زمانی که سالن های زیبایی بازگشایی فردا چه خواهد شد دستورالعمل ها و محدودیت بود ؟

دولت اعلام کرده است که زیبایی خدمات از جمله آرایش ناخن و مانیکور و ماساژ بدن اجازه خواهد داشت به سر از روز شنبه 13 جولای. این درمان شامل لمس کردن صورت – مانند لوله و ابرو نخ – هنوز تحت محدودیت.

وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز پنج شنبه 9 تیر “داشتن اجازه آرایشگری برای بازگشایی, آرایشگران, tattooists چشمه های معدنی سالن های برنزه و دیگر تماس نزدیک خدمات در حال حاضر می توانید انجام همان, من با خوشحالی به می گویند, از شنبه.”

“البته که خواهد شد به برخی از محدودیت در خصوص در معرض خطر خدمات” او می افزاید.

اخبار خواهد آمد به عنوان یک تسکین بسیاری زیبایی حرفه ای بالا و پایین کشور که در حال آماده شدن برای بازگشایی کسب و کار خود را برای هفته ها.

آن اعلام شد بوریس جانسون در یک جلسه توجیهی در روز سه شنبه 23 ژوئن آرایشگری که می تواند بازگشایی, اما نمی, ناخن, میله, سالن های زیبایی و یا چشمه های معدنی. سالن زیبایی شده مجاز به بازگشایی زودتر آن را به عنوان باور آن سخت تر خواهد بود برای کاهش خطر انتقال. آقای جانسون قبلا گفت: “ما همچنین قصد اجازه می دهد برخی دیگر از تماس نزدیک خدمات مانند ناخن میله برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم; هنگامی که ما اعتماد به نفس آنها می تواند در یک راه امن است.”

پس از نخست وزیری در بیانیه های قبلی یک منبع از وزارت تجارت انرژی و صنعت استراتژی (BEIS) گفت: “نخست وزیر تنها گفت آرایشگری از 4 جولای. هر چیز دیگری بسته است تا زمانی که دولت نه فرد تعیین می کند آن را بی خطر است برای آنها را به بازگشایی شده است.”

خبر از بسته شدن طولانی مدت به عنوان یک شوک به بسیاری از سالن های زیبایی صاحبان که در حال آماده شدن برای باز کردن درهای خود را از 4 جولای همراه با آرایشگری – و با تاریخ پیشنهادی برای بازگشایی در زمان آنها مجبور به نگه داشتن کسب و کار خود را بسته است.

صحبت به تلگراف قبلا در مورد تاخیر در افتتاح سالن های زیبایی, Millie کندال, مدیر اجرایی, انگلیسی, زیبایی شورا گفت: “من نا امید با این خبر. این عجیب و غریب به من به عنوان ناخن و زیبایی هستند بنابراین بهداشت و ایمنی آگاه است. آنها احتمالا بیشتر آماده تر از هر سرویس دیگری. اما من فکر می کنم آن را به چهره به چهره به عنوان آرایشگری کار در پشت مشتری به جای در مقابل در خدمات زیبایی. اما دولت نمی داند تفاوت های ظریف ظریف از صنعت ما پس از این خبر بسیار نا امید کننده است.”

ادامه مطلب: چه زمانی می توانم کتاب من, درمان های زیبایی دوباره ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de