هنگامی که انگلستان ورزشگاه بازگشایی فردا چه خواهد شد قوانین جدید بود و من نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت?

ورزشگاه بازگشایی درهای خود را برای اولین بار از زمان قبل از مستند در جولای 25, و برای کسانی که مشتاقانه در انتظار بازگشت آنها وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده شود که چگونه آنها را حفظ و اجتماعی فاصله.

اما یک سوال می آید به مقدم – آیا بدنسازی را برانگیخت نیاز به پوشیدن یک ماسک? غیر ضروری مغازه ها باید بازگشایی شد و در صورت پوشش اجباری در حمل و نقل عمومی و محیط داخلی مانند مغازه ها اما کجا این ترک ورزش وقتی که می آید به ماسک?

علم در اطراف پوشش صورت است که تفرقه در بهترین زمان اما به نظر می رسد وقتی که می آید به ورزش قوانین و مقررات است و حتی بیشتر مبهم است. در ایالات متحده گزارش شده است که برخی از مردم در حال فریاد زد در حالی که ورزش برای پوشیدن یک ماسک. 73 ساله جین روزن گفته نیویورک تایمز که او فریاد می زند “که در آن است که ماسک خود را?” را به مردم ورزش در این نزدیکی هست.

در ضمن آدیداس و بدنسازی شرکت شورشی باید هر دو راه اندازی خود را در محدوده ماسک طراحی شده برای انطباق به صورت برای راحتی در طول فعالیت فیزیکی است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد ماسک های صورت, ورزش و ورزشگاه بازگشایی…

چه قوانین را برای زمانی که ورزشگاه بازگشایی?

کشورهای دیگر در حال حاضر بازگشایی ورزشگاه از جمله هنگ کنگ که دارای perspex صفحه نمایش بین تردمیل و سوئیس که با اقتباس امکانات و تعداد محدود.

با بسیاری از مردم در حال کار از خانه سوئیس را پس از گزارش بیشتر جریان مداوم از کاربران به جای سراسیمگی حضور مردم در سنتی صبح و شب اوج بار.

اقدامات در دولت راهنمایی برای ورزشگاه در این کشور عبارتند از:

  • محدود کردن تعداد زیادی از مردم با استفاده از تسهیلات در هر زمان به عنوان مثال با استفاده از بهنگام سیستم رزرو;
  • کاهش اندازه کلاس و اجازه می دهد زمان کافی بین هر کلاس برای جلوگیری از گروه در خارج از انتظار در طول دگرگونی;
  • فاصله از تجهیزات و یا مصرف برخی از خدمات اجتماعی را حفظ فاصله;
  • افزایش تمیز کردن و ارائه ضد عفونی کننده دست در سراسر سالن;
  • با توجه به نحوه راه مردم راه رفتن را از طریق خود را به محل می تواند تنظیم شود برای کاهش تماس با مدیریت صف و یا سیستم های یک طرفه;
  • حصول اطمینان از تهویه کافی;
  • تشویق استفاده از فضاهای باز برای فرد تیم یا گروه فعالیت های ساخت مطمئن شوید که مطابق با آخرین محدودیت در مجامع عمومی;
  • ورزش یا رقص استودیو باید کف موقت نشانه گذاری که در آن ممکن است برای کمک به مردم ماندن فاصله در کلاس;
  • مشتریان و کارکنان باید تشویق به دوش و تغییر در صفحه اصلی در هر کجا که ممکن است اگر چه در حال تغییر اتاق در دسترس خواهد بود.

آیا من نیاز به پوشیدن ماسک در ورزشگاه ؟

ماسک اجباری نیست در ورزشگاه با توجه به دستورالعمل دولت مگر در مواردی خاص خود را در ورزشگاه پیاده سازی قوانین به انجام این کار. بنابراین بهترین کاری که به انجام است که با اتمام تسهیلات خود را و مطمئن شوید که آنها لازم نیست که خود را در شرایط خاص.

وزیر فرهنگ الیور Dowden این تایید و گفت: “ما تصمیم گرفته شده که نیاز به پوشیدن ماسک صورت در رابطه با ورزشگاه.”

محبوب زنجیر مانند خالص ورزشگاه اعلام کرد در حال حاضر آنها را نمی خواهد درخواست مشتریان خود را به پوشیدن ماسک زیرا آنها را در “اقدامات دیگر” به مردم اطمینان دهد که امن هستند و اجتماعی فاصله.

ورزشگاه در حال انتظار برای تغییر طرح خود را در نظم اجتماعی را حفظ فاصله و تغییر اتاق انتظار می رود بسته شود.

بوتیک مشترک 1Rebel فقط یک مثال از یک محل است که باید بازرسی و نگهداری آنها چگونه عمل پر ورودی خود را با یک تصویربرداری حرارتی تب-دستگاه تست ارائه خواهد شد که کسانی که’ نتایج به (perspex چادری) دریافت رایانه در پنج ثانیه در خارج از چرخش studio, نوار, همراه, طبقه, علامت که در آن شرکت کنندگان به ایستادن در یک فاصله قبل از اینکه کلاس شروع می شود.

در حال دوندگان نیاز به پوشیدن ماسک صورت?

نه واقعا. مردم باید “پوشیدن چهره و پوشش در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله است که همیشه ممکن نیست و آنها در تماس با دیگران است که آنها را معمولا برای مثال در حمل و نقل عمومی و یا در برخی از مغازه ها” دولت سند می گوید. در مناطق شلوغ این مشاوره می تواند گسترش به دوندگان اما رسما هیچ مشاوره نیاز به افرادی که ورزش در فضای باز گسترده ای به پوشیدن ماسک. تا زمانی که شما در حال تمرین های اجتماعی فاصله نباید آن لازم است به پوشیدن صورت پوشش در حالی که ورزش.

چند تصاویر بریدن در رسانه های اجتماعی از جمله یک صدای جیر جیر با باشگاه فوتبال آرسنال نشان داد که یکی از بازیکنان خود را با پوشیدن یک کفش آدیداس, ماسک صورت. به عنوان خوانده شده ‘جدید طبیعی است.”

“بدون هیچ دلیل به ذهن من می آید که ما باید در معرفی ماسک صورت مورد استفاده قرار گیرد در طول ورزش. این امر می تواند انتظار می رود که مردم باید به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته طی ورزش گفت:” دکتر بن Killingley مشاور در حاد پزشکی و بیماری های عفونی در دانشگاه کالج لندن و بیمارستان. “فوتبال شروع مجدد بسیار کنترل شده با بازیکن تست قبل از بازی ها خیلی اجتماعی فاصله را نمی توان مورد نیاز و نه facemasks.”

بسیاری از متخصصان در توافق هستند که با پوشیدن یک ماسک است که بیشتر در مورد جلوگیری از گسترش Covid-19 به دیگران به جای حفاظت از خود را به خصوص اگر شما بدون علامت. در یک مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) 42 درصد از 78 تماس نزدیک از Covid-19 بیماران در یک بیمارستان در ووهان چین نشان داد هیچ نشانه ای از این بیماری است.

اگر شما در حال رفتن به دویدن در یک بسیار پر جمعیت منطقه آن ممکن است بهتر است برای نگه داشتن یک ماسک صورت را در جیب خود قرار داده و آن را به عنوان شما تصویب هر جمعیت از مردم است.

با پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که ورزش مضر است ؟

هیچ اجماع علمی در هر کدام مزایای و یا خطرات ناشی از پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که ورزش در درجه اول به دلیل تحقیقات کمی انجام شده است به این منطقه است.

در ماه مه یک مرد چپ ریه پس از سقوط او سرش می دویم. برای دو و نیم مایل در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت در چین است. پزشکان دریافتند که خود را چپ ریه بود سوراخ و منقبض شده بود 90 درصد یک بیماری است که آنها باور دارند که ناشی از فشار بالا در این ارگان با توجه به این واقعیت است که او انجام ورزش شدید در حالی که با پوشیدن ماسک. دکتر چن Baojun رئیس طبیب از ووهان بیمارستان هشدار داده است که مردم باید اجتناب از پوشیدن ماسک صورت در حالی که ورزش به عنوان چهره-پوشش می تواند مانع گردش خون از اکسیژن است.

این حوادث بسیار نادر است و این احتمال وجود دارد که شرایط بهداشتی اساسی و یا عوامل دیگر مانند یک بیمار-اتصالات ماسک و یا بیش از اعمال در بازی.

برخی از متخصصان توصیه کرده اند که در برابر ورزش با شدت بالا مانند در حال اجرا در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت. صحبت در این صبح مه Dr هیلاری جونز توصیه بینندگان که پوشیدن صورت پوشش در حالی که ورزش ممکن است یک ایده خوب است.

“اگر شما در حال ورزش در خارج از منزل و شما در حال دویدن شما واقعا نمی نیاز به یک ماسک به عنوان طولانی به عنوان شما را با افراد دیگر,” او گفت:. “وجود دارد هیچ راهنمایی به نشان می دهد شما باید پوشیدن یک ماسک و یا آن را مفید است. در واقع این پوشش دهان و بینی خود را, آن را مهار تنفس خود را به برخی از حد و برخی از مردم می گویند شما در حال افزایش میزان سطح دی اکسید کربن در شما تنفس کردن زمانی که شما در حال ورزش است و این احتمالا ایده خوبی نیست.”

اما این تحقیقات هنوز در مراحل بسیار اولیه. “مطالعات ارزیابی اثرات (از جمله سطح CO2) از بهداشت و درمان کارگران با پوشیدن یک ماسک (تنگ اتصالات ماسک) انجام شده است و آنها را نشان می دهد (از طریق مکانیسم های مختلف) که می توانید آنها را مختل عملکرد کار. با این حال من آگاه هستم از مطالعات مشابه دیگر انواع ماسک و قطعا مربوط به عموم مردم با استفاده از” گفت: Dr Killingley.

چه نوع ماسک باید بپوشند زمانی که من در ورزش ؟

از گل تابستان به چاپ سنگین ماسک به نظر می رسد وجود یک ماسک صورت برداشت تا برای هر مناسبت. اما با آدیداس و شورشی پریدن از روی روند وجود دارد یک نوع خاص ما باید با استفاده از ؟

“تعدادی از شرکت ها در حال تولید ماسک صورت برای اجرا در این سبک و با استفاده از مواد برای جلوگیری از تبدیل شدن بیش از حد مرطوب تنفس از طریق ماسک را تولید آب” گفت: پروفسور اندرو لین, استاد, ورزش و آموزش در دانشگاه ولورهمپتون. “ماسک باید تمیز و بنابراین داشتن چندین کمک خواهد کرد. این مواد باید متخلخل. بسیاری از دوندگان استفاده از چرم گاومیش به عنوان یک ماسک.”

برای کمک به حمایت از ما “سفر بازگشت به جهان” شورشی معرفی یک ماسک صورت ساخته شده از نرم تنفس پارچه که قابل شستشو بوده و ساخت آن را امن برای عرق ورزش. آنها همچنین ارائه FFP 1 درجه حفاظت.

را ورزش با یک ماسک صورت من را تحت تاثیر قرار عملکرد ؟

این که آیا شما یک دونده با تجربه و یا یک مستند تازه وارد دوچرخه سوار هر کس دوست دارد به انجام به بهترین توانایی خود را. اما اگر شما تصمیم به پوشیدن ماسک صورت در ورزش روزانه خود را به احتمال زیاد خواهد شد که در آن احساس ناراحت کننده به خصوص در آب و هوای گرم.

“هیچ سوالی وجود دارد که مردم در حال رفتن به پیدا کردن در حال اجرا با یک ماسک سخت تر است” گفت: پروفسور لین. “این احساس ناراحت کننده به دلیل سر معمولا رایگان است و آن را یک راه عالی برای خلاص شدن از هوای گرم است. سپس شما می کردم برای نفس کشیدن کمی سخت تر برای دریافت از طریق این سد که بدان معنی است که ریه های شما می خواهید برای دریافت یک کمی بیشتر از یک کار است.”

یک ماسک صورت باعث کاهش جریان هوا را به داخل ریه های خود را, بنابراین شما باید کمتر اکسیژن در جریان خون خود را; این به این معنی شما می توانید انتظار برای خستگی سریعتر.

با این حال پروفسور لین معتقد است که این احتمال زیاد نیست برای انجام هر گونه آسیب جدی و که آن را در واقع می تواند آموزش خوبی به نفس از طریق “مقاومت کمی بیشتر.”

این احتمال وجود دارد که به شما خواهد شد گرفتن اکسیژن به اندازه کافی زمانی که شما ورزش با یک ماسک صورت در, اما اگر شما تجربه علائم غیر معمول مانند سبکی سر و سرگیجه شدید تنگی نفس و یا بی حسی و سوزن سوزن شدن توقف ورزش را خاموش و استراحت.

می توانید دونده تصویب coronavirus?

جواب کوتاه بله است اما این بعید است. دانشمندان به طور کلی به توافق برسند که به احتمال زیاد مسیر انتقال coronavirus است که از طریق قطرات آئروسل که در حال گسترش از طریق سرفه و عطسه است. اما گردش هوا در خارج از منزل به نظر می رسد به شدت مانع از انتقال از coronavirus. در یک مطالعه از بیش از 7,300 coronavirus موارد در چین فقط یک متصل شد به هوای آزاد انتقال است.

“این خط پایین این است که ویروس ها مانند تمام عوامل بیماری زا مانند داخل سالن شلوغ فضاهای” لارنس جوان استاد مولکولی سرطان در دانشکده پزشکی وارویک قبلا گفته تلگراف. “مانند بسیاری از این فصلی تنفسی ویروس, این ویروس حساس به رطوبت بالا و نور خورشید است. به همین دلیل پیش بینی می کنیم که سطوح ویروس را کاهش می دهد بیش از تابستان است.”

در ماه آوریل یک بلژیکی-هلندی تیم تحقیقاتی خود با انتشار پیش نویس گزارش مشاوره دوندگان و دوچرخه سواران است که آنها باید مراقبت بیشتری در حالی که عبور از دیگران در جاده ها هشدار به آنها که قطرات تنفسی که به طور بالقوه می تواند شامل coronavirus ممکن است گسترش بیشتر از 6 فوت بافر توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی.

اخبار رفت و ویروسی آنلاین با بسیاری از های هشدار دهنده گرافیکی که نشان داد یک دونده, پخش كردن, ‘قطره’ – نمایندگی های شبیه سازی شده نقطه های رنگی – بر روی مرد دیگری. اما نویسندگان بعد از انتشار یک پیگیری تصدیق کرد که در این مطالعه که تا به حال نشده است کارشناسی – فقط مهندسی باد-مدل جریان.

چگونه می توانم ایمن ماندن زمانی که من در ورزش ؟

در حال حاضر مستند محدودیت های خیره برداشته شود آن را حتی بیشتر مهم است به مراقبت بیشتری در هنگام ورزش ، برای پروفسور لین قوانین و مقررات مناسب برای اطمینان اجتماعی فاصله شماره یک چیزی که به نظر به ایمن ماندن.

“اگر شما می توانید بروید برای اجرا که در آن شما در حال رفتن روبرو می شوند بسیاری از مردم می گوید:” پروفسور لین. “اگر شما می خواهید به ورزش با کسی اجرا در کنار هم با یک فاصله بین هر یک از شما.”

او همچنین حفظ آن مهم است برای آگاهی از دیگر مردم – هر دو دونده و عبور و مرور در پیاده رو در اطراف شما. “اگر وجود دارد یکی دیگر از دونده های آینده نسبت به شما فریاد “من قصد دارم به حق’ بنابراین شما برای جلوگیری از هر گونه مارپیچ یا برخورد” او گفت:.

آیا شما فکر می کنم ماسک صورت باید پوشیده شود زمانی که ورزش ؟ بگویم ما افکار خود را در بخش نظرات زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de