آنچه واقعا اتفاق می افتد با شهر نیویورک روز سنت پاتریک رژه ؟ برگزارکنندگان لغو بیش از Coronavirus

نیوزویک | No comments

نیویورک اعلام کرده است که لغو رژه سنت پاتریک پیش از آن برنامه ریزی مسیر در منهتن برای 17 مارس است. اگر چه جشن جشن لغو شده است رژه دهندگان در حال تلاش برای برنامه ریزی مجدد این رویداد سالانه برای تاریخ بعد.

در اصل برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه را روز سنت پاتریک رژه بود و انتظار می رود به خارج کردن هزاران نفر از نیروهای جدید است. اما به دلیل نگرانی از شیوع بسیاری از مناطق را ممنوع اجتماعات بزرگ است که می تواند ساکنان و گردشگران بیشتر مستعد ابتلا. در مجموع 2 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به سفر به منهتن برای این رویداد.

در مارس 11, شهرستان Councilwoman Carlina ریورا گفت: نیویورک پست رژه لغو شده بود. که بعد از ظهر حساب رسمی توییتر از روز سنت پاتریک رژه توییتی “در این نقطه در زمان خلاف این رسانه و رسانه های اجتماعی هیچ تصمیم گیری شده است به لغو نیویورک St patrick’s Day Parade. لطفا به ادامه این صفحه را بررسی کنید برای به روز رسانی.”

اما 10:30 بعد از ظهر اعلام شد که رژه لغو شد.

قبلا فرماندار اندرو کومو گفت که تصمیم آگاهانه بر اساس توصیه های کارشناسان بهداشت; با توجه به آسوشیتد پرس.

در کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در وزارت امور خارجه کنگره کومو مشترک افکار خود را در لغو این رژه “چرا شما در معرض خطر آوردن هزاران نفر از مردم با هم در دانستن این است که ویروس آن به راحتی ارتباط برقرار?”

St. Patrick's Day Parade
کوئینز نیویورک – مارس 7: 45 سالانه Queens County سنت پاتریک رژه پیاده روی پایین نیوپورت خیابان در 7 مارس سال 2020 در Rockaway محله کوئینز نیویورک. منطقه است خانه را به درصد بالایی از پلیس و آتش و بهداشت کارگران ایرلندی تبار و رژه به طور سنتی به رسمی شروع از شهر نیویورک مبارزات انتخاباتی بهار فصل برای سیاستمداران محلی. (عکس از اندرو لیختن اشتاین/Corbis از طریق گتی ایماژ)
اندرو لیختن اشتاین/Corbis/گتی

گفت: به طور انحصاری به ایرلندی صدای روزنامه خواهر انتشار به IrishCentralیک منبع ناشناس از نیویورک رژه ذکر شده قصد دارد به برنامه ریزی مجدد برای مدتی بعد در سال 2020 است.

نیویورک رژه منبع گفت: “به جای به تعویق انداختن لغو است چه در حال صحبت کردن در مورد.”

این منبع ادامه داد: “این رژه است چنین نهاد و چنین سابقه و همه درگیر می داند که.”

در رژه سایت رسمی رژه رئیس شان لین اظهار داشت: “NYC روز سنت پاتریک رژه برگزار شده است هر سال از سال 1762.”

لین افزود: “ما توصیه می کنیم چک کردن خود را با محلی مقامات بهداشت, دولت, و, که در آن مناسب پزشک شخصی خود را برای راهنمایی.”

در مارس 9, شهردار, بیل د Blasio منتشر شد و یک ویدیو آنلاین خود را به تازگی برگزار شد کنفرانس مطبوعاتی. نیویورک شهر شهردار توضیح داد که چه باعث لغو رژه “آن می آید و به توانايی انتقال.”

“ما انتقال در صفحه اصلی به عنوان پیشرو عنصر و انتقال از افرادی که تا به حال نزدیک نزدیکی فیزیکی. به آن نیاز دارد که ارتباط مستقیم” ذکر شهردار de Blasio. “آن را نمی کند به طور کامل مناسب برای انصراف از حوادث بزرگ است. در حال حاضر ما در حال رفتن به سازمان دیده بان است که روز به روز ساعت به ساعت. در یک نقطه خاص ما ممکن است می گویند ” این شماره ها گفتن ما چیزی متفاوت است.'”

برگزارکنندگان پشت NYC St. patrick’s Day parade باید بلافاصله در پاسخ به رادیو فردا برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>