اگر از تازه ترین قسمت از این است که ما در سمت چپ شما سوزن سوزن و شما مجبور به تحمل ناراحتی از پیش بینی قسط بعدی برای در حالی که کمی طولانی تر است. NBC سریال نخواهد هوا در طول آن به طور منظم در زمان برنامه ریزی شده در روز سه شنبه که بدان معنی است که ما باید صبر کنید برای پیدا کردن چگونه ربکا آخرین تشخيص تاثیر می گذارد بقیه پیرسون قبیله.

به جای پخش این است که ما در سهشنبه شب NBC اجرا خواهد شد NBC News تصمیم 2020 سه شنبهشبکه را پوشش دموکراتیک نتایج اولیه از جمله تجزیه و تحلیل از یک فهرستی از اخبار میزبان سیاسی و مفسران. سه ساعت برنامه خواهد شد در ان بی سی از 8 p. m. و به 11 p. m. ET.

این است که ما را به بازگشت به آن معمول 9 بعد از ظهر سانس در NBC در مارس 10.

امیدوارم که نشان می دهد تا ما را دریافت کنید کمی وضوح بیشتر بر شدت ربکا (Mandy Moore) تشخیص است. در قسمت 15 با عنوان “ابرها” ربکا دکتر نشان داد ویرانگر اخبار مربوط به اختلال خفیف شناختی: این احتمال وجود دارد ناشی از بیماری آلزایمر. تست های بیشتر و بازدیدکننده داشته است دکتر پایین خواهد آمد خط اما به عنوان پیش بینی در midseason آخر در دسامبر ربکا سلامت تنها به بدتر.

When Does 'This Is Us' Come Back?
(L-R) Mandy Moore به عنوان ربکا و میلو ونتیمیگلیا به عنوان جک در “این است که ما.” NBC سریال باز خواهد گشت با فصل 4 قسمت 16 در 10 مارس سال 2020 است.
ران Batzdorff/NBC

تا کنون تنها کوین (Justin Hartley) و میگل (nathan Fillion) آگاه هستند از آلزایمر چرا که آنها در انتصاب او به شدت در تلاش برای جلوگیری از. و در حالی که کیت (Chrissy متز) است به احتمال زیاد به این اخبار کمی بهتر از او اضطراب-سرند داداش راندال (Sterling K. Brown) ربکا عدم سلامت است برای رفتن به یک ضربه خرد کردن به همه. وزن دانستن خود است و لغزش به دور از آنها بدون شک برای رفتن به یک سخت برای همه پیرسون کودکان و نوجوانان را به انجام.

در حالی که آن را بسیار آشکار است که این است که ما showrunners در حال راه ما را برای واقعی jerker اشک (به عنوان اگر در این فصل نشده در حال حاضر ساخته شده و بینندگان در خانه bawl چشمان خود را خارج وجود دارد حداقل چند نشاط لحظات پیش رو است. در آینده فصل 4 قسمت 16 با عنوان “نیویورک نیویورک” خانواده را به یک سفر به شهرستان های بزرگ.

ما نیز در حال نزدیک شدن به کشف که کوین آینده نامزد است ، صحبت کردن با ما هفتگی در دوشنبه هارتلی نشان داد که “ما یک زن و شوهر هفته دور” قبل از ما یاد بگیرند که زن هویت است. قبلا در این فصل کوین به نظر می رسد در فلش-به جلو صحنه با یک نوزاد جدید کودک او سهام با کسی که او تنها ذکر شده به عنوان نامزد خود را.

بینندگان نیز خواهد آموخت که چه چیزی باعث آینده شکاف در کوین و راندال رابطه نیز اشاره شد در در فلش-به جلو صحنه در نیمه اول فصل 4. “آن را بزرگ. این یک مشکل بزرگ” هارتلی طعنه.

“من احساس می کنم ما نشان می دهد شما باید این لحظات که در آن شما به عقب نگاه کنید و مانند” من به یاد داشته باشید که. که یک لحظه. این خواهد بود. آن بزرگ باشد. آن را مانند یک شکاف عظیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im