به عنوان coronavirus را تهدید می کند ظرفیت ملت بيمارستان دفاع تولید عمل می کنند به نظر می رسد آرمان در روزانه Coronavirus وظیفه نیروی کنفرانس های مطبوعاتی در کاخ سفید در بحث نشان می دهد و در سالن کنگره است. رئیس جمهور اعلام کرده است او می تواند با استناد به قانون اما می گوید که او نمی خواهید به استفاده از آن. “مفهوم ملی کسب و کار ما است و نه یک مفهوم خوب,” او گفت: هفته گذشته است.

دموکرات ها شده است درخواست از رئیس جمهور برای اعمال قانون بلافاصله به خصوص برای مقابله با کمبود تجهیزات مهم مانند ماسک محافظ و هواکش.

بنابراین آنچه در آن است و چگونه است و یا نیست آن استفاده می شود ؟

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

چه دفاع تولید عمل می کنند ؟

دفاع تولید عمل می کنند و یا DPA به تصویب رسید در سال 1950 تحت پرزیدنت هری ترومن در واکنش به جنگ کره و آن را به معنای شد مطمئن شوید که این کشور تا به حال تجهیزات نظامی و منابع آن مورد نیاز است.

قانون اجازه رئیس جمهور به نیاز شرکت ها به ثبت قرارداد و یا پر کردن سفارشات برای محصولات مورد نیاز برای ملت دفاع. آن را نیز اجازه می دهد تا رئیس جمهور مطمئن شوید که قیمت سنگ آهن در بازار نمی کند رخ می دهد و رئیس جمهور آزادی برای تشویق گسترش تولید با وام و, خرید تعهدات, به عنوان مثال.

پس از آن تصویب تعریف دفاع ملی نیاز دارد گسترش یافته است. در این حال انجام اضطراری ملی رئیس جمهور می تواند با استفاده از قانون به منظور شرکت به تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی و لوازم به خصوص پنکه ماسک و ماسک است که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در بسیاری از بیمارستان ها.

دفاع تولید عمل استفاده می شود به صورت دوره ای در طول جنگ سرد به افزایش تولید از دفاع لوازم. در اوایل سال 2001 رئیس جمهور بیل کلینتون و جورج بوش هر دو استفاده می شود, آن را به مطمئن شوید که شرکت های باربری تحویل تجهیزات گاز طبیعی و تجهیزات الکتریکی به کالیفرنیا بود که در وسط یک بحران انرژی.

در سال 2003 بوش دستور اولویت بندی تامین گیرنده های GPS به پرسنل نظامی در عراق است. و رئیس جمهور اوباما با استفاده از DPA به سرعت در مسیر توسعه برخی از تکنولوژی بالا محصولات دفاعی او لازم تلقی می شود.

است که با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تولید عمل می کنند ؟

بعد از اصرار از کارشناسان خارج از دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان رئیس جمهور چهارشنبه اعلام کرد که او را به استناد دفاع تولید عمل “فقط در مورد ما به آن نیاز دارند.” بعد از چهارشنبه در کاخ سفید تایید کرد که رئیس جمهور بود در واقع به استناد قانون است.

“به ما اطمینان حاصل شود که سیستم بهداشت و درمان است که قادر به افزایش ظرفیت و قابلیت برای پاسخ به گسترش COVID-19 بحرانی است که همه سلامت و پزشکی, منابع مورد نیاز برای پاسخ به گسترش COVID-19 به درستی توزیع شده به ملت را به سیستم بهداشت و درمان و دیگران که به آنها نیاز دارید در این زمان” فرمان اجرایی رئيس جمهور با استناد به DPA گفت.

اما این پیام در دفاع از تولید عمل مخلوط شده اند. آقای ترامپ شده است مردد به ماشه در قانون و قرار دادن آن را به استفاده از گفته او تنها مستقیم از شرکت تولید تجهیزات لازم در صورتی که مورد نیاز و در مقایسه با استفاده از قانون به “ملی” حتی به عنوان فرمانداران می خواهیم او را برای پیاده سازی DPA.

“این واقعیت که من آن را امضا آن را در اثر” آقای ترامپ گفت. “اما شما می دانید که ما یک کشور نه بر اساس ملی کسب و کار ما. تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا از آنها بپرسید که چگونه ملی کسب و کار خود کار می کنند ؟ نه بیش از حد خوب است.”

در صبح روز یکشنبه سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor تایید به سی ان ان جیک Tapper که رئیس جمهور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به کارگردانی و شرکت های تولید لوازم مورد نیاز مانند n95 ماسک هواکش و ماسک. پرسید: اگر دولت در عین حال دستور داد هر شرکت برای انجام این کار Gaynor پاسخ داد: “ما هنوز رتبهدهی نشده است.”

رئیس جمهور هنوز به طور مختصر به همین دلیل او نیست و با استفاده از اقتدار کامل تحت قانون حتی به عنوان برخی از رئيس جمهور متحدان اصرار او را به استفاده از آن را به مطمئن شوید که این کشور دارای تجهیزات آن نیاز دارد. این امر به احتمال زیاد به شرکت های هفته اگر نه دیگر به سطح شیب دار بالا لازم است تولید از جمله تجهیزات و تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده بالا رفتن سرسام آور است.

ایالات متحده حداقل 35,530 تایید موارد به عنوان 12:30 p. m. روز شنبه, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. یک هفته پیش که تعداد 6,400.

هنوز هم دولت در حال کار بر روی ارسال تجهیزات لازم پزشکی به سخت ترین ضربه متحده مانند نیویورک و واشنگتن و شرکت های خصوصی در حال افزایش. Honeywell, مثلا در حال گسترش عملیات خود را در رود آیلند برای تولید بیشتر N95 ماسک.

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت که ایالات متحده آمریکا است که به صورت داوطلبانه در حال حاضر “دیدن بزرگترین بسیج پایه صنعتی پس از جنگ جهانی دوم.”

“دفاع تولید قانون در این زمینه دارای دو عملکرد اصلی است,” ناوارو به خبرنگاران گفت: در طول یک Coronavirus نیروی کار جلسه روز یکشنبه. “یکی این است که بسیج از پایه های صنعتی – در این مورد بهداشت صنعتی پایه. و از سوی دیگر تخصیص منابع هر دو از زنجیره عرضه به تولید کنندگان و تولید کنندگان به کاربران نهایی از جمله متخصصان مراقبت های بهداشتی. در حال حاضر آنچه که ما شاهد آن هستیم صرفا به صورت داوطلبانه و بر اساس رهبری از این دولت ما شاهد بزرگترین بسیج پایه صنعتی پس از جنگ جهانی دوم.”

ساده تدارکات

در همین حال رئیس جمهور خواسته است تا فرمانداران سعی کنید برای دریافت تجهیزات لازم پزشکی خود را برای اولین بارو استدلال برای استناد DPA به بازی می آید در اینجا بیش از حد به ویژه در آن اولویت ها و تخصیص قدرت.

“فرمانداران قرار است به انجام بسیاری از این کار و انجام می دهند بسیاری از این کار” رئيس جمهور گفت: پنج شنبه. “دولت فدرال قرار نیست به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل, شما می دانید, ما از حمل و نقل کارمند. فرمانداران قرار دارد که با تست فرمانداران هستند و قرار است به انجام آن است.”

اما فرمانداران مانند ماساچوست’ چارلی بیکر با اشاره به این رئیس جمهور است که آنها در حال رقابت در برابر دولت فدرال دستورات مورد نیاز تجهیزات پزشکی. بیکر گفت: رئیس جمهور دولت خود را از دست داده است در چندین سفارشات بزرگ به فدرال. رئیس جمهور گفت: بعد از آن دولت فدرال کار می کنند برای اطمینان متحده را از دست ندهید به دولت فدرال است.

فرمانداران تحت فشار بوده اند رئیس جمهور به استناد DPA به دلایل فراتر از افزایش تولید به عنوان بیکر, فرماندار نیویورک اندرو کومو و فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر باید تمام ذکر شده است. آنها به دنبال کمک در قیمت درآوردن و ساده فرآیند توزیع.

“من در رقابت با کشورهای دیگر. من مناقصه تا کشورهای دیگر در قیمت” کومو روز دوشنبه گفت و توضیح داد که چگونه تولید کنندگان در قیمت گذاری محصولات خود را. “کالیفرنیا آنها را ارائه می دهد $4. و آنها می گویند “خوب کالیفرنیا ارائه us $4′ و من را $5. دولت دیگر ارائه می دهد 6 دلار.”

در ان بی سی نیوز’ “نمایش امروز” پریتزکر شکایت دوشنبه که “در یک مورد ما در حال رقابت برای به هواکش با FEMA و دولت فدرال پس از ایلینوی است مناقصه برای هواکش در برابر دولت فدرال است.” او گفت: “دولت فدرال نیاز به گفتن به تمام شرکت ها در ایالات متحده است که برای تولید این محصولات است که آنها در حال رفتن به خرید همه آنها را با هم توزیع آنها در سراسر ایالات متحده است.” DPA او استدلال “اجازه می دهد تا دولت فدرال به یک خریدار برای همه, برای پایین آوردن قیمت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de