وجود دارد می آید یک نقطه و در هر دوستی که چیزی را اشتباه می رود اختلافات بوجود می آیند طبع شعله ور شدن و besties سقوط خارج از سنکرون. آن اتفاق می افتد—هر کس نیست همیشه به همراه همه از زمان.

اما درست مثل آزمایش هایی که دوستداران تحمل و استدلال در میان اعضای خانواده درست عهد دوستی است که چگونه افراد درگیر بالاتر سنگی لحظات. شما می توانید پیدا کردن یک راه برای عذر خواهی هش کردن آن و بازگشت به دوران طلایی دوستی شما یک بار می دانست ؟

این یک مفهوم است که نا امنی در شخصیت عیسی (Issa Rae) و مولی (ایوان Kennedy) به احتمال زیاد باید در نظر بگیرید به عنوان سری HBO ادامه فصل چهارم آن است.

سایه مبادلات و مواد منفجره blowouts نیست خارجی به دوستان دیرین. زنان گود پشت دست نظرات به هر یک از دیگر از این سری عرضه در سال 2016 و در هر فصل آنها در مبارزه با بیش از یک چیز و یا شاید بدترین—تا کنون—در حال فصل 1 گرم ارز در ما خانواده جمع آوری کمک که در آن مولی متهم عیسی از بازی قربانی و قادر به ارتکاب به یک کار و یا به آن پسر لارنس (جی الیس). در ضمن عیسی بو مولی برای فاقد خود آگاهی و مسئولیت پذیری. (“شما غیر ممکن است لطفا!” عیسی بزند که در بورس که مولی پاسخ “ب***ثانیه شما حتی نمی سزاوار لارنس!”)

فصل بعد از فصل هر چند خانم ها همیشه مدیریت به آن صحبت کردن و پچ کردن دوستی خود را. اما در این فصل احساس می کند متفاوت است. برای یک چیز, کل فصل به نظر می رسد بازی کردن به عنوان یک فلاش بک; یکی از اولین چیزهایی که ما می بینیم در فصل چهارم والاتر است که عیسی بر روی نیمکت را در خانه در طول صحبت کردن در تلفن به کسی و گفت: او واقعا به نگه دارید تا با مولی کنه. بقیه فصل صورت می گیرد قبل از آن لحظه را نشان می دهد و ما بیش از یک دوره از ماه چگونه عیسی و مولی رو به آن نقطه.

اول آنها باید کمی تف زیر عیسی را بلوک میکسر در طول فصل برتر. پس از آن بوده است ارزان به ضرب گلوله پس از ارزان شات منفعل-تهاجمی نظر پس از منفعل-تهاجمی نظر. در تازه ترین قسمت Issa وثیقه خود را سالانه شکرگزاری پای سنت—مطمئن-آتش نشانه آن است که دوستی خود را در حال فروپاشی است.

“وجود دارد یک درس به عیسی و مولی را رابطه” showrunner Prentice پنی گفت نیوزویک از شکاف آشکار است که رانندگی دوستان از هم جدا.

“آنها می دانند که یکدیگر را به خوبی و به آنها شده است در اطراف هر یک از دیگر برای مدت طولانی,” او گفت:. “مثل کسی که تمام این خاطرات و تصاویر شما از خیلی وقت پیش است که اثرات خود را به واقعیت است. این یک تاریخچه جایی که آنها احساس می کنند همه چیز را می دانم در مورد شما و آنها اجازه ندهید که شما حرکت می کند. آنها هنوز هم شما را به چیزهایی که شما را هنگامی که شما جوان بودند به عنوان مخالف به دیدن که در آن شما می رویم.”

در حال حاضر در 30s خود را هر دو عیسی و مالی در حال تغییر از زنان و دختران جوان آنها استفاده می شود اما نه به رسمیت شناخته شده است شخصی که گام های دیگر در حال ساخت برای تبدیل شدن به یک بهتر ، اگر آنها مراقب دوستی خود را ممکن است تبدیل به چیزی بیش از یک حافظه است.

اتمام نیوزویک مصاحبه کامل با Prentice پنی زیر و گرفتن ناامن که آن را پخش در روزهای یکشنبه ساعت 10 شب HBO.

'Insecure' Showrunner Explains What's Really Going On With Issa and Molly
(L-R) عیسی Rae و ایوان Orgji به نظر می رسد در “نا امن.” فصل 4 از سری HBO به نمایش در آوریل 12, سال 2020 است.
Merie W. والاس/HBO

این تقریبا دو سال پس از نا امنی را در 3 فصل آخر پخش شد. چگونه آن را برگشت هم با هر کس برای فصل 4?

عالی بود. ما [سه فصل اول از] نشان می دهد دو سال در یک ردیف پشت به پشت به پشت و بدیهی است که ما هیجان زده در مورد آن است. اما ما متوجه شد که به معنای عیسی [Rae نشان می دهد خالق] و من کار بر روی نشان می دهد تقریبا در هر ماه از سال است. حتی در حال حاضر ما هنوز در حال اتمام و رنگ آمیزی و در آخرین لحظه صدای یادداشت ها. بنابراین ما واقعا نمی توانید زمان زیادی خاموش نشان می دهد که بسیاری از افراد دیگر دریافت کنید. این بود شروع به را—و نه لزوما یک مشکل تلفات اما خلاق—تلفات در زندگی ما است.

ما هرگز می خواهم به نشان می دهد به احساس کهنه و یا مثل ما در حال تکرار خودمان. و ما همچنین می خواستم برای انجام دیگر چیزهای خلاقانه. من رفتم مستقیم اولین فیلم [Netflix بکشد Uncorked]. عیسی می خواست به عمل در فیلم های دیگر. بنابراین ما در زمان استراحت و من فکر می کنم که واقعا کمک کرد شارژ همه ما خلاقیت زیرا ما آمد تا با نشان دادن هیجان خیلی بیشتر و ایده های. ما عاشق کار کردن با هم و من فکر می کنم آن ما را در درک نشان می دهد و حتی بیشتر.

آن را واقعا به نظر می رسد مانند عیسی است که بلوغ و تلاش برای غلبه بر ناامنی در این فصل اما به نظر می رسد که ایجاد یک مشکل برای مولی. این تغییر در دوستی خود را چیزی است که شما بچه ها همیشه در ذهن برای نشان دادن ؟

آن چیزی که ما در مورد صحبت کردیم. ما همیشه در تلاش برای کشف کردن—بر اساس که در آن شخصیت “شده است و چه شخصیت های’ انجام می شود—چیزی که آنها انجام می شود در حال حاضر. چه نسخه ای از جایی که آنها خواهد بود ؟ به طوری که چیزی است که ما همیشه در حال برگزاری است. چگونه این شخصیت ها بود در حال حاضر در این زمان در زندگی ؟ مردم در زندگی خود را برای یک دلیل و یک فصل یا یک عمر ؟ ما سعی می کنیم به نوعی پاسخ است که در این سال از نظر شخصیت ما را با جایی که آنها در حال رهبری در زندگی است. این کسی که من نیاز به دانستن در 30s? این کسی که من نیاز به در اطراف برای یک دلیل ؟ یا آیا من نیاز به یادگیری یک درس و من به آنها نیاز ندارد کنه ؟ این چیزی است که ما همیشه می خواستم برای کشف.

آیا شما ریشه برای آن دو به گذشته مسائل خود را?

من شخصا ریشه برای نشان دادن به همیشه صادق باشید. هر راه که است این چیزی است که من در مورد مراقبت. من در مورد مراقبت از نوشتن کاراکتر به صداقت. من واقعا هرگز به نگرانی در مورد داشتن یک پایان خوش—برای من که واقعا هرگز نقطه. من می خواهم به تماشای شخصیت در یک راستگو در مورد سفر خود را. نشان می دهد نمی خواهید برای رفتن برای همیشه. ما در حال رفتن هرگز برای دریافت پاسخ به تمام سوالات ما. یک پایان خوش برای عیسی و یا یک پایان خوش برای مولی—هر “پایان خوش” است—من فکر می کنم از آن خواهد شد راستگو به نا امنی. ما هرگز به انجام هر کاری است که مردم را دقیقا و کاملا خوشحال با وقتی که زمان می آید. ما فقط باید راستگو و صادق است.

من عاشق جی الیس اما لارنس به معنای واقعی کلمه می سوزاند مرا. چگونه ما هنوز هم در برخورد با او و عیسی و خود را در ظروف سرباز یا مسافر بعد از این همه وقت ؟

آنچه آنها در حال رفتن را از طریق در حال حاضر ؟ [می خندد]

آن را فقط به نظر می رسد مانند وجود دارد برخی از بزرگتر کرسی چیز دم با تمام این Condola [که توسط کریستینا Elmore] وضعیت. او را نگه می دارد تا پایان در عیسی مدار پس از ما در حال حاضر ما رو بسته. چرا او مانند طولانی?

یکی از جنبه های جالب ما نشان می دهد که حتی اگر شما بچه ها دیده می شود نشان می دهد در یک سال و بعضی از تغییرات در جهان نشان می دهد به طور کلی آن را فقط مانند یک سال است. زمانی که این سریال شروع عیسی تبدیل شد 29 و هنگامی که در فصل 3 به پایان رسید او تبدیل شد 30. بنابراین حتی اگر مخاطبان شده اند با این شخصیت در حالی که در ما شخصیت های جهان بوده است سال است. در برخی از راه ما باید وفادار به آن و عمل نمی کند مثل این چهار سال که [Issa و لارنس] شکسته شده است حتی اگر برای مخاطبان آن بوده است که ،

که یکی از سخت چیزهایی است که ما باید به آن وفادار و درست. آنها با هم به مدت پنج سال—که آنچه عیسی می گوید: در [فصل 4] برتر. بنابراین اگر شما با کسی که برای پنج سال و شما شکسته برای یک سال, آره که فرد فقط از نوع شما هنوز هم بخشی از جهان خود را. لارنس دوستان با درک [وید Allain-مارکوس] و عیسی دوستان با تیفانی [آماندا مهر و موم]. آنها در حال رفتن برای عبور از مسیرهای. که فقط یک چیز است که رفتن به اتفاق می افتد.

اینها چیزهایی است که اغلب نا امید کردن مردم در مورد تلویزیون وقتی که می آید به رفتارهای ما نمایشگاه خودمان. ما سعی می کنیم به نوشتن به آن. این شخصیت ایدهآل نیست. بسیاری از اوقات مردم می خواهند شخصیت به انجام همه چیز آنها نمی خواهد خود را انجام دهد چرا که ما نمی خواهیم به خودمان را در برخی از راه در آن موقعیت. ما در حال تماشای آن است و آن را مانند, “اوه, من همان کار را انجام دهد. که باعث می شود من دیوانه.” شما در حال تماشای آن بسیار صادقانه تر راه از زمانی که شما به تماشای زندگی خود را.

جالب است چون شما و عیسی تبدیل شده اند بسیار موفق از نشان می دهد و در عین حال شما هنوز هم در برخورد با شخصیت های که بر خلاف خودتان واقعا مبارزه با بزرگسالی است.

بین همه ما شرایط—عیسی دوستان و روابط دوستان و روابط همه نویسندگان ما وجود دارد مقدار زیادی به جلو و از آن الهام بخش عیسی و مولی است موارد برای اطمینان حاصل کنید.

چگونه می توانم به شما ماندن پس از ایجاد چیزی است که تا به حال چنین تاثیر در فرهنگ پاپ?

فرصت ها مثل این لازم نیست هر روز می آیند و ما واقعا مثل یک خانواده است. این سفر ما شده ایم در این است که واقعا مانند یک لحظه خاص در زمان و شما می دانید که هرگز لحظات مانند این در حال رفتن به پاپ تا دوباره. بنابراین من می دانم که زمانی که آن را دور می رود آن می رود. زمانی که ما شروع به کار بر روی نشان می دهد هدف ما — به خوبی برای من بود که همیشه به خوبی کار می کنند. و من تنها مراقبت در این نقطه در زندگی حرفه ای من به خوبی کار می کنند.

من در مورد مراقبت از راه من را اشغال فضا—این که آیا من آن را نوشتن, ویرایش, آن, آیا من تولید آن و یا فقط به برخی از یادداشت ها—من فقط می خواهم به متصل می شود و در اطراف افرادی که واقعا, خوب, باحال, جالب و ابتکاری چیز است. شده است که تمرکز من. من فقط می خواهم به نگه داشتن چیزهای خوب و من مقدار زیادی از خانواده و دوستان است که مرا به راه دارند.

چقدر دیگر آیا شما می خواهید نشان می دهد برای رفتن ؟

ما واقعا در مورد آن صحبت کردیم. ما می دانیم که ما هرگز نمی خواهم از موعد ما خوش آمدید. هر زمان که ما احساس می کنیم مثل ما گفته ایم ما خواهید بود. اما ما لازم نیست که تعدادی [فصل] در ذهن است.

این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده به خاطر وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de