چه تغییر خواهد کرد به عنوان گلف بازگشایی پس از مستند?

آخرین چیست?

آخرین دولت بریتانیا تنظیم lockdown شرایط در حال حاضر مجوز باشگاه گلف در انگلستان به معرفی این fourball فرمت از دوشنبه, ژوئن 1, زمانی که چهار تا گلف بازان از چهار جداگانه خانوار می توانید بازی با هم در یک گروه واحد در حالی که حفظ اجتماعی فاصله پروتکل های.

گلف شده اند مجاز به باز کردن در انگلستان پس از چهار شنبه 13 مه در زمانی که بازیکن می تواند در بازی با اعضای همان خانواده و یا یک بازیکن دیگر از خانواده ارائه وجود دارد, اجتماعی فاصله گرفته است.

از ژوئن 1 threeballs و fourballs در حال حاضر ممکن است.

چگونه باشگاه های آماده ؟

بدیهی است که باشگاه خواهد بود و در مراحل مختلف آماده سازی خود را, اما اکثریت قریب به اتفاق را باید به دنبال مشاوره انگلستان گلف بدن حاکم برای تازه گلف در انگلستان فرستاده هفته گذشته است. این دستورالعمل تشکیل شد در یک ابتکار عمل مشترک با R&A, دیگر خانه های کارگری و صنعت بدن مانند greenskeeper و باشگاه مدیران انجمن.این شد که به دولت ارائه شده و احتمالا پذیرفته شده است.

چه پروتکل ها در محل ؟

Clubhouses خواهد بود بسته به غیر از دسترسی به توالت. کفش باید قرار داده در ماشین و یا از قبل. توپ را روی گوه بار باید در پیشبرد رزرو. پناهگاه با چنگک جمع کردن حذف خواهد شد و بازیکنان خواهد بود انتظار برای صاف کردن شن و ماسه در پناهگاه به عنوان adeptly که ممکن است با خود باشگاه است. این flagsticks باید در باقی می ماند, با نشانه های آنها گفت: آنها نباید لمس کرد. پوشش باید در سوراخ گلف به اطمینان حاصل شود که توپ سقوط به پایین از جام. سطل توپ-واشر و آب چشمه باید حذف شود و یا پوشش داده است. اجتماعی فاصله از دو متر باید مشاهده شده بین اعضای مختلف خانواده است. بازیکنان باید زودتر از 15 دقیقه قبل از خود توپ را روی گوه بار و ترک این باشگاه بلافاصله. Matchplay است مورد علاقه با strokeplay مسابقات مربوط به بازیکنان در گروه های مختلف اجتناب شود.

را رزرو سیستم علت مسائل ؟

آن را متفاوت از باشگاه به باشگاه. بسیاری از باشگاه ها عمل, رزرو, سیستم های, اما بسیاری از باشگاه ها نیست به خصوص خصوصی اعضای باشگاه که در آن عضو هستند عمدتا مورد استفاده برای تبدیل کردن هر زمان که آنها تصور گذشته از مسابقات باشگاه. در این دستورالعمل که ممکن نخواهد بود به این معنی که باشگاه بدون سیستم های کامپیوتری که تا به حال به کتاب توپ را روی گوه بار به صورت دستی از طریق تلفن.

خواهد منابع مالی کار می کند ؟

آن است که آنقدر یک موضوع را به صورت خصوصی اعضای, باشگاه, اما می تواند برای proprietal باشگاه است. آنها تکیه بیشتر بر روی بازدید کنندگان هزینه های سبز با بسیاری از دو برابر به عنوان سالن های عروسی. دوره های گلف در حال گران قیمت برای حفظ با greenskeeping کارکنان و مدیریت کارکنان نیز مورد نیاز است. وجود دارد مقدار زیادی از furloughing اما در حال حاضر آنها را به ارمغان آورد به اشتغال است. وجود دارد و اجتناب ناپذیر خواهد بود دوره ای که نزدیک به دلیل coronavirus.

چه وضعیت و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی?

اسکاتلند گلف اجازه داده شد به بازگشایی در مه 29 برای بازی انفرادی و یا دو توپ با یک عضو خانواده و یا یکی دیگر. ویلز دوره های بازگشایی مشابه در یک پایه و اساس در مارس 18 و ایرلند شمالی باشگاه در مارس 20.

هنگامی که حرفه ای گلف سر ؟

کره ای زنان تور سر در 14 ماه مه با KLPGA قهرمانی در نزدیکی سئول. PGA Tour در نظر دارد برای راه اندازی مجدد آن برنامه در ژوئن 11 با چارلز شواب چالش در فورت ورث تگزاس و قصد دارد تا 25 هفته پی در پی. این است که به وضوح وابسته به مشاوره و کسب اجازه از سلامتی نسبی و مقامات دولتی و تور شده است و روشن است که بدون ظرفیت برای انجام آزمایش های گسترده ای را از سر گرفت.

تور اروپایی از سر گرفته خواهد شد در ماه ژوئیه با یک نوسان’ از مسابقات بیش از شش ماه در انگلستان آغاز با اربابان انگلیسی در خانه در نزدیکی نیوکاسل افتتاحیه مسابقات در تاریخ 22 ژوئیه..

خانمها تور اروپا هنوز به اعلام زمانی که و که در آن ظهور خواهد کرد اگر چه این شرکت تحریم اویان کارشناسی ارشد در فرانسه و بریتانیا باز در رویال ترون با LPGA و آنها هر دو جوهر در ماه اوت با اسکاتلند بانوان باز در بین این سه هفته اجرا شود. بدیهی است این است که همه موضوع را تغییر دهید.

را طرفداران قادر به شرکت در مسابقات ؟

PGA Tour اعلام کرده است که چهار اول مسابقات برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته – حداقل. در حقیقت هیچ کس انتظار طرفداران مجاز به حضور در حوادث در آینده قابل پیش بینی.

وقتی که این رشته موکول ؟

این USPGA قهرمانی در حال حاضر با توجه به محل on Aug 6-9 در هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو در حالی که ما باز در بالدار پا نیویورک قرار داده شده است به 17-20 سپتامبر. با این قهرمانی باز برای لغو 2020, کارشناسی ارشد می شود در گذشته عمده از سال, از Nov 12-15.

خواهد جام رایدر را به عنوان برنامه ریزی شده است ؟

شده است وجود دارد هیچ تغییر تاریخ برای دوسالانه گرد و غبار در سوت زدن تنگه میشیگان – سپتامبر 25-27. امید است که طرفداران اجازه خواهد داشت در اما شده است وجود دارد در حال رشد صحبت از PGA آمریکا و اروپا و تور در صورتی که غیر ممکن است و سپس بازی را می توان بدون فن. این است که با وجود جمعیت بالای سه بازیکن – Rory McIlroy جان رحم و بروکس Koepka – همه بیان مخالفت خود به این مفهوم است.

شما خواهد شد بازگشت به زمین گلف به زودی ؟ به ما بگویید در بخش نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de