هنگامی که در پایان مستند? بوریس جانسون نقشه راه برای بازگشایی این کشور

تلگراف | No comments

امشب در 7pm بوریس جانسون را به مجموعه ای از رویکرد خود را به تدریج به “باز کردن” اقتصاد زیر را در سراسر کشور محدودیت های اعمال شده در پایان ماه مارس.

دولت کامل نقشه راه است که خواهد شد منتشر شده در دوشنبه, شامل “نوزاد” مراحل تشویق برخی از مردم را به بازگشت به کار در روزهای آینده با توجه به قوانین موجود و طرح های پیشنهادی برای باز کردن مدارس ابتدایی در اوایل ژوئن 1.

نخست وزیر انتظار می رود که به می گویند که کاهش تدریجی از مستند خواهد بود متکی در این کشور اقامت “هشدار” و زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای کمک به حفظ باروری تعداد Covid-19 ویروس زیر یک معنی که هر یک از آلوده بیمار انتقال این ویروس به بیش از یک نفر دیگر.

در اینجا اقدامات انتظار رونمایی شود در 50 صفحه سند آن منتشر خواهد شد در روز دوشنبه.

سیستم هشدار

آقای جانسون است که انتظار می رود اعلام کرد که پنج لایه هشدار سیستم اطلاع رسانی از حدی که به این ویروس تحت کنترل است و با هر سطح مربوط به اقدامات دولت را برای کمک به کاهش گسترش عفونت است.

این کشور در حال حاضر عامل در سطح چهار یا “قرمز” به این معنی که نرخ تولید مثل ویروس شده است بالاتر از آقای جانسون را هدف سطح یک در برخی از مناطق کشور اما بیمه خدمات درمانی قابل توجهی ظرفیت های موجود در صورت افزایش عفونت.

نخست وزیر است و انتظار می رود برای استفاده از آدرس خود را به ملت اعلام کرد که این کشور نزدیک به حرکت به سطح سه و یا “نارنجی” تحت سیستم جدید به این معنی است که دولت می تواند به زودی معرفی تسهیلات فراتر از تغییرات جزئی تر او اعلام خواهد شد امروز.

  • ادامه مطلب: آیا پنج سطح از Covid-19 alert

کار

دفتر مبتنی بر کارکنان است که می تواند همچنان به کار از خانه خواهد بود توصیه به انجام این کار. در واقع انگلیسی ها داده می تواند یک حق قانونی برای کار از خانه به اطمینان حاصل شود که آنها مجبور به بازگشت به محل کار پس از مستند تحت برنامه های در نظر گرفته شده در کلمبوس.

کارفرمایان انتظار می رود که دستور به اجرای مبهوت ورود و خروج بار برای کسانی که نقش حیاتی در کسب و کار و یا کسانی که از خانه کار می کند – با کارگران توصیه به استفاده از پله به جای آسانسور.

بوریس جانسون توصیه کرده است که کارکنان جلوگیری از حمل و نقل عمومی در صورت امکان و سفر به محل کار با دوچرخه.

از آن خواهد شد توصیه می شود که دفاتر recalibrated اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

پیش نویس “امن تر کار” توصیه شامل نصب پلکسی گلاس صفحه نمایش بین میز در دفاتر و نیاز به کارگران نه به نشستن چهره به چهره اما پشت به پشت یا پهلو به پهلو. این گروه برای کسب و کار انرژی و استراتژی صنعتی نیز به احتمال زیاد به توصیه که آسانسور فقط باید نیمه خالی hot desking باید برچیده شود و کارگران نباید به اشتراک گذاری تجهیزات از جمله قلم و صتبلرس.

جلسات خواهد بود توصیه به محل از راه دور در هر کجا که امکان پذیر است و کارفرمایان را تشویق به ارائه دست sanitiser و به درستی تهویه ساختمان.

شرکت ها خواسته خواهد شد که به ارائه پوشش صورت برای کارکنان که نیاز به عقب در محل کار. اگر چه پوشش صورت را نمی توان اجباری برای مردم در انگلستان نخست وزیر است که به احتمال زیاد نشان می دهد که آنها فرسوده در حمل و نقل عمومی و در حالی که از خرید.

دفتر کابینه به سفارش و پرداخت برای ماشین آلات را به صورت پوشش به طوری که کسب و کار می تواند به دست آوردن آنها را به طور مستقیم از دولت است.

بسیاری از آزاد کارگران همچنان در نقش خود در طول بحران اما دولت گفته می شود علاقه زیادی به تشویق کسانی که بازگشت به کار “که هرگز نباید در خانه ها مانده اند در وهله اول” با توجه به یک وزیر کابینه. “در مهندسی خودرو, تولید پارچه و ساخت و ساز که در آن اجتماعی فاصله می تواند اجرا شود و سپس کارگران را تشویق به کف کارخانه.”

دستورالعمل های جدید دولت دولت است که پاک کننده و دایه هم اکنون می توانید از بازگشت به کار در خانه های مردم به عنوان طولانی به عنوان آنها نمایش علائم کروناویروس و هر کس در خانه نیز هست.

مدارس

وزیران امیدوار به بازگشایی مدارس در اوایل ژوئن 1, عنوان این روزنامه در هفته گذشته نشان داد. اما دولت با آن مواجه است از مقاومت در برابر اتحادیه های کارگری که اصرار دارند آنها را در نظر نمی بازگشت تا یک “تست و ردیابی” طرح برای Covid-19 در محل برای مدارس.

دولت در حال برنامه ریزی برای اولویت بازگشایی مدارس ابتدایی است. سال 6 دانش آموزان می تواند برای اولین بار بازگشت به مدرسه ابتدایی با سال 10 و 12 سال دانش آموزان و سپس با توجه به شکل موج اول از نوجوانان بازگشت به مدارس به عنوان آنها GCSEs و یک سطح در سال آینده.

هفته گذشته پروفسور کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی انگلستان وجود دارد گفت: “شکی نیست” که با بازگشایی مدارس افزایش خواهد R ارزش – با وجود بازگشت دانش آموزان به کلاس در کشورهای اروپایی مانند دانمارک و سوئیس.

یک منبع نزدیک به وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت: “این امر می تواند عاقلانه برای همه برای رفتن به عقب در همان روز. آنچه که ما به دنبال در یک مرحله ای بازگشت.”

روز چهارشنبه یک نظرسنجی نشان داد که اکثر پدر و مادر نمی خواهد فرستادن فرزندان خود به مدرسه به عنوان به زودی به عنوان آنها بازگشایی شده است.

بررسی های انجام شده توسط آنلاین پدر و مادر فروم Mumsnet یافت که 57 درصد از والدین ترجیح می دهند برای حفظ کودکان خود را در خانه و در ابتدا حتی زمانی که آنها مجاز به بازگشت به کلاس درس. فقط یک پنجم والدین (22 درصد) بر این باورند بازگشایی مدارس باید در حال حاضر.

دوستان و خانواده

Nicola Sturgeon اسکاتلندی اولین وزیر صحبت کرده است ممکن است به طرح زیر که اسکاتلندی می تواند مجاز به دیدن یک “حباب” از دوستان و خانواده. در وستمینستر بحث را بر محور اجازه می دهد خانواده ها در انگلستان برای پیوستن به تا با یکی دیگر از جمله گروه اما هیچ گونه برنامه ها اعلام خواهد شد در این هفته در میان ترس خطرات خواهد بود بیش از حد بالا است.

جریمه برای نقض این مستند قوانین هستند به احتمال زیاد به افزایش به 100 پوند برای اولین جرم و به £3.200 برای سریال مجرم. وزیران می خواهید پلیس قادر به سرکوب “این اقلیت کوچک که شکستن قوانین” در یک زمان بسیار حساس برای کشور آنها به عنوان تلاش برای کاهش برخی از محدودیت ها در حالی که گسترش ویروس تحت کنترل است.

سفر

نخست وزیر است و انتظار می رود تا اعلام کند که همه ی بازدید کنندگان به بریتانیا خواهد بود قرنطینه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از موج دوم coronavirus. مسافران پس از رسیدن در انگلستان مورد نیاز خواهد بود برای پر کردن در فرم های دیجیتال و اعلام یک آدرس که در آن آنها خواهد شد و سپس می رود به خود منزوی برای 14 روز به عنوان نشان داد تلگراف.

بازدید کننده می تواند در صورت جریمه تا 1000 پوند و حتی اخراج اگر نقطه چک بعد از پیدا کردن آنها را مسخره قوانین است. فرودگاه هیترو است که انتظار می رود برای شروع حرارت چک این ماه است.

در ضمن مسافران می تواند خواسته می شود به کتاب یک اسلات در ایستگاه های راه آهن از طریق گوشی های هوشمند خود را به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد یک بار coronavirus مستند اقدامات شروع به بالابر منابع صنعت پیشنهاد کرده اند.

این قابل درک است که حامل با توجه به معرفی یک برنامه به منظور سنجش چگونه بسیاری از مردم ممکن است سفر از طریق ایستگاه در هر زمان.

یک صنعت منبع گفت که اسلات می تواند ثبت نام برای مردم ‘کارت های هوشمند’ به طوری که آنها فقط می تواند به آن ضربه بزنید در طول سفر در زمان اختصاص داده شده.

پیشنهادات که نگاه مجموعه ای به معرفی اولین عبارتند از سیستم های صف بندی و یکی از راه مسیرهای از طریق ایستگاه ها و واگن قطار. آن را نیز پیش بینی شده است که بوریس جانسون را اصرار انگلیسی ها به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی.

روز شنبه وزیر حمل و نقل Grant Shapps اعلام £2billion دولت بسته برای قرار دادن دوچرخه سواری و پیاده روی “در قلب سیاست حمل و نقل’.

او گفت: مرحله اول که شامل چیزهایی مانند پیاده رو گسترده تر و pop-up چرخه خطوط و چرخه و اتوبوس-تنها خیابان.

محبوب چرخه-به-کار یارانه طرح خواهد بود همگانی دوچرخه تعمیر کوپن طرح معرفی خواهد شد و برنامه هایی برای افزایش رفع نقاط.

E-روروک مخصوص بچه ها محاکمات نیز به ارمغان آورد به جلو از سال آینده به ماه آینده برای کمک به تشویق بیشتر مردم به حمل و نقل عمومی و بر روی سبزتر جایگزین.

از نظر حمل و نقل عمومی آقای Shapps گفت که حتی اگر انگلستان شبکه حمل و نقل شد در حال اجرا در ظرفیت کامل دو متری اجتماعی فاصله حکومت را به معنای تنها یک در 10 مسافر می تواند سفر.

او گفت: دولت با همکاری با شرکت فنی برای توسعه نرم افزار اجازه می دهد تا مردم را به “پیدا کردن چه بخش هایی از شبکه حمل و نقل به سر می برند و اجتناب از آنها” اجتماعی را حفظ فاصله پس از مستند

بارها و باشگاه ها و هتل ها

کافه ها و رستوران ها بسته باقی خواهد ماند اما می تواند ارائه غذای آماده و ارائه خدمات. مغازه ها در نظر گرفته شده غیر ضروری از جمله لباس فروشان و آرایشگری را نیز بسته باقی می ماند. وزیران شروع به تشویق شرکت ها برای ارائه چنین خدماتی با جورج Eustice محیط زیست و مواد غذایی, منشی, بیان روز جمعه که مک دونالد درایو-از طریق رستوران بودند “ساخته شده برای اجتماعی فاصله وضعیت ما در”.

مغازه
مشتریان حفظ اجتماعی فاصله اقدامات در B&Q در Leyton شرق لندن


اعتبار: Getty Images Europe

باغ مراکز خواهد بود و مجاز به بازگشایی از شنبه اگر آنها را مطابق با خاص اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از جمله کنترل تعدادی از مشتریان در محل خود را در هر زمان. وزیران و مقامات هشدار داده شده است که عدم اجازه می دهد تا کودکان برای باز کردن imminently خواهد منجر به سقوط بسیاری از جمله شرکت هایی داده می شود که این دوره از آوریل تا ژوئن صنعت است دوره اوج

با این حال آقای جانسون است که انتظار نمی رود به تغییر قوانین در دیگر خرده فروشی در عین حال – اگر چه زنجیر مانند B&Q در حال حاضر بازگشایی برخی از فروشگاه ها.

خرده فروشان که در حال حاضر تجارت باید اقدامات انجام شده در خارج و داخل فروشگاه معرفی پلکسی گلاس صفحه نمایش در tills و محدود کردن اعداد در هر دو فروشگاه و اجتماعی فاصله گرفته انبارداری عملیات.

انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم به ارائه گزارش به دولت توصیه کرد که اگر غیر ضروری مغازه بازگشایی تغییر اتاق را بسته و در فروشگاه صندلی و خدمات مانند مشاوره خرید شخصی و یا ناخن میله – باید محدود شود.

ورزشگاه ها و مراکز اوقات فراغت

اگر چه آقای جانسون است که انتظار می رود تا اعلام کند که مردم می توانند انجام دهند به همان اندازه ورزش به عنوان آنها می خواهم – overruling فعلی ارشاد از یک بار در روز تا زمانی که آنها حفظ اجتماعی فاصله – سالن های ورزشی و زمین های بازی در حال انتظار برای بسته باقی می ماند.

حزب محافظه نمایندگان مجلس را خواستار شده است برای تست دما در سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز – با این حال یک مقام ارشد دولت منبع گفته تلگراف: “که در آن مردم با استفاده از همان تجهیزات و سپس شما را به روی حیله و تزویر امتیاز.

“زمین بازی و ورزشگاه و بیرون ورزشگاه خواهد بود که مرتب کردن بر اساس چیزهایی که خواهد آمد در یک نقطه بعد از آن چون افزایش خطر ابتلا به عفونت است.”

تناسب اندام اپراتورهای خواست بوریس جانسون به لغو تعطیلی از اوقات فراغت مراکز و سالن های ورزشی گفت: ورزش یک “تعجب مواد مخدر” است که می تواند کمک به نگه داشتن بریتانیا سالم است.

اما دولت تاکید قرار داده خواهد شد کاهش محدودیت های خارج از منزل پس شواهد نشان دادن وجود دارد کمتر احتمال انتقال بیماری در فضای باز از داخل خانه.

خانواده ها نیز انتظار می رود گفته می شود که آنها می توانید پیکنیک در فضاهای باز به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ حداقل دو متر دورتر از دیگران است.

این رفتاری زیر گروه علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری هشدار داد وزرای ماه گذشته که “ممکن است دشوار برای توجیه کاهش محدودیت صرفا برای فعالیت های اقتصادی بدون هیچ گونه کاهش محدودیت برای کم خطر فعالیت های مهم اجتماعی و روانی بهره مند شوند.”

مکان های عبادت

رابرت Jenrick این جوامع وزیر گفت که هنوز خیلی زود به بازگشایی مذهبی خدمات.

“ما در گفتگو با رهبران مذهبی در سراسر کشور به در نظر گرفتن چگونه هنگامی که زمان مناسب است آنها قادر خواهد بود به recommence خدمات در کلیساها و مساجد و کنیسه ها در سراسر کشور است. اما لحظه ای که در حال حاضر نیست,” او گفت:. وزرا باید در مورد برنامه ریزی اجازه می دهد تا مکان های عبادت برای بازگشایی خصوصی برای نماز.

تست

در طول چهار نخست وزیر سوالات آقای جانسون گفت: دولت “جاه طلبی” بود به آمار 200,000 آزمون “تا پایان این ماه – و سپس رفتن و حتی بالاتر”.

آن را پس از آن دولت اعلام کرد که تا به حال آمار هدف خود را از 100,000 آزمون در روز جمعه ممکن است 1 اما این تعداد پس از سقوط بازگشت.

آقای جانسون گفت: “در حال حاضر ظرفیت بیش از تقاضا” و مراحل گرفته شده برای رسیدگی به آن است.

NHSx را “پیگیری” برنامه در حال حاضر سرنشین در جزیره موجود زنده شد به نورد از سراسر کشور در هفته آینده.

اما تماس با ردیابی برنامه فقط خراشیده “عبور” در یک بررسی طراحی شده برای تست این که آیا آن را می توان با استفاده از عمومی به خصوصی روسای سلامت به نظر می رسد U-تبدیل بر روی این پروژه است.

بیش از 70

تلگراف می داند مشاوره برای بیش از 70 در حال رفتن به “مورف” در میان ادعا می کند آن را در حال حاضر تبعیض با توجه به سن.

در حال حاضر بیش از 70 در حال طبقه بندی شده به عنوان “بالینی آسیب پذیر” صرف نظر از سلامت خود (در حالی که 1.5 میلیون نفر از مردم با از قبل موجود شرایط بهداشتی هستند به عنوان “بسیار بالینی آسیب پذیر” و گفته شده است برای محافظت از 12 هفته).

یک وزیر کابینه گفت: توصیه شد برای دریافت سختگیرانه تر برای بیش از 70 گزارش زیر که بازنشستگان قرار بود گفته شود به رعایت دقیق اجتماعی فاصله قوانین تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>