وقتی که می تواند لیورپول برنده شدن در لیگ برتر عنوان?

لیورپول نیاز به فقط شش امتیاز به عنوان امن

دو برنده خواهد امن لیورپول خود را به عنوان برای اولین بار پس از سال 1990 است. این Merseyside دربی لیورپول در اولین بازی برگشت پس از لیگ برتر را برنامه ریزی سه ماه ، ثابت برگزار خواهد شد در روز یکشنبه 21 ژوئن در 7pm.

بعدی وسایل کریستال پالاس در خانه و منچستر سیتی به دور است.

می توانید آنها برنده شدن در این لیگ هر چه زودتر?

اگر آرسنال ضرب و شتم منچستر سیتی چند روز قبل از اورتون ثابت و سپس لیورپول می تواند امن در لیگ برتر خود را در برابر رقبای قدیمی در Goodison Park.

اگر منچستر سیتی جلوگیری از شکست لیورپول هنوز هم نیاز به یک برنده دوم.

آیا شانس لیورپول نمی خواهد برنده شدن در این لیگ ؟

با توجه به این که لیورپول نیاز به فقط شش امتیاز از نه بازی عنوان شده است اما همه آنها.

لیورپول در حال حاضر 1/1000 شانس به ادعای این عنوان با منچستر سیتی, منچستریونایتد در جایگزین 50/1. بسیار شجاع در خارج شرط است.

باید لیورپول رو هر گونه آسیب نگرانی ها ؟

اندی رابرتسون و محمد صلاح به شمار می رود مناسب برای بازی با وجود از دست رفته سمت خود را دوستانه پیروزی بلکبرن. همان جفت هم نشسته داخلی, آموزش بازی آخر هفته قبل اما لیورپول باید گفت هیچ آسیب و نگرانی های اطراف این دو بازیکن است.

تیم ملی باید مناسب و شلیک به عنوان مسئول.

می توانید لیورپول شکستن لیگ امتیاز رکورد ؟

فعلی ثبت امتیاز است که توسط منچستر سیتی که متصلب تا 100 در فصل 2017/18. اگر لیورپول به پیروزی در تمام بازی های باقی مانده آنها در پایان 109 امتیاز بنابراین حتی با چند لغزش-یو پی اس یک رکورد جدید است که بسیار ممکن است.

شش برد از نه آنها را دقیقا با سطح شهرستان را ضبط.

تاریخ فوتبال ما کارشناسان Jamie Carragher, Jason برت و سام والاس برای بحث و پرسش و پاسخ در مورد بازگشت به لیگ برتر در روز سه شنبه 16 ژوئن در ظهر. ثبت نام برای حضور در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de