هنگامی که در شمال جهان جلب سرد و آفریقا و ذات الریه می شود. چه خواهد شد با COVID-19? | نظر

دیر یا زود ما را شکست COVID-19. ایمنی را توسعه میان کسانی که اکثریت قریب به اتفاق که در آن زنده بمانند. تست را کاهش می دهد نیاز به صورت عمده فروشی خود انزوا. امن و درمان موثر خواهد بود توسعه یافته همراه با یک واکسن. این ویروس در حال حاضر در حال اجرا amok پیدا خواهد کرد جهان کمتر و کمتر مهمان نواز به آن تولید مثل نیاز دارد.

که چگونه بسیاری از زندگی آن را گرفته اند و یا آسیب دیده در موقت است ناشناختنی در این نقطه است. تلفات انسانی و اقتصادی نگاه به متناوب: احتمالا میلیون ها نفر از زندگی قطعا تریلیون دلار است. یکی از متغیرهای بسیاری است که تعیین نهایی لایحه این است که چگونه این بیماری همه گیر نقش را در اینجا در آفریقا—و همچنین تنظیمات دیگر با انبوه جمعیت شهری ضعیف نظام بهداشت عمومی ناکافی زیرساخت های گسترده فقر و پر از لکه حکومت.

اگر شما نیاز به شستن دست های خود را چند بار در روز آن را به کمک یک شیر نزدیک و بسیاری از صابون. چگونه شما خود منزوی کردن زمانی که شما در یک کلبه با نیم دوجین یا بیشتر از اعضای خانواده به نمایندگی از چندین نسل? به خوراک است که خانواده شما باید برای رفتن به محل کار. چگونه می توانم به شما اقامت شش فوت از مسافران همکار خود را در بسته بندی مینی بوس و یا از راننده boda boda-موتور سیکلت است که ممکن است خود را تنها وسیله ای برای گرفتن وجود دارد ؟

گفته شده است که هنگامی که صنعتی شمال جلب سرد و آفریقا جلب ذات الریه. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را شمال که جلب بسیار عفونی شکل پنومونی نه تنها ظاهرا اما کاملا به معنای واقعی کلمه می دهد و آن را به آفریقا ؟ ما در حال پیدا کردن.

هیچ کس نمی تواند می گویند که ما نمی بینیم این آینده. در TED talk او در طول 2014-16 شیوع ابولا در غرب آفریقا بیل گیتس گفت: “اگر هر چیزی در حال رفتن برای کشتن 10 میلیون نفر در دهه آینده آن است که به احتمال زیاد با یک ویروس نه جنگ و نه موشک اما میکروب است.” در حالی که ما تا به حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار در بازدارندگی هسته ای, مایکروسافت, موسس ادامه داد: “ما سرمایه گذاری بسیار کمی در یک سیستم برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر.”

تاریخ مملو از پیامبران بی سابقه و سیاستگذاران سرسختانه در حال آماده شدن برای آخرین جنگ به جای یکی که در واقع راجع به آنها رسید. رمان coronavirus به سادگی راهپیمایی دور ما جمعی Maginot خطوط.

آینده پس از سارس و MERS و H1N1 ابولا تا کنون بیشتر هولناک در کارایی آن به عنوان یک ماشین کشتار باید از خواب بیدار کردن تماس گیتس می خواستم آن را به. اما به لطف فوق العاده و مهارت و ابتکار و شجاعت محلی سلامت کارگران و Medecins Sans Frontieres آن را تا حد زیادی موجود دور از مناطق شهری و قبل از آن می تواند عبور از اقیانوس. از 11 بیماران برای درمان ابولا در آمریکا در آن شیوع فقط یک درگذشت. بر روی زمین در آفریقا مرگ و میر بود 11310 وحشتناک, اما نه به اندازه کافی برای تغییر اولویت های ما قاطعانه.

بنابراین در حال حاضر ما در ضخامت از جنگ جهانی ما باید در آینده دیده می شود اما این کار را نکرد. آن است که رفتن برای پایان دادن به مانند جنگ جهانی اول با یک عمیقا ناقص و غیر فراگیر معاهده ورسای می کند که کمی بیشتر از تضمین یک جنگ دیگر به عنوان کینز هشدار داد در زمان ؟ یا ما سعی کنید برای ایجاد چیزی ماندگار در خاکستر—به عنوان دولتمردان را در پایان جنگ جهانی دوم زمانی که آنها تاسیس قوی و کاملا جدید جهانی معماری در اطراف نهادهای مانند سازمان ملل متحد ، بانک جهانی و صندوق بین المللی پول و زمانی که امریکا راه اندازی طرح مارشال?

این COVID-19 بحران در مورد خیلی بیشتر از یک ویروس است. آن را در مورد چگونه ما با هم زندگی می کنند در کاهش و به طور فزاینده ای شلوغ و به هم پیوسته biosphere زمانی که یک ویروس در یک طرف سیاره می تواند در چند ساعت نشان می دهد و باعث یک بیماری همه گیر در طرف دیگر—حتی قبل از تنها علامت مشهود است.

یکپارچه سازی آفریقای شکننده بازار و تقویت او ضعیف سیستم به شدت وابسته به اقتصاد جهانی ایستاده به نفع همه است. عدم انجام این کار را به هر کس فقیر.

اجازه دهید تاکید کنم که این درست است که در مورد هر منطقه است. سیاست در اروپا شده اند تکان مهاجرت باعث فقر misrule محیط زیست, تخریب و درگیری ها هزاران مایل از اروپا ارائه کرد. خود ما سیاست را مسموم شده اند چرا که ما ثروت و ثبات ما را به نظر می رسد مانند یک سرزمین وعده داده شده به میلیون ها نفر در کشورهای شکست برای ما جنوبی. آن کمک کرده است که در یک ارتباط تنگاتنگ و در عین حال عمیقا نابرابر جهان کانتینری تجارت و ارتباطات فوری ما کارگران را در بر داشت خود را برای رقابت با کارگران مایل به کار گرفته شود برای کسری از یک آمریکایی دستمزد زندگی می کنند.

COVID-19 مانند تغییر آب و هوا در تلاش است به ما چیزی بگویید. آن پیام این است که بقای ما به عنوان یک گونه به ما بستگی دارد نه دیوارهای ساختمان در برابر هر یک از دیگر و یا تماس با هر یک از دیگر نام و یا شلاق تا fevered ناسیونالیسم به پیروزی در انتخابات. این خواسته که ما می دانیم که ما متقابلا وابسته به مانند قبل از هرگز در تاریخ ما و عمل درآمده است.

رزا Whitaker سابق دستیار ما تجارت نماینده آفریقا و حرفه ای به ما میگوید که در حال حاضر ساکن در غنا. او رئيس جمهور از Whitaker, گروه, معامله, مشاوره و پروژه توسعه شرکت با تمرکز بر آفریقا است.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im