که می تواند بارها و رستوران ها بازگشایی در انگلستان ؟

تلگراف | No comments

  • انگلیسی بخش مهمان نوازی است که یکی از سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر شده و برای اولین بار یک پتانسیل جدول زمانی برای بازگشایی. در طول مارس 10 سخنرانی بوریس جانسون اعلام کرد که ارائه شرایط خاصی برآورده شده است, برخی از بخش های صنعت مهمان نوازی می recommence تجارت در ماه جولای.
  • با توجه به رسمی ارشاد منتشر شده توسط دولت در مارس 11 بارها و رستوران ها و سایر به اصطلاح “بالاتر از خطر کسب و کار و اماکن عمومی” باید بسته باقی می ماند تا زمانی که از آغاز ماه ژوئیه.
  • 60-صفحه سند طرح ما برای بازسازی: دولت بریتانیا Covid-19 بازیابی استراتژی روشن می شود که در سالن های مهمان نوازی باید بسته باقی می ماند تا تاریخ 4 جولای در اولین.
  • رستوران ها و میخانه ها و کافه ها که برخی از رهبران صنعت ترس می تواند در میان آخرین به بازگشایی با توجه به مشکلات اجتماعی فاصله در میان کسانی که در گام سوم از طرح های جدید.
  • بازگشایی مشروط بر پنج عامل اصلی که ملاقات: NHS ظرفیت یک سقوط نرخ روزانه مرگ و میر, نرخ عفونت کمتر از 1 کافی PPE و هیچ خطر دوم سنبله قریب به اتفاق بیمه خدمات درمانی. صاحبان کسب و کار باید اشاره کرد که بازگشایی تاریخ همزمان با پایان طرح کردند.

صنعت مهمان نوازی شده است ضربه سخت تر از بیشتر است. بارها متوسل به دور انداختن آبجو; رستوران اگر از آنها به طور کامل تعطیل کردن فروشگاه در حال ارائه غذای آماده برای کمک به حفظ یک جریان درآمد.

کاهش در بلند شده بود و متعاقب در تامین کنندگان و عمده فروشان و تولید کنندگان و کشاورزان در حالی که کارکنان از بالا و پایین کشور شده اند furloughed – بسیاری نمی توانید شغل خود را به عقب. کارشناسان پیش بینی یک نسبت بالا از رستوران نمی خواهد آن را از طریق به طرف دیگر Covid-19 بحران است.

دلیل خوبی وجود دارد که چرا بارها و رستورانها را به طور موقت به سوار کردن. یک مطالعه که به دنبال چگونه یک مشتری در یک گوانگجو رستوران در ژانویه گسترش این بیماری نه نفر دیگر همه آنها در جدول خود را و یا همسایه هستند. محصور محیط های بسته بندی شده با مردم در مورد به عنوان نا امن به عنوان آن می شود.

هنگامی که مایکل گوو گفت: Andrew Marr ماه گذشته که رستوران ها و بارها می تواند در میان “آخرین به بازگشایی” در حالی که آن را یک ضربه به سرآشپزها رستوران publicans و صاحبخانه بسیاری از گفته تلگراف آن را “قابل درک” است.

این نیز قابل فهم است که آنها می خواهند برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانید – اما زمانی که می تواند این در واقع اتفاق می افتد ؟

هنگامی که بارها و رستوران ها بازگشایی?

بارها و رستوران ها و سایر به اصطلاح “بالاتر از خطر کسب و کار و اماکن عمومی” باید بسته باقی می ماند تا آغاز ژوئیه در اولین, آخرین, رسمی هدایت می گوید.

حاکم خواهد شد و جرقه زنگ در میان در یک بخش که بسته شد منظور از دولت در 20 مارس. وجود دارد به گزارش روز دوشنبه که تقریبا نیمی از میخانه ترس آنها نیاز به نزدیک اگر مستند است نه برداشته تا جولای.

آخرین ارشاد منتشر شده توسط دولت روشن می سازد که بارها و رستوران ها باید باز نمی شود در اولین مرحله از خروج از مستند اجرا می شود که تا ماه ژوئیه 4.

هدایت می گوید که در حالی که “همه کارگران که از خانه کار می کند باید با سفر به محل کار اگر محل کار خود باز است … تنها استثنا این کسانی که در محل کار مانند مهمان نوازی و غیر ضروری خرده فروشی است که طی این اولین گام دولت است که نیاز به بسته باقی می ماند”.

مواد غذایی ارائه دهندگان خدمات بارها و هتل ها خواهد بود قادر به باز کردن از 4 جولای همراه با آرایشگری کلیساها و امکانات تفریحی مانند سینما.

مشاوره روشن می سازد که این آخرین گروه باید “دیدار با Covid-19 امن دستورالعمل” و اگر آنها نمی تواند انجام این کار و سپس آنها ممکن است مجاز به بازگشایی شده است.

این سند می گوید: “برخی از مکانهای است که با طراحی شلوغ و که در آن ممکن است دشوار به تصویب فاصله هنوز هم ممکن است قادر به دوباره باز کردن با خیال راحت در این نقطه و یا ممکن است قادر به باز کردن با خیال راحت تنها در بخشی.

“با این وجود دولت مایل به باز کردن به عنوان بسیاری از کسب و کار و مکان های عمومی به عنوان داده ها و اطلاعات در زمان اجازه می دهد.”

هدایت اضافه می کند که به مهندس سریعترین ممکن است دوباره باز میخانه, رستوران ها و دیگر خطر بالاتر مکانهای تنها باز می شود در یک مرحله ای راه را با “خلبان دوباره دهانه برای تست توانایی خود را برای اتخاذ جدید Covid-19 امن دستورالعمل”.

آن می گوید: “دولت نیز نظارت با دقت اثرات بازگشایی سایر موسسات مشابه در نقاط دیگر جهان به این اتفاق می افتد.”

ما در حال حاضر دیده می شود برخی از مواد غذایی سریع لکه های بازگشایی شده است. ماه گذشته Pret, برگر کینگ و KFC همه باز برخی از شعب برای غذای آماده و تحویل با یک محدودیتی در مشتریان Perspex صفحه نمایش برای حفاظت از کارکنان کوتاه منوها و سختگیرانه تر تمیزی قوانین. اما گریه به دور از ناهار خوردن در تجربه بسیاری از مردم طلب است. در آوریل 29, مک دونالد گفت: آن را در حال اجرا بود بازگشایی محاکمه به ببینید که چگونه برای پایان دادن به مستند بازی خواهد کرد.

استوارت ناظر است COO از استافورد مجموعه اجرا می شود که رستوران نورما, بازی پرنده, northcote را بازتوییت کرد و استافورد هتل. “ما در حال کار به سمت اکتبر به عنوان بدترین سناریو بهترین حالت ماه جولای است, من فکر می کنم. اما چه کسی می داند – اگر شما می دانید اعداد قرعه کشی برای شنبه اجازه دهید من می دانم,” او گفت: تلگراف.

این به چه معنی برای بریتانیا بارها?

“دولت نیاز به اطمینان حاصل شود که بیشتر حمایت مداوم ارائه شده است برای بریتانیا بارها و حذفی که عرضه آنها را به طوری که هنگامی که زمان می آید برای بازگشایی بخش ما بهترین و آماده به انجام این کار در یک محیط امن و پایدار می گوید:” اما McClarkin مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی آبجو و میخانه انجمن (BBPA).

همانطور که در گزارش تلگراف در اوایل این ماه BBPA اصرار دارد که بارها باید با توجه به سه هفته اطلاع قبل از آنها می تواند بازگشایی شده است. این را تخمیر زمان به راه اندازی مجدد عملیات و ارائه اخطار به furloughed کارکنان.

در آوریل 29, دولت مشاور پیشنهاد انگلیسی ها می تواند محدود به دو یا سه نوشیدنی که بارها بازگشایی منظور اطمینان دوستدار فوتبال ماندن نیست در میخانه ها برای بیش از حد طولانی است.

چه خواهد شد ما پست-مستند رستوران نگاه مانند?

این که آیا آن را در ماه جولای و اوت یا اکتبر یک چیز قطعی است: یک رستوران پس از coronavirus نمی خواهد مانند یک رستوران قبل از coronavirus – حداقل به طور موقت و احتمالا تا یک واکسن آماده است. در تاریخ 27 آوریل به گاردین گزارش داد که یک اقتصاددان ارائه مشاوره به دولت گفت: بارها و مغازه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی “تا زمانی که اجباری فیزیکی فاصله و جریمه برای کسانی که سوء استفاده از این قوانین است.”

کمتر جداول; محدودیت در تعداد مشتری; کوتاه شدن ساعات کار بیشتر تولید محلی; محدود منوها; اجباری دستکش و ماسک (هنگام غذا خوردن); متوسط چک در درب; موانع بین شام. تمام شده است مطرح و برای بهتر یا بدتر از همه و بیشتر اقدامات ممکن است.

به عنوان دیوید مور از Pied à تیری اذعان برخی از اقدامات “احساس می کنم کمی 1984” و او امیدوار است که وجود خواهد داشت یک مقدار مشخصی از خود حکومت. “من همه چیز در مورد ماسک صورت, هر چند من از این ایده [از کارکنان پوشیدن آنها] اما اگر شما بدون علامت و شما یک ماسک بر شما بسیار کمتر به احتمال زیاد به آن عبور کند.”

برای جاناتان داونی بنیانگذار مهمان نوازی اتحادیه برخی از اقدامات “مزخرف”. “ما برای تفریح نمی سوخت. برای سریع-بازی گاه به گاه اپراتورها آن را در مورد سوخت به جای یک شب آنها عمل خوب اجتماعی و فاصله گرفتن قوانین است. اما اگر شما در حال نشسته-ناهار خوردن-در محل آن را به اتفاق می افتد.”

داونی می افزاید: “در اولین آن را به یک سال تا 18 ماه قبل از اینکه همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی” قبل از نشان می دهد “ما از دست دادن یک تکه بزرگ از بخش ما.”

هر کس تلگراف صحبت کرد و به توافق تعداد مشتری خواهد بود به شدت پایین برای برخی از زمان در حال حاضر به عنوان گزارش در چین است. با میلیون ها نفر از مردم در موقعیت های مخاطره آمیز مالی – آیا furloughed یا بیکار وجود دارد ممکن است کمتر از اشتها برای وعده های غذایی گران قیمت است.

علاوه بر این با هر کس پخت و پز بیشتر به عنوان یک نتیجه از مستند مردم ممکن است پیدا کرده اند یک عشق بیشتر برای پخت و پز خانه. از سوی دیگر می تواند وجود داشته باشد مقید کردن گرسنگی به دیدار معشوق رستوران.

آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر ؟

چین که در آن ویروس پدید آمده بود برای اولین بار به اعلام یک مستند. در حال حاضر آن برداشته شده است و رستوران ها در سراسر کشور بازگشایی شد. اما همه چیز نیست و بازگشت به حالت عادی با اقدامات احتیاطی مانند دما چک, افزایش فضای بین جداول و موانع بین شام در محل. برخی از نقاط بسته اند به طور دائم در حالی که تجارت است به طور قابل توجهی پایین; نشانه ای از آنچه به اینجا می آیند ،

بسیاری از کشورهای اروپایی را آغاز کرده اند استراحت مستند اقدامات یا موثر در حال حاضر و یا ابتدا در چند هفته آینده. این خدمات عبارتند از دانمارک, بلژیک, هلند, آلمان, اتریش, ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است. اما تقریبا در سراسر هیئت مدیره و رستوران ها و بارها و بارها تا به حال چراغ سبز داده می شود – یکی دیگر از سرنخ که چگونه دوباره باز از اقتصاد ممکن است آشکار.

تنها دو کشور ایتالیا و جمهوری چک قرار داده اند یک تاریخ در زمانی که رستوران می تواند بازگشایی در ایتالیا, آزمایشی, تاریخ ژوئن 1; از مطرح چک تاریخ 25 مه دو هفته زودتر از اصلی تاریخ برنامه ریزی شده. ماسک صورت اجباری خواهد بود.

در ایتالیا که تا به حال عمده شیوع در اروپا Fipe یک بار و رستوران لابی گروه پیش بینی کرده است که 50,000 کافه ها و رستوران ها می تواند برای همیشه رفته است. با وجود این کشور که معروف خود را برای رونق بخش مهمان نوازی یک کاربر وزیر بهداشت گفت: بی بی سی آن را “غیر ممکن” را به ذهن مجسم کافه ها و رستوران ها بازگشایی “تا کشف واکسن.”

در آلمان در نظر گرفته است که به رتبه نسبتا خوبی با این بیماری همه گیر بایرن را لغو کرده است سالانه خود را جشن اکتبر که به طور معمول جذب شش میلیون نفر است. در کنار درب, فرانسه, گزارش, پیشنهاد کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی از 15 ژوئن – یک ماه پس از مستند است که به آرامش در مدارس و محل های کار است. اما اجتماعی فاصله اقدامات را باید در جای خود و بسیاری از فرانسوی bistros که تمایل به کوچک خواهد بود فلج های در حال اجرا در نیمی از ظرفیت.

در ایالات متحده آمریکا برخی از کشورها دیده می شود تظاهرات علیه این مستند و در برخی از مناطق آن برداشته شود. رستوران بازگشایی در گرجستان در مارس 27, هر چند با سه ده دستورالعمل های ایمنی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: “این فقط بیش از حد به زودی” وقتی پرسیده شد که در مورد گرجستان را در نظر دارد. آلاباما و فلوریدا هستند و هر دو انتظار برای بازگشایی کشورهای خود را’ اقتصاد هر چند اپیدیولوژی می گویند این منجر به افزایش قابل توجهی در عفونت.

نیوزیلند به طور کلی در نظر گرفته برای برخورد با این بیماری همه گیر هست. در تاریخ 27 آوریل نخست وزیر Jacinda آردن اعلام کرد که 75 درصد از اقتصاد است که با توجه به بازگشایی با 400000 نفر بازگشت به کار. اما رستوران ها و کافه ها هنوز محدود به takeaways.

چگونه بسیاری از بارها و رستوران ها می تواند پایین ؟

آن است که غیر ممکن است برای گفتن که دقیقا چگونه بسیاری از رستوران ها را برای همیشه, اما یک چیز است برای برخی: مقدار قابل توجهی خواهد شد. در آوریل 29, صنعت, مجله وراج گزارش داد که رستوران سرمایه گذاران ادعا کرده اند 40 درصد از رستوران های انگلستان ممکن است آن را به طرف دیگر.

در انگلستان داونی فکر می کند نه ماه اجاره برای تعطیلات (راه اندازی به عنوان #NationalTimeOut جنبش) بسیار مهم است برای نگه داشتن و رستوران ها و میخانه ها و کافه کافه باز است. “بیش از نیمی از آنها تفکر” ما نمی قادر خواهد بود برای باز کردن اگر ما نمی تواند نه ماه اجاره رایگان’,” داونی هشدار می دهد.

  • بیشتر بخوانید: زمانی که بازگشایی مدارس در انگلستان است و آن را امن برای ارسال فرزند من ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>