وقتی می لیدز یونایتد به ترویج لیگ برتر?

لیدز یونایتد نیاز به فقط چهار امتیاز به امن ارتقاء به لیگ برتر پس از 16 سال غیبت. اگر نتایج به لیدز’ راه بازگشت به بالا پرواز می تواند امن دیر.

پنج شنبه 16 جولای

اولین Marcelo Bielsa طرف می تواند به ترویج است در روز پنج شنبه (16 ژوئیه). اگر Brentford از دست دادن در برابر پرستون در روز چهارشنبه (15 ژوئیه) نقطه مقابل بارنزلی روز بعد را ببینید لیدز ترویج. اگر Brentford شد و به تساوی در برابر پرستون یک پیروزی برای لیدز در برابر بارنزلی را نیز تضمین بازگشت به بالا پرواز.

با توجه Brentford عالی اجرا از فرم پس از راه اندازی مجدد آنها به خوبی می تواند ادعا می کنند هر سه امتیاز در برابر پرستون.

شنبه 18 جولای

اگر هر دو لیدز و Brentford پیروزی خود را در اواسط هفته وسایل Brentford خواهد را به نفع خود ثابت روز شنبه در دور استوک برای جلوگیری از لیدز ، هر نوع کاهش یافته و امتیاز در این سناریو خواهد امن لیدز, ارتقاء, با Bielsa را در کنار بازی در روز یکشنبه.

یکشنبه 19 جولای

Brentford می توانید نگه داشتن فشار در لیدز با پیروزی در هر دو شنبه و پنج شنبه. اگر لیدز انتخاب کنید تا یک پیروزی و یک تساوی از وسایل خود در این هفته در برابر بارنزلی در روز پنج شنبه و در دربی روز یکشنبه – سپس به صورت خودکار ارتقاء خواهد بود قفل شده است و در روز یکشنبه (19 جولای).

چهار شنبه 22 جولای

اگر لیدز از دست داده یا – یا هر دو – را دو تا یکی مانده به آخر وسایل ارتقاء نژاد می تواند به پایین به روز آخر. از لحاظ تئوری Brentford می تواند برش لیدز’ منجر به سه امتیاز و یا حتی سطح را با باشگاه یورکشایر اگر آنها موفق به تعلق گرفتن هر امتیاز برابر بارنزلی و پرستون. این امر لیدز, West Brom و Brentford دور انداختن آن را برای شکوه و عظمت در روز پایانی این فصل است.

لیدز طرفداران قطعا امید آن رفتن نیست که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im