نامزدهای دموکرات رفت و سر به سر جمعه در نیوهمپشایر اما آنها را به این مرحله دوباره در تنها 12 روز در نوادا است.

نوادا بحث اصلی را نهم برگزار خواهد شد در تاریخ 19 فوریه در لاس وگاس. بحث خواهد شد که توسط ان بی سی نیوز و MSNBC در همکاری با نوادا مستقل. نوادا در قفقاز پس از آن خواهد شد فقط سه روز بعد در تاریخ 22 فوریه.

به منظور واجد شرایط برای نوادا مناظره نامزدهای مورد نیاز برای دیدار با هر یک نماینده آستانه و یا یک نظرسنجی در آستانه. نماینده آستانه نیازمند نامزد شده اند به اختصاص حداقل یک نماینده متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها از هر دو آیووا, یا, New Hampshire.

به منظور دیدار با رای گیری آستانه نامزدها باید با هر یک از چهار-نظرسنجی آستانه یا اوایل دولت رای گیری آستانه” برای دیدار با چهار نظرسنجی آستانه نامزدها باید 10 درصد یا بیشتر پشتیبانی در حداقل چهار نظر سنجی که می تواند نظر سنجی های ملی یا نوادا و/یا کارولینای جنوبی تک-دولت سنجی با توجه به DNC. اوایل دولت در آستانه رای گیری را می توان ملاقات کرد اگر نامزد دریافت 12 درصد و یا بیشتر پشتیبانی در دو دولت واحد سنجی در کارولینای جنوبی و/یا نوادا است.

به منظور برای یک نظرسنجی برای واجد شرایط بودن باید آن را اسپانسر شده از طرف یکی از 14 واجد شرایط رای دهی حامیان مالی که شامل سازمان هایی مانند آسوشیتد پرس, NPR یا نیویورک تایمز. این نظرسنجی همچنین باید علنا منتشر شده بین ژانویه 15 و 18 فوریه در 11:59 بعد از ظهر

این اولین بار است که بحث را به ترک از اهدا کننده آستانه مورد نیاز بود که انتگرال پیش از آن در اصلی باز می شود که امکان سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ را به مرحله. بلومبرگ مستقل بودجه مبارزات انتخاباتی خود است و نه پذیرش کمک های مالی. اما با وجود صرف نظر کردن از اهدا کننده مورد نیاز این بحث می کند که سخت ترین معیارهای صلاحیت نشده است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از اعلام پیروزی او در آیووا قفقاز, ورمونت, سناتور برنی ساندرز به نام تنظیم است که اجازه می دهد بلومبرگ برای ورود به بحث “خشم” و “ناعادلانه است.”

“قوانین مقررات. افرادی مانند جولیان کاسترو همچنین قوانین مبارزه کرد و واقعا سخت است. Cory Booker بازی های برگزار شده توسط قوانین. Tulsi Gabbard بازی های برگزار شده توسط قوانین. اندرو یانگ بازی های برگزار شده توسط قوانین” ساندرز به خبرنگاران گفت:. “آنها در اینجا در نیوهمپشایر. آنها در آیووا. آنها کار واقعا سخت و بر اساس قوانین تعیین شده توسط DNC, آنها قادر به شرکت در یک یا بیشتر بحث. در حال حاضر به طور ناگهانی یک مرد در می آید که نمی کمپین یک بیت در آیووا و نیوهمشایر. او در انتخابات, من حدس می زنم در نوادا یا کارولینای جنوبی, اما او را به ارزش 55 میلیارد دلار خواهد رساند. من حدس می زنم اگر شما ارزش $55 میلیارد و شما می توانید قوانین را تغییر داد برای این بحث است.”

تا کنون تنها سه نامزد واجد شرایط برای نوادا بحث: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ماساچوست ایالت الیزابت وارن و ساندرز.

Democratic Debate Iowa
تام Steyer (L) صحبت می کند به عنوان (L-R) آن. الیزابت وارن (D-MA) معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سناتور. برنی ساندرز (I-VT) و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg (R) واکنش نشان می دهند در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در دریک دانشگاه در 14 ژانویه 2020 در Des Moines, Iowa. پس از نیوهمشایر دموکرات ها بحث خواهد شد در نوادا است.
اسکات اولسون/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de