آنچه ما می دانیم و نمی دانیم – در مورد ایمنی به کروناویروس

دانشمندان هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد ایمنی به کوروناویروس. سازمان بهداشت جهانی گفت: در حال حاضر نیست مدارک و شواهد برای اثبات مردم نمی توانند reinfected با ویروس — و حتی اگر آنها برخی از حفاظت پس از دوره نقاهت بعد از ویروس آن ناشناخته چه مدت است که ممکن است تاریخ و زمان آخرین. آزمایشگاه در حال کار بر روی توسعه یک واکسن اما از آن زمان خواهد بود.

دکتر باب Lahita یک استاد پزشکی در کالج پزشکی نیویورک و رئیس پزشکی در دانشگاه سنت جوزف مرکز پزشکی در نیوجرسی توضیح داد: در O’DONNELL جمعه آنچه پزشکان می دانم و نمی دانم در مورد ایمنی به COVID-19.

چگونه ایمنی کار می کند ؟

Lahita توصیف دو نوع پاسخ ایمنی بدن زمانی که بدن با یک ویروس آلوده: ذاتی و تطبیقی.

ذاتی پاسخ “نه خاص” به ویروس, Lahita گفت. “این نوع مانند بدن با مگس کش زدن تیم و حملات هر مهاجم است در این مورد COVID-19 ویروس,” او گفت:.

سپس “حدود سه تا پنج روز پس از این ویروس باعث می شود ظاهر آن, آن بر روی سطح آن پروتئین است که آن را متمایز از دیگر coronaviruses و ویروس های دیگر مانند آنفلوانزا است. این پروتئین تنظیم تطبیقی پاسخ ایمنی که بدان معنی است که سلول های خود را در بدن شما ایجاد آنتی بادی ها به ویروس و این پاسخ آنتی بادی باید خاص و بسیار حساس” Lahita گفت.

“این آنتی بادی ها به ویروس است که به نام آنتی بادی خنثی کننده, که بدان معنی است که طول می کشد تا ویروس ها و حملات آن و خنثی آن را,” او گفت:.

ما می تواند تبدیل به ایمنی به COVID-19?

در حالی که وجود دارد امید است که هنگامی که کسی COVID-19 آنها نمی توانید آن را دوباره Lahita گفت: پزشکان نمی دانم برای مطمئن شوید که اگر این مورد است. داشتن آنتی بادی به coronavirus ممکن است منظور ما از سیستم ایمنی بدن به آن, او گفت:.

“همه ما عادی سیستم ایمنی بدن آنتی بادی را به این ویروس و ما فرض است که ما می توانیم خنثی کردن ویروس پس از آن می آید را به ما بدن اما ما تا مطمئن شوید که ما نمی تواند reinfected بعد,” او گفت:.

Lahita با استفاده از ویروس آنفولانزا به عنوان مثال.

“ما سعی می کنیم به خنثی سازی آنتی بادی ها به ویروس آنفلوانزا اما ما می توانید دریافت کنید که دوباره,” او گفت:. “بنابراین ما نگرانی بزرگ و WHO سازمان بهداشت جهانی و نگرانی است که می تواند ما را در رسیدن به این عفونت ویروسی دوباره ؟ و پاسخ این است که ما به سادگی نمی دانم.”

Lahita نیز اشاره کرد که وجود دارد بسیاری از انواع coronaviruses بنابراین حتی اگر کسی دارای آنتی بادی علیه های مختلف coronavirus آن را نمی ممکن است محافظت در برابر COVID-19. آنتی بادی باید به طور خاص به این ویروس او توضیح داد.

نگرانی وجود دارد که می تواند وجود دارد تجدید حیات coronavirus در پاییزهمان راه سرماخوردگی و آنفولانزا می آیند و می روند, او گفت:.

ما را مجبور به دریافت سالانه coronavirus واکسن مانند واکسن?

عکس های آنفولانزا را داده و هر سال به دلیل آنفلوانزا ویروس جهش ژنتیکی.
 
“هر سال وجود دارد کمی متفاوت یک نوع ویروس است که می تواند آلوده ما” Lahita گفت: بنابراین واکسن آنفولانزا نیاز به تغییر بیش از حد. “ما می دانیم که در مورد آنفلوانزای A و ما می دانیم که در مورد آنفلوآنزا B, اما ما نیاز به افزایش است. ما تطبیقی سیستم ایمنی بدن می شود نشان داده شده است این ویروس را به ما ارائه با افزایش آنتی بادی خنثی.”
 
Lahita گفت که او انتظار دارد همان چیزی که اتفاق می افتد برای COVID-19.

“احتمالا ما در حال رفتن به بسته دو واکسن با هم به طوری که هنگامی که شما دریافت واکسن آنفولانزا در پاییز و زمستان شما همچنین می توانید خود را COVID-19 آنفولانزا شات هنگامی که این واکسن در دسترس است” او پیش بینی کرد.

چه گله ایمنی ؟

گله ایمنی است که “آنچه ما می خواهیم برای دیدن” Lahita گفت. “این بدان معناست که بیش از 70 درصد از جمعیت آلوده شده است و آنتی بادی است.”

یک بار به اندازه کافی بزرگ بسیاری از مردم هستند که سیستم ایمنی بدن به یک بیماری عفونی می توانید آن را به راحتی گسترش در جامعه است. Lahita گفت: ما را دیده اند گله ایمنی کار با سایر بیماری ها مانند فلج اطفال.
 
“که نمونه ای کامل از آنچه که ما می خواهم برای دیدن رفتن به جلو است که حفاظت از همه ما قرار داده و همه ما بازگشت به کار و همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت دوباره” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر