پس جمعه را به لاس وگاس بحث در میان رقیب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری نامزدها را در این مرحله دوباره در کمتر از یک هفته.

10 بحث برگزار خواهد شد فوریه 25 در در چارلستون کارولینای جنوبی بزرگترین شهرستان, پیش از این دولت اولیه در فوریه 29. CBS اخبار و کنگره سیاه حزبی موسسه خواهد شد شرکت میزبان این رویداد برگزار خواهد شد که در این شهر Gaillard مرکز.

برای شرکت نامزدها باید 10 درصد پشتیبانی در حداقل چهار سنجی مورد تایید کمیته ملی حزب دموکرات یا 12 درصد حمایت در نظر سنجی های صورت گرفته تنها در کارولینای جنوبی است. این انتخابات باید منتشر شود بین فوریه 4 و 24. متناوبا یک نامزد که مایل به شرکت باید برنده حداقل یک نماینده در, آیووا, قفقاز, the New Hampshire اولیه یا نوادا قفقاز.

بحث خواهد شد و پخش در تلویزیون و نیز در دسترس خواهد بود به صورت زنده در رسانه های اجتماعی ایسنا گفت:.

“ما بسیار هیجان زده گفت:” Trav رابرتسون رئیس حزب دموکرات کارولینای جنوبی با توجه به دولت است. “هر زمان که ما می توانید تمام از نامزدهای ریاست جمهوری در یک مکان آن را به ما می دهد یک فرصت به نمایش گذاشتن کارولینای جنوبی و حزب دموکرات است.”

کارولینای جنوبی اولیه خواهد بود که برای اولین بار برگزار شد در جنوب. پس از نوادا قفقاز در فوریه 22, از آن خواهد شد یکی از اولین شانس برای نامزدها—و کشور بزرگ—برای دیدن چگونه آنها کرایه در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان.

آیووا و نیوهمپشایر باید جمعیت است که حدود 4 درصد و 1.7 درصد سیاه و سفید به ترتیب با توجه به اداره آمار ایالات متحده. نوادا آفریقایی جمعیت است که حدود 10 درصد و حدود 27 درصد از اهالی کارولینای جنوبی سیاه و سفید هستند.

نیوزویک در گزارش هفته گذشته که 14 فوریه نظرسنجی از دانشگاه کارولینای شرق (ECU) نشان داد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن رهبری دموکراتیک زمینه با 28 درصد است. او به دنبال ورمونت سناتور برنی ساندرز در 20 درصد میلیاردر و تاجر تام Steyer در 14 درصد است.

بایدن که آیا ضعیف در نیوهمپشایر و آیوا ممکن است شمارش در کارولینای جنوبی برای احیای مبارزات انتخاباتی خود را به چشم انداز. از لحاظ تاریخی او دریافت کرده است حمایت اکثریت از آمریکایی آفریقایی رای دهندگان در مراکز رای دهی. ECU نظرسنجی, اما نشان داد که جوان آمریکایی های آفریقایی تبار (کسانی که زیر 55) در حال حمایت از ساندرز به جای معاون رئیس جمهور سابق.

Debate In New Hampshire
دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg, الیزابت وارن, جو بایدن و برنی ساندرز در فوریه 7 بحث در منچستر, New Hampshire.
جو Raedle/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im