش از 100 کشور جهان است. با توجه به 8 مارس گزارش سازمان جهانی بهداشت (WHO) وجود دارد بیش از 100,000 موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 200 مورد در ایالات متحده در حالی که بیش از 3,800 فوت کرده اند از COVID-19 رسمی نام این بیماری قرارداد از جدید کروناویروس فشار است.

روز شنبه, ایتالیا اعلام کرد یک حرکت بی سابقه توسط quarantining حدود 16 میلیون نفر در سراسر 14 استان در تلاش برای مهار این ویروس. این کشور اروپایی است 7,375 تایید موارد بر اساس یک ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز در حالی که 366 نفر کشته شده اند. کره جنوبی و ایران نیز شیوع قابل توجهی را تجربه اما باید اعلام نشده در مقیاس بزرگ انزوا تلاش.

در ایالات متحده فرمانداران از چند متحده با شیوع قابل توجهی اعلام کرده اند متحده اضطراری اجازه می دهد برای سازمان های دولتی برای کمک به مبارزه با گسترش بیماری با دسترسی به تجهیزات لازم پزشکی, تمیز کردن لوازم و برای کمک به راه اندازی امکانات برای انجام آزمایشات ویروس.

در زیر هشت متحده که صادر وضعیت اضطراری مربوط به COVID-19.

نیویورک

به عنوان دولت امپراتوری ضربه شده است با سخت coronavirus فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام وضعیت اضطراری در مارس 7, در طول یک جلسه در ویروس.

“همانطور که ما همچنان به ارائه به روز رسانی ضروری و مردم را تشویق به عمل بر حقایق در coronavirus به جای اعتیاد به مواد مخدره من رسما انجام می شود اعلام شرایط اضطراری است که به ما می دهد قدرت های خاصی برای کمک به ادارات بهداشت محلی است که بسیار تاکید” کومو گفت: در جلسه. “به عنوان محلی ادارات بهداشت در ادامه به نظارت و قرنطینه مردم ما بیشتر تسریع خرید پروتکل به آنها را تمام ابزار مورد نیاز برای مهار این ویروس گسترش یافته است.”

در فرمانداری وب سایت این اطلاعات جنبه های مختلف است که وضعیت اضطراری اجازه می دهد تا از جمله تسریع تهیه لوازم تمیز کردن و تست لوازم, اجازه می دهد واجد شرایط حرفه ای دیگر از پزشکان و پرستاران برای انجام تست تسریع اجاره فضای آزمایشگاه و اجازه می دهد پرسنل اورژانس برای حمل و نقل بیماران به قرنطینه مکان های دیگر از بیمارستان.

همانطور که از دوشنبه, مارس 9 وجود دارد 142 تایید موارد coronavirus در ایالت نیویورک است.

کالیفرنیا

مانند نیویورک و کالیفرنیا دیده می شود تعداد زیادی از تایید coronavirus موارد جرقه فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به اعلام وضعیت اضطراری در مارس 4.

“ایالت کالیفرنیا است که استقرار هر سطح از دولت برای کمک به شناسایی موارد و آهسته گسترش این coronavirus” Newsom در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “این اورژانس اعلام خواهد شد کمک به دولت بیشتر آماده جوامع ما و ما سیستم مراقبت های بهداشتی در این رویداد آن را به طور گسترده تر.”

همانطور که از دوشنبه, مارس 9 وجود دارد حداقل 124 تایید موارد coronavirus در کالیفرنیا از جمله 22 نفر سرنشین شاهزاده بزرگ کشتی کروز. 71-سال-پیرمرد سوار کشتی شد و دولت در اولین گزارش, مرگ, مربوط به virus.

واشنگتن

واشنگتن فرماندار جی Inslee یکی از اولین متحده فرمانداران اعلام وضعیت اضطراری در پی گسترش این رمان coronavirus. مانند نیویورک این وضعیت اضطراری اجازه خواهد داد که سازمان های دولتی به استفاده از تمام منابع لازم برای آماده سازی و پاسخ به شیوع کروناویروس.

“این به ما اجازه خواهد داد برای به دست آوردن منابع ما نیاز” Inslee در بیانیه ای گفت. “این یک زمان را به عقل سلیم اقدامات برای اطمینان از سلامت و ایمنی از کسانی که زندگی در واشنگتن است.”

Inslee وضعیت اضطراری اعلام اومد فقط پس از دولت گزارش خود را در اعتراض به این ویروس. همانطور که از دوشنبه, مارس 9 وجود دارد حداقل 141 تایید موارد coronavirus و 19 مرگ و میر در ایالت واشنگتن.

فلوریدا

در مارس 7, فرماندار فلوریدا ران DeSantis اعلام سطح 2 وضعیت اضطراری که به دنبال اضطراری برای بهداشت عمومی در اعلامیه در تاریخ 1 مارس. بهداشت عمومی هشدار پس از دو COVID-19 مورد تایید شدند در دولت آفتاب; که تعداد پس از افزایش به 18. دو نفر فوت کرده اند در فلوریدا از ویروس.

“من به کارگردانی @FLSERT برای فعال کردن به سطح دوم برای اطمینان از فلوریدا است که تمام منابع لازم مشغول به ما پاسخ به #COVID-19. این مهم است که ما فعالانه هماهنگی همه منابع دولتی برای کاهش و حاوی #COVID-19,” DeSantis نوشت: اخیرا در یک صدای جیر جیر.

اورگان

یکشنبه, مارس 8, اورگان, فرماندار کیت براون اعلام وضعیت اضطراری پس از افزایش موارد تایید شده از coronavirus.

“من به مشورت با اورگان بهداشت اقتدار و من اعلام وضعیت اضطراری به مطمئن شوید که ما قادر به سرعت استقرار پرسنل و منابع لازم برای رسیدگی به کروناویروس در اورگان” براون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

وضعیت اضطراری در اورگان می آید فقط پس از یک گزارش افزایش در تایید موارد آوردن تعداد به 14.

یوتا

جمعه, مارس 6, یوتا, فرماندار گری هربرت اعلام وضعیت اضطراری شد و به دنبال آن دولت گزارش خود اولین مورد تایید شده از coronavirus.

“من فقط یک فرمان اجرایی را امضا اعلام وضعیت اضطراری برای کمک به یوتا آماده به صورت بالقوه تشخيص COVID-19. ما در یک حالت آمادگی #utahcovid19,” هربرت در حساب توییتر خود نوشت.

“ساخت این اعلامیه به سادگی باز می شود تا منابع برای Utahns و اجازه می دهد تا ما در دولت به تمرکز به طور جدی به عنوان ممکن است در حال آماده” هربرت اضافه شده در اضافی تصویری ارسال شده به توییتر.

با توجه به یوتا وزارت بهداشت, بیمار بوده است و در معرض ویروس در حالی که در روز های اخیر کروز روی Grand شاهزاده خانم.

مریلند

روز شنبه, مارس 5, مریلند, فرماندار لری هوگان اعلام وضعیت اضطراری پس از سه موارد COVID-19 تایید شد از طریق آزمایش.

“به منظور بسیج همه در دسترس منابع دولتی در پاسخ به این تهدید برای بهداشت عمومی من باید با صدور یک بیانیه اعلام وضعیت اضطراری در مریلند” هوگان در بیانیه ای گفت. “با این اعلامیه من رسما اجازه و کارگردانی مریلند وزارت بهداشت و مریلند سازمان مدیریت اضطراری به سطح شیب دار تا هماهنگی میان همه دولت ها و سازمان های محلی و فعال کردن آنها را به سرعت در مسیر هماهنگی با دولت ما و محلی بخش بهداشت و درمان اضطراری مدیریت تیم است.”

در مارس 8, Hogan ارسال یک tweet به گزارش مریلند تا به حال پنج مورد تأیید و همچنین 62 آزمایش منفی.

کنتاکی

فرماندار کنتاکی اندی Beshear اعلام وضعیت اضطراری در جمعه 6 مارس.

“در حالی که کلی تهدید به Kentuckians است هنوز هم کم ما به عنوان یک دولت در حال رفتن به هر اقدام لازم را برای حفاظت از مردم ما” Beshear در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “پس از حدود پنج دقیقه پیش, من در زمینه وضعیت اضطراری به طوری که ما می باید از هر ابزاری است که ما می تواند نیاز به پرداختن به این موضوع و در نهایت محافظت از مردم ما است.”

Beshear اعلام کرد: دولت خود را تایید اولین مورد از coronavirus.

همانطور که از دوشنبه, مارس 9 وجود دارد چهار مورد تأیید از coronavirus در کنتاکی. هفده نفر را آزمایش منفی برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>