وقتی دینا آشر-اسمیت ملاقات خدیجه Mellah

من برای اولین بار ملاقات خدیجه Mellah در یک مراسم اعطای جوایز در ماه نوامبر هنگامی که او شایسته برداشت تا جوان ورزشکار از سال است. رک و بی پرده من زده بود با صداقت و اصالت و شخصیت شامپانی که در سمت چپ اتاق تمام بشاش.

داستان او را صدا بیشتر شبیه به یک طرح برای یک فیلم; فقط چهار ماه پس از شروع به آموزش به عنوان یک سوارکار اسب دوانی شدن او رفت تا برنده معتبر ماگنولیا مسابقه جام در Goodwood در تابستان گذشته و در فرایند تبدیل شد که در بریتانیا رقابتی حجاب-پوشیدن سوارکار اسب دوانی شدن.

وقتی پرسیده شد که در مورد پیروزی خدیجه فقط گفت: “وای من که اصلا انتظار آن را برای رفتن به خوبی!” آن پاسخ این است که ما همه خنده و لبخند به دلیل رک و پوست کنده است که چگونه همه ما احساس می کنید از زمان به زمان ؟ من فورا تبدیل به یک فن و شیفته بود برای پیدا کردن آنچه در سال 2020 تا به حال در فروشگاه برای او.
خدیجه جشن پس از پیروزی ماگنولیا جام با Haverland


اعتبار: گتی ایماژ

ملاقات ما در این ماه در اسکایپ. در اصل ما در حال برنامه ریزی یک قهوه در یک کافه در نیمه راه میان ما آموزش پایگاه; سپس … coronavirus همه چیز را تغییر داد. اما حتی بیش از یک صفحه نمایش تلفن خدیجه بود و هر بیت به عنوان جذاب و خنده دار که به یاد من و ما ساعت-و-یک-نیمه چت رفت در فلش.

من شروع با پرسیدن که چگونه او در مقابله مستند بدون اسب سواری. “این خیلی افسرده,” او گفت:. “من در واقع من تماس گرفته ترینر و گفت:” خواهش می کنم مستند در نومرکت و تنها ارتباط برقرار کردن با اسب؟’ او گفت وجود ندارد اسب به اندازه کافی برای مردم در حال حاضر است. او کارگران, که معیشت بستگی دارد, روش سوارکاری با اسب برای ورزش و آنها در اولویت است. من در انتظار آن است.”

به عنوان او در نظر, جنوب لندن, عقل متعارف ممکن است خیال خدیجه بعید نامزد برنده مسابقه اسب دوانی. آن مادر سلما که برای اولین بار شنیده ام در مورد Brixton را, سیاه پوست, اسب, باشگاه, پس از کسی که دست او یک جزوه در مسجد. “در ماه ژوئن گذشته بود – به معنای واقعی کلمه – اولین بار من نشسته بر روی یک اسب مسابقه می گوید:” خدیجه, 19. “من بود لعنت آیا ما واقعا می خواهم به انجام این کار؟”

قبل از fairy-tale ending که ما عاشق – برنده در Goodwood, جلسه, دوشس کورنوال داشتن خود او مستند برتر در شیک پوش در Brixton – وجود موانع برای غلبه بر. فقط دو هفته پس از موافقت با سوار شدن در ماگنولیا جام او از اسب افتادم و به پایان رسید تا در بیمارستان با ستون فقرات شکسته. “من در حال انجام یک جهش درس در در این اسب کوچولو به نام شکوفه و داشتن یک زمان هنگامی که او overjumped زیرا گاهی اوقات پیش بینی غلط کردن اسب پرش. او در زمان خاموش واقعا بالا و من در بیمارستان به پایان رسید. با کف دست زدن در وسط از یک سطح است.

“من در تلاش بود برای تجدید نظر در رانندگی را به سولفات در هر آخر هفته برای مسابقه اما همچنین نگه داشتن تناسب اندام من – و روزه داری در ماه رمضان – آن را بیش از حد بود. من تا به حال هیچ خواب و خشک شد. من متوجه شدم من محدودیت. از آن ساخته شده من متوجه اگر من می خواهم به خودم اختصاص به چیزی من را به زمان مناسب برای آن است.”
مهم ارتباط خدیجه توسعه یافته با اسب است که علاقه خاصی به دینا


اعتبار: گتی ایماژ

این چیزی است که من قطعا می تواند مربوط به چالش تلاش برای موفقیت در نخبگان ورزشی و در کلاس درس – البته منهای شکسته ستون فقرات. درک محدودیت های خود را هر دو از نظر جسمی و ذهنی یک ابزار ضروری که شما نیاز به اولویت بندی و تعادل خود را به خوبی بودن اگر شما می خواهید به رشد و موفقیت در هر آنچه شما انجام دهید و آن را مفید برای یادگیری این چه زودتر به جای بعد به خصوص در ورزش است.

اگر دستکاری رقابت اولویت بود و نه به چالش کشیدن به اندازه کافی خدیجه نیز به مدیریت داشتن یک حیوان به عنوان یک تیم. “مردم را درک نمی کنند racehorses در واقع موجودات دیوانه گاهی اوقات مقدار تجربه نزدیک به مرگ هر اسب دوانی بود. من در تلاش برای ترساندن هر کسی دلیل آن را شگفت آور, اما آنها غیر قابل پیش بینی و واقعا پر انرژی, رژیم های غذایی, به طوری که آنها در حال وز وز همه زمان ها است. اگر آنها تا به حال نشده یک اجرای خوب در صبح روز بعد آنها حتی پر انرژی تر و آنها سعی می کنند به انتشار انرژی بودن شیطان بنابراین شما باید برای مهار آنها است.”

به عنوان خدیجه توصیف روانشناسی racehorse, من مجذوب. به عنوان یک قهرمان دو سرعت کار شما را در داشتن کنترل مطلق بر احساسات داخلی خود را به خصوص یادگیری چگونه برای کنترل انرژی و آدرنالین و استفاده از آن در زمان مناسب. با اسب, اسب دوانی نقش بیشتر شبیه به من مربی جان شاید من برای کمک به ثابت من در خلق و خوی و اطراف مسابقات بزرگ.

“با گذشت زمان و تمرین شما احساس می کنید برای اسب شما به آنها را می دانیم. با Haverland [او ماگنولیا جام شریک] من آموخته است که هنگامی که او را هیجان زده او خود را می اندازد اما اگر من نمی دانم که من می خواهم که دست پاچه.

“حتی در حال حاضر هیچ گونه جدید اسب نشسته و من مانند, ‘کشیدن چه خبر است؟’ در یک محیط رقابتی شما نیاز به گزاف گویی کردن افراد دیگر برای اسب مسابقه شما باید به گزاف گویی کردن اسب خود را از آنجا که شما هر دو در آن به آن را برد.”

فراموش اعصاب انتقال به اسب ؟ “صد در صد. وحشتناک است چرا که من مضطرب نشسته بر روی یک اسب جدید و من سعی کنید به چیزهایی که با تظاهر به اعتماد به نفس می شود اما یک اسب می تواند بگوید که شما نمی.” همه فرض است که خدیجه را از علاقه به اسب است که تازه کشف شده. اما او همواره با وسواس حیوانات “است که عجیب و غریب دختر در کلاس که عاشق اسب” را به عنوان او می گوید. به عنوان یک کودک پدر و مادر او خواهد درایو خود را به سیدکوپ در کنت به سوار. او عاشق حیوانات است, اما – در بار – غیر متنوع را از این ورزش ساخته شده او را احساس خارج از محل. از آینده بسیار فرهنگی ورزشی مانند دو و میدانی برخی از خدیجه تجارب ناراحت کننده به گوش.

به طور کلی او “بسیار شگفت زده با چه مثبت واکنش شده است اما در پشت درهای بسته و غیر عمد افراد خاصی ساخته شده اند نظر بودند که مثل هیچ, sis, شما نمی توانید می گویند که!” او تاکید کرد که آن را نه “چیزهای تند و زننده فقط واقعی به دلیل جهل مردم را برآورده نکرده بسیاری از مردم مثل من”.

“وجود دارد درست نیست بسیاری از مردم از رنگ” در مسابقه در انگلستان او می گوید و ادای احترام به چقدر مهم آن این بوده است که برادر خود را در کنار آموزش و حمایت از کسانی که در اطراف او. “افرادی که تمایل دارند از متنوع پس زمینه های قومی تمایل دارند در مناطق داخلی شهرستان و لازم نیست که دسترسی به مسابقه.” او می گوید:, “چرا Oli بل و مسابقه مدرسه شده اند در تلاش برای فشار درونی-شهر جوامع سعی کنید مسابقه” و به همین دلیل سازمان های خیریه مانند آبنوس, اسب باشگاه بسیار مهم است.

اگر چه متاسفانه من شگفت زده به شنیدن آن نیست و همچنین به نشستن با من.

در سراسر جهان وجود دارد یک تاریخ غنی از مردم از رنگ و اسب – از صحنه مسابقه در دبی به جامعه در کامپتون, Los Angeles, روش سوارکاری با اسب در خیابان. آن است که به سادگی مورد نیست که مردم از رنگ سوار نیست. آن یک سوال از دسترسی و فرصت است. “محیط زیست مهم است” موافق خدیجه “گاهی اوقات مردم را رشد نمی کند و همچنین آنها می توانند. من تمایل به بسیار خوش مشرب و خارج وجود دارد من باید اعتماد به نفس صحبت کردن با مردم اما کسی که بیشتر درونگرا ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به حل و فصل. اسب سواری است در مورد چگونه شما احساس می کنید و اعتماد به نفس خود را. اگر شما احساس نمی راحت در محیط اطراف خود را که منعکس خواهد شد در عملکرد خود را.”

همه فکر می عادلانه فرصت است و فقط کاشتن یک گل و دادن این شانس به رشد است. اما جایی که شما آن را در نور چقدر آب شما به آن کیفیت آب – همه این عوامل بسیار مهم هستند. گاهی اوقات آن است که در مورد خیلی بیشتر از فقط به کسی که در یک شات. شما نیاز به سهام. گاهی ممکن است کسی نیاز به کمک بیشتر و بیشتر درهای باز و آنها ممکن است نیاز به یک کمی لبخند بزرگ و گرمتر خوش آمدید زمانی که آنها می رسند چرا که فقط به گرفتن وجود دارد بزرگتر گام در وهله اول. این است که چرا طرح های است که اجازه دهید مردم کشف احساسات خود را در حمایت و دعوت از محیط زیست ضروری و مهم در غیر این صورت ما در معرض خطر تبدیل شدن ورزشکاران با استعداد ،

برای تحصیل در رشته مهندسی مکانیک خدیجه می گوید او یک راه طولانی برای رفتن قبل از او است در هر نقطه در نزدیکی ساخت آن را به عنوان یک شاگرد سوارکار اسب دوانی شدن. اما زمانی که مستند است و بیش از او هیجان زده است را امتحان کنید, تعیین پتانسیل نژاد در نیویورک در سال آینده.

وجود دارد فقط یک ایده است که او را گرفتار چشم او اذعان می کند با یک پوزخند صحبت کردن با هیجان مورد علاقه خود را در مهندسی خودرو. “من به طور ناگهانی به حال یک عشق واقعی برای شتاب” او می گوید: توصیف خودش را به عنوان یک “دیو سرعت”. این سری W قهرمان جیمی چادویک در حال حاضر شناور مهارت های مبادله – “او به من می آموزد رانندگی من آموزش او را به سوار”. چه کسی می داند شاید که که در آن ما را ببینید خدیجه الهام بخش ما و شکستن موانع بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im