هنگامی که محرک چک سپرده شده به بانک حساب ؟ آنچه شما باید بدانید


Stimulus
استیون Mnuchin دبیر از وزارت خزانه داری که مسئول نظارت بر نمایندگان گفته است که بسیاری از آمریکایی واجد شرایط باید انتظار برای دریافت محرک پرداخت در هفته های آینده.
JJ Gouin/گتی

سرویس درآمد داخلی است که انتظار می رود برای شروع پردازش محرک پرداخت پنج شنبه و مالیات دهندگان واجد شرایط می توانند انتظار برای دریافت سپرده به عنوان به زودی به عنوان اوایل هفته آینده این سازمان گفت: عصر ایران.

با توجه به داخلی IRS یادداشت به دست آمده توسط واشنگتن پستمالیاتی سازمان برنامه ریزی “برای تولید چک های الکترونیکی” امروز هر چند آن را ظاهرا چند روز قبل از آن پرداخت منعکس شده در مانده حساب. چک بخشی اخیر 2 تریلیون دلار امداد بسته طراحی شده برای تحریک اقتصاد است که متوقف شده در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

مستقیم سپرده فوری ترین روش استفاده می شود برای مالیات دهندگان که اطلاعات بانکی IRS در فایل. با توجه به IRS آمار 82 درصد از مالیات دهندگان دریافت بازپرداخت از طریق واریز مستقیم در 2019.

با این حال, این هنوز هم برگ های ده ها میلیون از مالیات دهندگان که اطلاعات بانکی است که به آسانی در دسترس IRS بدون مصلحت امداد است که کنگره در نظر گرفته شده.

محرک پولی را آغاز و با 1200 $در بررسی فردی filers درآمد تا $75,000 و $2,400 بررسی برای زوج های متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک که درآمد تا $150,000. فراتر از این آستانه پرداخت خواهد شد به تدریج کاهش می یابد تا زمانی که آنها در حال از رده خارج در $99,000 سطح برای افراد و $198,000 سطح برای زوج های بدون فرزند.

اضافی پرداخت تا $500 صادر خواهد شد برای filers با کودکان واجد شرایط.

IRS می گوید آن است که در حال توسعه یک پورتال برای مالیات دهندگان به سرعت ارائه این سازمان با پرداخت مستقیم اطلاعات برای filers که به طور سنتی خود را دریافت بازپرداخت از طریق بررسی برای کمک به تسهیل پرداخت.

استیون Mnuchin دبیر از وزارت خزانه داری که مسئول نظارت بر نمایندگان گفته است که بسیاری از آمریکایی واجد شرایط باید انتظار برای دریافت محرک پرداخت در هفته های آینده.

در این پست گزارش نشان می دهد که فیزیکی چک ممکن است تولید نمی شود تا پایان مارس و آن را می تواند تا ماه سپتامبر برای بسیاری از کسانی که پرداخت به وارد در پست الکترونیکی. با توجه به طرح مقاله بررسی آمریکایی ها با بالاترین درآمد را دریافت اولویت با بقیه پرداخت که از طریق پست در یک مبهوت اساس.

در مصاحبه ای در اواخر ماه مارس Mnuchin گفت: “شماره یک هدف در حال حاضر ارائه به کارگران آمریکا و شرکت های آمریکایی پول مورد نیاز قرار داده است که این اقتصاد در یک موقعیت که در آن می شود از طریق بعد از هشت تا 10 هفته.”

مراقبت عمل گسترده بسته محرک اقتصادی که مجاز پرداخت توسط ثالث COVID-19 امداد لایحه توسط کنگره به تصویب رسید. در اوایل ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا مقدماتی بسته امداد برای کمک به تقویت مدیریت سلامت عمومی پاسخ.

یک دوم اندازه گیری ارائه شده به صورت اجباری پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در شرکت های با کمتر از 500 کارمند هر چند انواع معافیت ترک سهم کارگران آمریکایی که ممکن است لذت بردن از این قانون مزایای در حدود 25 درصد در اکثر, با توجه به اداره آمار نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de