شهر محل زندگی در اینجا با لیسانسو درام را نمی خواهد طولانی برای شروع است. در فصل گذشته, شهر, تاریخ شده اند هیجان انگیز nervewracking و شیرین اما پیتر وبر فصل متفاوت است و دو موارد خاص از درام می تواند یک اثر ماندگار در این فصل با توجه به اسپویلر وبلاگ نویس واقعیت استیو.

اصلی تنش در دوشنبه شب قسمت را احاطه کرده ویکتوریا فولر. فولر یک 26 ساله پزشکی هرزه فروش از ساحل ویرجینیا, ویرجینیا که به تازگی ساخته شده در اخبار برای شرکت در یک “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” پوشاک, عکس برای مارلین ماهیگیری شرکت ما عشق Marlins. او دخالت منجر به جهان وطنی لغو فولر جلد مجله اهدا شد به او در گروه تاریخ در اوایل این فصل است.

فن مکالمات در حال حاضر شروع به سوال فولر رابطه با وبر به عنوان آنها ادعا می کنند او به نظر می رسد عاطفی ناتوان از ارتباط با لیسانس.

Peter and Victoria Bachelor
پیتر وبر و ویکتوریا فولر حضور در یک تاریخ در ‘کارشناسی است.’
فرانسیسکو روم/ABC

او در بیانیه ای رسمی عذرخواهی شنبه در رسانه های اجتماعی. “من می خواهم بگویم که من به صراحت رد باورهای سفید زندگی مهم جنبش و یا هر گونه تبلیغات است که پشتیبانی از نژاد پرستی از هر نوع” فولر گفت. “من می خواهم به طور خاص عذرخواهی از مردم از رنگ است که تحت تاثیر نژادپرستی روزانه. آن را هرگز قصد من برای اضافه کردن سوخت به نژادی آتش سوزی در این کشور است.

طرفداران ممکن است دلیل دیگری برای دوست نداشتن فولر روز پس از قسمت. فکری برای زادگاه تاریخ نشان می دهد یک زن رمز و راز مقابله با وبر در مورد یکی از شرکت کنندگان است. واقعیت استیو نشان داد این زن است Merissa پنس وبر دوست دختر سابق.

وبر در حال حاضر یک دختر به نظر می رسد در این فصل: هانا قهوه ای است. اخبار پنس به تحویل ممکن است حتی بیشتر چشمگیر تر از قهوه ای به یاد ماندنی و گریان مراسم با وبر در اولین قسمت. معلوم پنس می داند و کاملتر است برخی از اطلاعات در داخل در مورد شخصیت او.

پنس در حال حاضر نشان داد احساسات خود را در مورد فولر به ما هفتگی. “ما دوست شد وقتی که من رفت و برگشت از لس آنجلس حدود سه سال پیش” او توضیح داد. “ما اولین برخورد این بود که او به من گفت که او در حال رفتن به بریده بریده من لاستیک چون من حلق آویز کردن با یکی از سابق دوست پسر.”

وبر سابق ادعا کرد که او نگه داشته در حال اجرا به فولر و در نهایت آنها شد. وقتی کاملتر شد و دعوت برای پیوستن به کارشناسیگرچه پنس گفت: آن در او تقویت نفس به ارتفاعات جدید. “و از آن پس به من گفت: ما دوست مشترک من بود ‘من هرگز به اویختن با او دوباره. او را دیوانه” پنس گفت. “او به معنای واقعی کلمه هیچ احترامی برای کسی در اطراف او و من فقط نمی خواهم به ارتباط با آن است.”

واقعیت استیو ادعا پنس را یک گفتگو با وبر در مورد فولر شخصیت واقعی. به نظر می رسد به یک اثر توجه به دیگر بازی از این قسمت. وبر حتی نمی خواهد دیدار فولر خانواده قبل از او می فرستد و او را به خانه.

این بدان معنا نیست که فولر زمان در کارشناسی است هر چند. اخلال گران نشان می دهد فولر درخواست برای گفتگو با وبر در آن او تصمیم می گیرد به او خوش آمد بازگشت به رقابت. به جای Kelsey Weier ارسال خواهد شد و بعد از وبر ملاقات با خانواده اش.

وبر نهایی سه خواهد بود فولر مدیسون Prewett و هانا ان Sluss. وجود یک وطن مکالمه است که می تواند بازی را به وبر آخر.

اگر چه وجود ندارد رسمی اخلال گران برای این فصل لیسانس آخر برخی فکر می کنند Prewett ممکن است در نهایت با وبر. واقعیت استیو ادعا Prewett پدر نمی دهد وبر برکت و رحمت خود را به ازدواج Prewett ، این می تواند یک مشکل اگر وبر طرح پیشنهاد به Prewett.

یکی دیگر از نظریه نشان می دهد Prewett خواهد خود-از بین بردن قبل از آخر و ترک وبر دل شکسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im