آنچه شما از دست رفته در اواخر شب: اندرسون کوپر می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘ربوده شده’ Coronavirus جلسات مطبوعاتی

این یک هفته جدید از اواخر شب و مورد علاقه ما میزبان هنوز فیلمبرداری از همینطور نوه ها از خانه های خود.

با بسیاری از کشورهای لگد زدن خود را در اولین مرحله از بازگشایی بیش از آخر هفته میزبان تا به حال مقدار زیادی به بحث در مورد خود را در خانه تک گویی در شب دوشنبه: از سواحل بازگشایی در فلوریدا به معترضان مبارزه علیه پناهگاه در محل قوانین در میانه کشنده, آسیایی, اورلئانز در حال کشف در واشنگتن دی سی برخی از مهمانان ویژه ساخته شده حضور در چند نشان می دهد برای به اشتراک گذاشتن دو سنت در مورد ایالات متحده امریکا وضعیت فعلی با کروناویروس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این موضوع بیش از حد.

بررسی برخی از لحظات standout از اواخر شب گذشته شب زیر.

The Late Show with Stephen Colbert

Anderson Cooper Says Trump 'Hijacked' Coronavirus Press Briefings
اندرسون کوپر در مراسم 13 سالانه CNN Heroes در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی در دسامبر 08, 2019 در شهر نیویورک است. کوپر به نظر می رسد در “اواخر نمایش” در مه 4, 2020.
J. کنتس/گتی تصویر

تازه از اولین آخر هفته به پدري جدید پدر و CNN لنگر اندرسون کوپر ساخته شده از یک وب سایت ظاهر در این اواخر نشان می دهد. او در گفتگو با میشل در مورد ورود به تصویب رسید پسرش وایات کوپر که تولد کوپر اعلام کرد در Instagram در روز پنج شنبه.

سپس آن را بر روی مسائل مهم تر مانند coronavirus و رسانه ها دسترسی به دقیق حقایق علمی در مورد این بیماری همه گیر. برای کوپر مطمئن کلبر که بسیاری از خبرنگاران انجام شد خود علت سعی و کوشش برای به دست آوردن حقایق مورد نیاز مردم است.

“این است که مرگ و زندگی است. این است که به عنوان جدی به آن می شود و از آن مهم تر از همیشه قبل از این که همه چیز درست و دقیق” کوپر گفت. “این یکی از دلایلی است که چرا من در نظر گرفتن زمان. خوشبختانه من می توانم برخی از خانه کار می کنند اما احساس می کنم مثل این است که یک زمان فوق العاده ای در این کسب و کار به عنوان یک خبرنگار و قادر به سعی کنید برای کمک به اطلاع رسانی به مردم و مردم به حقایق است.”

وی افزود: “در حال حاضر حقایق و علم و حقیقت این است که تفاوت بین مرگ و زندگی برای بسیاری از مردم است.”

اما اخبار لنگر آیا توجه داشته باشید که دقیق اطلاعات علمی مربوط به کروناویروس به نظر می رسید به او برای تبدیل شدن به سرکوب در حال حاضر که همه به روز رسانی در مورد ویروس بود که قریب از طریق کاخ سفید است.

“شما باید این coronavirus نیروی کار جلسات است که آغاز شده بله با معاون رئیس جمهور [مایک] پنس به طور مداوم—شما می دانید که شروع جمله با” در جهت از رئیس جمهور.’ او می دانست که بهتر است از خودش…همه چیز انجام شد و در این جهت از رئیس جمهور پس او می تواند باقی بماند در رئیس جمهور زینت های خوب. اما شما حداقل شنیده از دانشمندان” کوپر گفت. “و ناگهان رئیس جمهور متوجه شدم” من باید در این. این محبوب هستند و دانشمندان در حال گرفتن—شما می دانید که تعداد آنها در حال بالا رفتن است. مردم هستند و احترام به آنها است.’ او می خواهد برای دریافت در در آن و پس از او ربوده شده و این coronavirus نیروی کار جلسات.”

کوپر گفت: آن را دلسرد کننده برای دیدن که مقامات از مراکز کنترل بیماری و موسسه ملی بهداشت بودند دیگر گرفتن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات به طور مستقیم به مردم اشاره کرد که coronavirus جلسات مطبوعاتی در حال حاضر “تا حد زیادی به رئیس جمهور با استفاده از آن به عنوان یک مینی کمپین تجمع است.

“[تهمت] و گفتن چیزهایی که آشکارا نادرست و بازنویسی تاریخ در مورد دولت او در پی پاسخ به آن است. و در همان زمان دادن ساختگی اطلاعات پزشکی شما می دانید با این ایده از انجام مطالعات تزریق مردم با مواد ضد عفونی کننده. من منظور شما را نمی تواند که تا که یک رئیس جمهور ایالات متحده که در واقع نشان می دهد که, و فقط از آن فکر می کنم—الهه شعر و موسیقی با صدای بلند در مورد آن—و یک مقام دولتی به نوعی با سر اشاره کردن سر خود را و بگو: ما را امتحان کنید و پیدا کردن افراد مناسب برای آن و یا افرادی که می توانند شکل که.'”

کوپر افزود: “منظورم این است که شما ببینید رئیس جمهور صحبت کردن در مورد ‘آزاد میشیگان.’ چگونه در مورد رهایی دانشمندان اجازه CDC برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی از خود را هر روز یا موسسه ملی بهداشت ، فقط آزادسازی دانشمندان فقط به صحبت می کنند حقیقت است. علم ما را نجات دهد.”

Jimmy Kimmel Live

به عنوان اگر قتل اورلئانز و “خودکشی beachgoers” به اندازه کافی به نگرانی در مورد کیمل اعلام کرد که ما هنوز به نگرانی در مورد “lyin’ پادشاه” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه بازی هر دو طرف حصار در امور بازگشایی متحده است. با وجود بسیاری از مقامات بهداشت هشدار به مردم نیاز به ادامه پناه-در-محل مغلوب ساختن پیشی جستن “آماده است در راه بازگشت” و شروع برگزاری تجمعات انتخاباتی با توجه به کیمل.

“این چیزی است که در این مورد تمام شده است. سمت راست وجود دارد. او نتواند تظاهرات. او نیاز به خارج وجود دارد. او نیاز به تشویق می کردند” کیمل گفت. “این چیزی است که نگه می دارد او را به رفتن. او مانند یک کوسه. او را به نگه داشتن در حال حرکت است و او یک چکش برای سر است.”

نمایش روزانه با Trevor Noah

اگر چه نوح بود خوشحال به شنیدن این که coronavirus موارد در کاهش جایی که او در نیویورک زندگی می کند, او در بر داشت آن را بسیار نگران کننده برای یادگیری است که از دیگر مناطق کشور—به ویژه غرب و جنوب شد و شاهد افزایش.

“معلوم است که coronavirus زیادی مانند موسیقی برادوی. این شروع می شود در نیویورک و سپس در ماه بعد یک مقدار بدتر نسخه میآید تا در پیوریا” نوح شوخی. “و مثل من حتی نمی دانند که چگونه این میانه متحده در حال شکست در اجتماعی فاصله. کل دولت است که در حال حاضر اجتماعی فاصله. همه چیز را گسترش. شما رو به یک کامیون و رانندگی 70 مایل فقط برای آلوده کردن کسی. “من احساس یک بیت از یک عطسه آینده در عسل. ما باید سر تا به Andersons’ محل. این چیزی count.'”

اواخر شب میزبان فکر شیب در برخی ایالات این اواخر در این بازی فقط نشان داد که چگونه “مبارزه با کروناویروس در آمریکا بود و نه یک رویکرد واحد و یکپارچه.”

“من آن را دریافت کنید. آمریکا یک کشور بزرگ و یک کشور است که دوست دارد به استدلال می کنند. آن را سخت برای به دست آوردن همه در همان صفحه, شما می دانید ؟ نوح گفت. “فراموش coronavirus تصور کنید اگر آمریکا سعی برای سفارش پیتزا با هم. برخی از مردم می خواهم پر کردن. برخی از مردم می خواهم بدون پر کردن. برخی از مردم می گویند پیتزا جعل است و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد پرش در مثل, ‘فراموش کردن پیتزا. فقط تزریق خودتان را با مارینارا.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de